تور لحظه آخری ارزان ? تور لحظه آخری خارجی ? تور لحظه آخری همه روزه

پیامکی با این مضمون به گوشی همراه شما ارسال می شود: تور لحظه آخری ترکیه (پرداخت ۷۰۰ هزار تومان بجای ۹۰۰ هزار تومان) حرکت: فردا ساعت …. تماس ….. .

تعجب نکنید! یکی از بهترین گزینه‌هایی که می توان برای سفر در تعطیلات پیش رو انتخاب کرد، رزرو تورهای لحظه آخری است. “تور لحظه آخر” و “بلیط هواپیما لحظه آخر” دو تکنیک بسیار مفیدی هستند که می بایست برای سفرهای ارزان و مقرون‌به‌صرفه به آنها توجه کرد.

اخیرا در کشور ما، ایران، تورهای لحظه آخری مورد پسند موج عظیمی از گردشگران قرار گرفته است. همانطور که می دانید به طور کلی به تورهایی که در یک یا دو روز مانده به زمان پرواز، بلیط‌هایی از آن ها به فروش می رسد و قیمت ارزانتری نسبت به قیمت واقعی تور دارند، تور لحظه آخری می نامند. این تخفیف‌ها از ۱۰ درصد الی ۵۰ درصد متغیر هستند.

تور لحظه آخری

تورهای لحظه آخری را زیر ذره بین فضای مجازی ببینید!

ماه‌های زیادی از سال درباره تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان در موتورهای جستجوگر تایپ می کنیم و به دنبال ارزانترین راه برای مسافرت هستیم. آیا انتخاب این روند برای رزرو تور لحظه آخری مناسب است؟

تور لحظه آخری

تصور عموم مردم اینگونه است که بخش عمده هزینه‌های سفر را می بایست برای رزرو بلیط هواپیما صرف کنیم. خوب است بدانید که بر اساس برخی از پارامترها می توان قیمت تور خارجی را به حداقل رساند. برای اولین قدم می بایست بدانید که می خواهید از کجا و در چه زمانی می خواهید تور ارزان رزرو کنید. بطور معمول، آفرهای تور لحظه آخری بصورت متنی کوتاه و در قالب پیامک انبوه از سوی آژانس‌های هواپیمایی به افراد ارسال می شود. افراد در مواجهه با این پیامک‌ها به دو صورت رفتار می نمایند.

افراد در مواجهه با تورهای لحظه آخری چگونه عمل می کنند؟

دسته اول افرادی هستند که از این پیشنهادات استقبال می نمایند و برای اطلاع از شرایط دقیق تور اعم از تاریخ حرکت، مدتی که در اقامتگاه شهر مقصد به سر می برید، نوع اقامتگاه، خدمات گردشگری و تاریخ بازگشت به مبدا با آژانس مسافرتی مشتاقانه ارتباط بر قرار می نمایند. این گردشگران همان افرادی هستند که برای سفر هوشمندانه بارها و بارها برنامه ریزی می کنند.

تور لحظه آخری

دسته دوم افرادی هستند که این نوع پیام‌ها را نامطلوب می دانند و میلی برای پرسش و پاسخ درباره تورهای لحظه آخری ندارند. این افراد ممکن است بخاطر تجربه‌ی بدی که از آخرین سفر خود داشته اند، انتخاب تورهای لحظه آخری را گزینه‌ی مناسبی ندانسته باشند. آیا می توان سال‌ها از سفر کردن به‌صرفه و تفریح‌های سالم دور ماند؟ برای بررسی و تحلیل دقیق مزیت خرید تورهای لحظه آخری می بایست ابتدا خودتان را مسئول بدانید، چرا که راهکارهای زیادی برای انتخاب سفر ارزان وجود دارد. لزوما همه‌ی آن‌ها برای شخصیت شما و آن پارامتر پارامترهایی که از تور در نظر دارید، مفید و سودمند نیستند. برای بررسی دلایل رزرو تورهای لحظه آخری و انتخاب بهترین راه سفر با ارمغان همراه باشید.

تورهای لحظه آخری برای چه افرادی مناسب هستند؟

تورهای لحظه آخری همانند تورهای داخلی و سایر تورهای عادی طرفداران پرو پا قرص خود را دارد. بطور معمول افرادی که سفر رفتن و سفر به دور دنیا را در اولویت قرار می دهند؛ کانال‌های تلگرامی ارائه دهنده قیمت تورهای لحظه آخری را دنبال می کنند. مزیت دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی ارائه دهنده‌ی این نوع تورها این است که قیمت تورهای لحظه آخری را با خدماتی که آژانس ارائه می دهد، بصورت یکجا می بینید و تصمیم شما برای رزرو آن، آسان تر می گردد.

