درباره ما

آژانس گردشگری و مسافرتی ارمغان مشهد

ارمغان آفاق ایرانیان با هدف ارائه بهترین سرویس ها به مسافران و سفری با آرامش به هموطنان کشور عزیزمان تاسیس شد. این شرکت با به کارگیری کادری مجرب و درخشان از مدیران حرفه ای این صنعت و با استفاده از جدیدترین امکانات و تجهیزات به روز دنیا سعی در ارائه خدمات به صورت کاملا مکانیزه را دارد.

ارمغان با استخدام پرسنلی پرتلاش و پاسخگو سعی نموده تا محیطی کاملا دوستانه برای مشتریان فراهم آورد و اینگونه تمامی مشتریان، ما را جزئی از خانواده خود می دانند و ما نیز مشتریان را خانواده خود دانسته و تمام تلاش خود را برای محیطی صمیمی به کار برده ایم.

آژانس مسافرتی در مشهد و تهران

آژانس مسافرتی ارمغان آفاق ایرانیان در شهر مشهد، شهر تهران و به طور کلی در سراسر جهان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری می باشد.

وظیفه ما تهیه بهترین خدمات مسافرتی ( بلیت، هتل، گواهی نامه بین المللی، تور داخلی و خارجی و … )  با مناسب‌ترین قیمت برای هموطنان کشور عزیزمان می باشد.

به امید آن روز که با خدمات برتر و پربار در پیشبرد این صنعت در کشورمان گامی بلند برداریم.

آدرس شرکت : مشهد، بلوار سازمان‌آب، شهید صادقی ۱۳ ، نبش اسفندیانی ۳ پلاک ۱۰۲ 

  دفتر مشهد: ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱  – 10 خط

تلفن پشتیبانی : ۷۸۰۰ ۷۲۳ ۰۹۱۵

تبلیغات و سفارش ریپورتاژ : ۲۳۳۴ ۶۹۸ ۰۹۳۸

ایمیل شرکت : info@armaghantravel.com

فاکس : ۳۷۲۶۸۷۰۱ – ۰۵۱

صندوق پستی : ۵۵۱-۹۱۸۶۵

آژانس گردشکری در شهر مشهد : ارمغان آفاق ایرانیان یکی از فعال ترین آژانس های گردشگری در شهر مشهد که خدمات مسافرت هوایی و زیارتی و همچنین تورهای داخلی و خارجی را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

مجوز های شرکت : 

کاملترین بانک تلفن آژانس های هواپیمایی در سایت ارمغان آفاق ایرانیان آدرس آژانس های مسافرتی مشهد روی نقشه را می توانید از طریق گوگل مپ بیابید. فهرست آژانسهای مسافرتی و لیست آژانسهای هواپیمایی و آژانس مسافرتی در آژانس هواپیمایی و سایر موارد را می توانید از همکاران ما جویا شوید.

آژانس مسافرتی (Travel agency) شرکتی خصوصی و اختصاصی با مسئولیت محدود یا سهامی خاص است که در زمینه خدمات گردشگری و مسافرتی و خدمات عمومی سفر بصورت فعالیت می کند. آژانس‌های مسافرتی با نمایندگی از افراد تامین کننده خدمات گردشگری و سفر مانند خطوط هوایی و راه‌آهن و قطار، بیمه‌ مسافرتی، اجاره خودرو، خطوط کروز، هتل های سرتاسر کشور و دنیا.

آخرین نوشته ها

همکاران ما