شرایط و مدارک اخذ ویزا کشور های مختلف

اخذ ویزای شنگن، ویزای شینگن

ارمغان آفاق ایرانیان با سابقه و تجربه درخشانی که در حوزه ی اقامت در کشورهای اروپایی دارد، جهت مشاوره و راهنمایی در خصوص اخذ ویزای شنگن در خدمت شماست. با کمک مشاورین و متخصصین ارمغان آفاق ایرانیان در زمانی بسیار کوتاه موفق به اخذ ویزای شنگن خواهید بود.

تنها کافیست همین لحظه از طریق شماره های تماس ارمغان آفاق ایرانیان با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید و در خصوص شرایط حقوقی و قوانین بین المللی مقصد مورد نظر خود اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید و با آگاهی کامل برنامه سفر خود را تنظیم کنید.

ارمغان آفاق ایرانیان از گذشته تا کنون با بهترین خدمات در امر ویزای شنگن و همچنین سایر امور مربوط به اخذ ویزا، رزرو تور، رزرو بلیط و … در خدمت همراهان همیشگی خود می باشد.لذا با توجه به حساسیتهای قوانین حقوقی و بین المللی می توانید همچون همیشه با خیالی آسوده امور مربوط به اخذ ویزای شنگن خود را به ما بسپارید.
ارمغان آفاق ایرانیان جهت جلب رضایت مشتریان و هچنین تسریع در انجام امور برای آن دسته از مسافرینی که زمان زیادی جهت انجام کلیه مراحل اخذ ویزای شینگن ندارند نیز شرایط ویژه ای در نظر دارد.

کلیه مراحل صرفاً بدلیل تجربه بالا و اطلاعات تخصصی که کمک به تسریع روند کار می کند میسر خواهد شد.

جهت اطلاع از شرایط و همچنین مدت اعتبار ویزای هر کشور و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کشور مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ادامه به شرایط کلی اخذ ویزای شنگن اشاره می کنیم، جهت اطلاع دقیق از شرایط با ارمغان آفاق ایرانیان در تماس باشید

به طور کلی می توان گفت شرایط اخذ ویزای شنگن است شرایط کاری شما در یکی از حالتهای زیر قرار داشته باشد:

  • بیش از سه سال جواز کسب
  • شرکت ثبت شده به انضمام گواهی ثبت شرکت در یکی از روزنامه های رسمی با سابقه بیش از ۳ سال
  • و یا سابقه بیمه کارمندی بیش از ۴ سال
  • مدارک مالی مورد نیاز استعلام مانده اعتبار ۵۰ میلیون به بالا و گزارش ۳ ماهه از گردش حساب بانکی
  • و یکی از موارد مهم عدم پذیرش در مراحل قبلی باعث میشود کار در هر مرحله سخت تر از مرحله قبل به نتیجه برسد.

و یکی دیگر از مراحل مرحله ی مصاحبه می باشد که با توجه به سابقه طولانی مدت ارمغان آفاق ایرانیان در امر اخذ ویزای شنگن با مشاوره ها ی تخصصی و ارائه راهکارهای مناسب جهت تسریع در انجام امور در خدمت شماست.

ویزا شینگن

اخذ ویزای کشورهای آسیایی

ویزای روسیه

ممکن است به دلایل مختلفی مقصد سفر خود را کشور پهناور و زیبای روسیه انتخاب کرده باشید. یکی از دلایل این انتخاب می تواند بهره مندی از بازدید جاذبه های توریستی از جمله دریاچه زیبای بایکال، کلیسای سنت باسیل، رشته کوهای مرتفع البروس و… باشد.در این حالت ویزا برای مدت کوتاهی که حداکثر یک ماه می باشد صادر می گردد.

ارمغان آفاق ایرانیان جهت اخذ ویزا روسیه با شرایط دلخواه شما مثل همیشه در خدمت مشتریان عزیز می باشد وشرایط زمانی و قیمتها بسته به نیاز شما برنامه ریزی شده است. شما مسافرین عزیز می توانید ویزای خود را از کمترین زمان یعنی ویزای ۱۵ روزه تا ویزای بلند مدت سالیانه انتخاب کرده و در زمانی کوتاه ویزای روسیه خود را تحویل بگیرید.