تور لحظه آخری

در واقع تورهای لحظه آخری به این دلیل پر طرفدار هستند که تصمیم نهایی آنها برای سفر، راحت تر است و با چالش‌های کمتری روبه‌رو خواهید بود. شاید این موضوع برای افرادی که سفر رفتن در تعطیلات برای آنها کم رنگ واقع شده است، اهمیت چندانی نداشته باشد. اما گردشگرانی که سبک سفر مارکوپولو را به خوبی می دانند، جایگاه ویژه تورهای لحظه آخری برای آنها واضح است. برای مرور ویژگی‌های تورهای ارزانی که با عنوان تور لحظه آخری می شناسید، با ارمغان همراه باشید.

تور لحظه آخری

مسئله‌ای که در ارتباط با این امر به میان می آید، معتبر بودن این نوع تورها می باشد. هنگامی که واژه لحظه آخر در کنار “تور” قرار می گیرد، سوالات متداولی در ذهن مسافران ایجاد می شود و به دنبال پاسخ آنها، تمامی آفرهای تور لحظه آخری را مقایسه می کنند تا تنوع تورهای لحظه آخری را ببینند و در نهایت با انبوهی از پیشنهادات و آفرهای تور لحظه آخری موفق به تصمیم نهایی برای سفرشان نگردند. لازمه‌ی برنامه ریزی مناسب برای سفر ارزان و با کیفیت، نکته‌ای است که می بایست برای بررسی آن‌ها از شماره‌هایی که آژانس‌های مسافرتی در اختیار شما قرار می دهند، در ارتباط باشید.

تور ارزان بخرید ، بیشتر سفر کنید

بعد از جستجوهای پی در پی به این موضوع ی رسیم که هر چه تور ارزانتر بخریم، می توانیم بیشتر سفر کنیم. در واقع رابطه‌ی مستقیمی بین سفر ارزان و تعداد آن‌ها است. برای اینکه بتوانیم در انتخاب تور ارزان و لحظه آخری اصولی پیش برویم، ملزم به رعایت چندین نکته کاربردی هستیم.

تور لحظه آخری

اهمیت مقصد مناسب سفر برای رزرو تورها همواره در اولویت قرار دارند. انتخاب مقصد مناسب در میزان رضایت مندی شما از سفرتان بسیار تاثیرگذار می باشد. اهمیت این موضوع را می توان با ذکر یک ضرب المثل بطور ساده تری بیان نمود. ضرب المثل “خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج” نشان دهنده اهمیت انتخاب مقصد ایده آل و مطلوب می باشد. اکنون بطور شفاف متوجه می شوید که انتخاب مقصد سفر بیش از انتخاب مناسب ترین حمل و نقل در ۹۹ درصد رضایت شما تاثیر می گذارد.

تور لحظه آخری

قدم بعدی که در انتخاب تورهای ارزان و به‌صرفه، ذهن باز برای بررسی نکات سفر بهینه است که ملزم به رعایت آن هستید. هنگامی که قصد سفر دارید، خوب است بارها از خودتان بپرسید که “هدف من از سفر به آنجا چیست؟ آیا خوش گذرانی در سفر برای من به تنهایی دارای اهمیت است؟”. پرسیدن چنین سوالاتی باعث می شود تا انتخاب بهینه تری نسبت به قبل داشته باشید و در نهایت تصمیم رضایت بخش تری بگیرید.

تور لحظه آخری

فراموش نکنید که خلاقیت در برنامه ریزی بهترین مقصد برای سفر نیز نقش مهمی را بازی می کند که نباید آن را دست کم گرفت. اگر فردی هستید که جاذبه‌های طبیعی و طبیعت گردی در زندگی شما، جایگاه ویژه‌ای دارد، از مقاصد تکراری صرف نظر کنید و دل به آن‌ها نبندید. درست است که بیان کردیم، نباید به جاذبه‌های تکراری دل ببندید، اما آرمان گرا هم نباشید. رفتن به هتل‌های لاکچری که هزینه‌های سفر شما را چند برابر می کند، عاقلانه و منصفانه نیست. با انتخاب مقاصد آرمانی، فقط و فقط خودتان را گیج می کنید و تصمیم خودتان را به دور از آنچه که می خواهید موکول می کنید.

تور لحظه آخری

تاریخ سفر در قیمت تور لحظه آخری تاثیر بسزایی دارد!

این یک واقعیت است که در همه‌ی فصل‌های سال نمی توان ارزانترین تورهای را خرید. هر چیزی در زمان خود دارای اعتبار است. زمان خاصی را برای سفرتان در نظر بگیرید. برای مثال، اینکه صرفا با خود بگویید که یک ماه یا دو هفته‌ی دیگر برنامه‌ی سفرتان را اجرا می کنید، فایده‌ای ندارد. برای ثبت دقیق تاریخ سفرتان، بگونه‌ای برنامه ریزی کنید که بتوانید بر روی کاغذ آن را بنویسید. اگر فکر می کنید که نمی توانید از مرخصی‌هایی که گرفته اید استفاده کنید، انعطاف بیشتری در برنامه خودتان جای دهید. برای نمونه با وصل کردن روزهای مرخصی‌تان به ایام تعطیلی که پیش رو دارید، زمان سفرتان را افزایش بدهید و از لحظات خود بهترین استفاده را ببرید.