اما ممکن است دلیل دیگری که شما مقصد سفر خود را روسیه انتخاب کرده اید ادامه تحصیل در این کشور باشد.
برای اخذ ویزای دانشجویی لازم است از شرایطی که کنسولگری وزارت امور خارجه ی روسیه در نظر گرفته است مطلع شوید.جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص این شرایط می توانید با کارشناسان ارمغان آفاق ایرانیان در ارتباط باشید.

انواع دیگری از ویزاهای روسیه عبارتند از: کاری، ترانزیت، دعوت خصوصی و …

جهت اطلاع از جزئیات شرایط هر کدام از انواع ویزاها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای چین

اگر تصمیم به اخذ ویزای توریستی چین به حالت گروهی و با شرایط عادی دارید در کمترین زمان یعنی در ۸ روز کاری میتوانید با استفاده از مشاوره های تخصصی و سپردن کار به ارمغان آفاق ایرانیان ویزای خود را در دست داشته باشید.

همچنین در حالت فوری این ویزا طی ۷ روز نیز قابل دستیابی است. اما توجه داشته باشید که اینکار با درصدی افزایش هزینه همراه خواهد بود.

حالت بعدی اخذ ویزا چین ، شرایطی ست که شما درخواست اخذ ویزای انفرادی چین را داشته باشید.این ویزا نیز در زمانی بسیار کوتاه یعنی در ۷ روز توسط ارمغان آفاق ایرانیان قابل اخذ می باشد.

حالت فوری اخذ این نوع ویزا نیز ۵ روزه می باشد.لازم به ذکر است که این حالت نیز مشابه حالت اخذ فوری ویزای گروهی توجه داشته باشید که اینکار با درصدی افزایش هزینه همراه خواهد بود.

و اما شرایط اخذ ویزای یکساله تجاری مولتی چین که کمی دشوار تر از ویزاهای قبل است ده روز کاری زمان میبرد که این زمان در مقایسه با زمانی که برای افرادی که از اطلاعات کافی برخوردار نیستند بسیار بیشتر از اینها زمان بر خواهد بود.

ویزای الکترونیک آذربایجان

با توجه به اینکه درصد بسیار بالایی از مسافرین عازم به آذربایجان را ایرانیان تشکیل می دهند شرایطی فراهم گشت تا مسافرین عزیز ایرانی در زمان کوتاه ۳ روزه و به راحتی بصورت الکترونیکی درخواست اخذ ویزای خود را ثبت کنند.

ثبت نام به صورت ۲۴ ساعته از طریق وبسایت رسمی که کشور آذربایجان جهت سهولت در امر اخذ ویزای کشورش ایجاد کرده است امکان پذیر می باشد.جهت راهنمایی در امر ثبت نام و چگونگی ثبت اطلاعات مورد درخواست این وب سایت می توانید در خواست خود را از طریق کارشناسان ارمغان آفاق ایرانیان ثبت نمایید.

سفر به آذربایجان گزینه بسیار مناسبی جهت سفرهای تفریحی می باشد چرا که از ابتدای امر با امکان ثبت اینترنتی درخواست ویزا و سپس با سفارش تور آذربایجان از طریق ارمغان آفاق ایرانیان بدون دغدغه سفری بسیار لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

با توجه به اینکه ویزا آذربایجان در زمان کوتاه ۳ روزه صادر خواهد شد می توانید از شرایط ویژه تورهای لحظه آخری ارمغان آفاق ایرانیان بهرمند شوید و با صرفه جویی در هزینه ها سفر خود را با خرید از مراکز خرید آذربایجان و صرف هزینه تفریحات و مفرح و همچنین غذاهای خوشمزه این کشور لذت بخش تر کنید.

ویزای الکترونیکی کشور تاجیکستان

کشور تاجیکستان نیز همانند آذربایجان جهت کمک به رشد و توسعه صنعت گردشگری خود و همچنین افزایش جذب توریست امکان اخذ ویزای الکترونیکی را فراهم آورده است.این تدبیر هوشمندانه علاوه بر منافع کشور تاجیکستان جهت رفاه حال ایرانیان نیز تاثیر بسزایی دارد چرا که حجم بالایی از مسافرین این کشور را نیز ایرانیان تشکیل می دهند.

اخذ این نوع ویزا با توجه به محدودیت ۴۵ روزه ای که جهت حضور در این کشور دارد فقط مناسب گردشگران مناسب می باشد چرا که پس از گذشت این مدت امکان حضور در خاک تاجیکستان وجود ندارد.

شرایط ثبت درخواست اخذ ویزای الکترونیکی تاجیکستان را از ارمغان آفاق ایرانیان جویا شوید.کارشناسان ما علاوه بر مشاوره های تخصصی در خصوص راهنمای سفر به تاجیکستان، معرفی مکانهای دیدنی، مشاوره در خصوص رزرو هتل و… جهت گذراندن مراحل اخذ ویزای الکترونیکی تاجیکستان تا آخرین مرحله که ارسال ویزای الکترونیکی تاجیکستان از طرف کنسولگری این کشور می باشد در کنار شما هستند.

علاوه بر این با بهره مندی از شرایط ویژه و خاص تورهای تاجیکستان ارمغان آفاق ایرانیان به راحتی اخذ ویزا تور خود را نیز می توانید رزرو کنیودو با تکیه بر تجربه و سابقه چندین ساله ارمغان آفاق ایرانیان سفری بی نظیر و لذت بخش با خاطراتی به یاد ماندنی را تجربه کنید.

ویزای تایلند

کشور توریستی تایلند مقصدی بسیار مناسب جهت بهره مندی از مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ غنی مردمان این کشور زیبا می باشد.اولین مرحله برای شروع سفر به این کشور بی نظیر اخذ ویزای تایلند می باشد.برای شروع باید درخواست خود را در فرم تقاضای ویزای تایلند ثبت و از طریق سایت رسمی مربوطه ارسال فرمائید.

در صورتی که برای ثبت درخواست خود نیاز به مشاوره و راهنمایی متخصصین ارمغان آفاق ایرانیان داشته باشید می توانید از طریق شماره تماس های ما با کارشناسان ارمغان آفاق ایرانیان در تماس باشید تا در این خصوص راهنمایی های لازم در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

ارمغان آفاق ایرانیان با سابقه درخشان و تجربه چندین ساله می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت اخذ ویزای تایلند را برای شما عزیزان انجام داده و با دریافت کمترین هزینه شرایط سفری به یاد ماندنی و لذت بخش را برای همراهان همیشگی خود فراهم آورد.

باعث افتخار ماست که مثل همیشه با بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان و نازل ترین قیمتها در خدمت مسافرین عزیز و هم وطنان گرامی باشیم و مثل همیشه با رضایت مشتریان با انرژی و انگیزه بیش از پیش در جهت بالا بردن روزافزون کیفیت خدمات کوشا هستیم.

ویزای دبی و امارات

برای سفر به کشورهای حوزه امارات متحده عربی و بخصوص ورود به دبی (تور دبی یا سفر مستقل)، نیاز به ویزای کشور امارات دارید. برای گرفتن ویزای امارات متحده عربی با ما در ارتباط باشید.

روادید شهر دبی به صورت برگه ای صادر می‌شود و اجباری به الصاق عکس ندارد و برای دریافت ویزا ، ارائه مدارک شخصی زیر الزامی است ؛

  • اسکن رنگی از کلیه صفحه‌های پاسپورت

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ ویزا و پیکاپ ویزا با دفتر ارمغان تماس حاصل نمایید .

دفتر مشهد: ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

ایمیل : info@armaghantravel.com

آخرین نوشته ها

همکاران ما