تور لحظه آخری

اگر فصلی را انتخاب می کنید که زمان اوج سفرها می باشد، انتظار رزرو ارزانترین تورهای لحظه آخری را نداشته باشید. درست است که تورهای لحظه آخری نسبت به سایر تورها، دارای قیمت کمتری هستند، اما نمی توان قیمت دقیق تورهای لحظه آخری به حداقل رساند. این هنر شما است که چگونه بتوانید هزینه‌های سفرتان را با تاریخی که می خواهید در سفر باشید، هماهنگ کنید. این نکته ظریف را به یاد داشته باشید که پارامتر زمان بر روی هزینه‌ی تور، تاثیر مستقیمی دارد و نمی توان بدون توجه به آن، بلیط تور لحظه آخری دریافت کرد.

مدت زمان در تورهای لحظه آخری به چه صورت است؟

به احتمال زیاد دیده اید که در پکیج تورهای لحظه آخری درج می شود که این تور مخصوص ۷ شب و ۸ روز است یا ۴ شب و ۵ روز می باشد. همانطور که تاریخ آغاز سفر در تعیین قیمت تور مهم است، مدتی هم که می خواهید در مقصد به سر ببرید نیز حائز اهمیت فراوانی است. تنبلی نکنید و قلم و کاغذی را پیش روی‌تان قرار بدهید. قرار دادن قلم و کاغذ برای برنامه ریزی یک سفر مفرح مار سختی نیست. اکنون نوبت به آن می رسد که سفرتان را بر اساس مدتی که می خواهید در مقصد بمانید، تنظیم کنید. سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت در این رده قرار می گیرند.

تور لحظه آخری

سفرهای کوتاه مدت با تور لحظه آخری

ویژگی افرادی که مدت سفرشان را کوتاه انتخاب می کنند، این است که با محدودیت زمان تعطیلات مواجه هستند، از این رو می بایست در انتخاب بور لحظه آخری بیشتر دقت کنند. در لیست زیر، به مواردی که می بایست برای سفرهای کوتاه مدت توجه داشت، آمده است:

 • مدت کمتری را صرف جابه‌جایی از مبدا به مقصد اختصاص بدهید.
 • سعی کنید که تورهای ترکیبی را انتخاب نکنید. (در یک کلام، دور تورهای ترکیبی را خط بکشید.)
 • این احتمال را بدهید که برای صرفه جویی در زمان، ممکن است پول بیشتری بپردازید.
 • مسحور تبلیغات تورهای ارزان با مدت زمان زیاد نشوید!
 • برای استفاده از ثانیه به ثانیه سفر، می بایست یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای خود تهیه کنید.

سفرهای بلند مدت ، سفرهایی که اکثر مردم آن را انتخاب می کنند!

در این نوع سفرها افراد احساس مثبت بیشتری از سفر خود دارند، چرا که زمان بیشتری را در کنار همسفران‌شان و به دور از هیچ دغدغه‌ای هستند.

 • بر اساس زمانی که می توانید در سفر باشید، می توانید چندین مقصد را برای سفرتان انتخاب کنید. (برای مثال، تور ترکیبی تایلند می تواند بهترین گزینه‌ی پیش روی شما باشد.)
 • شما می توانید از ترفندهای کاهش هزینه‌های سفر بهره ببرید.
 • درباره بودجه‌های سفرتان هوشمندانه عمل کنید و به دنبال راهکارهای کاهش هزینه در سفرتان باشید.
 • میزان بار سفرتان را کمتر کنید.
 • برای اقامت در هتل‌های چندین ستاره انعطاف بیشتری به خرج دهید.
تور لحظه آخری

قبل از اینکه با مفهوم تور لحظه آخر آشنا بشویم ، باید معنی و مفهوم بلیط چارتر را بدانیم . که اصلا بلیط چارتر یا بلیط چارتری چیست؟

بلیط چارتر خارجی

چارتر (charter) به طور کلی به معنی دربست کردن است (مثل تاکسی دربست). عبارت چارتر فقط برای بلیط های هواپیما استفاده نمی شود و برای وسایل نقلیه دیگر مثل قطار، اتوبوس، کشتی و … نیز استفاده می شود.
ما با بلیط چارتر هواپیما سر و کار داریم و در مورد آن توضیحاتی می دهیم.

تور لحظه آخری

هر زمانی که یک شخص و یا یک شرکت، تمام و یا بخشی از صندلی های یک هواپیما به یک مقصد خاص را برای مدت معلوم اجاره کند، می گویند که آن پرواز را چارتر کرده است.
مثلا فرض کنید شما یک شرکت تبلیغاتی بزرگ هستید و ۳۰ کارمند دارید که هر دوشنبه و چهارشنبه با هواپیما از مشهد به تبریز باید پرواز داشته باشند. (رفت : ساعت ۶ صبح، برگشت : ۶ بعد از ظهر) در این شرایط بهتر است شما، در این زمان های پروازی، بلیط‌های هواپیما را از یک شرکت هواپیمایی برای رفت و آمد کارکنان‌تان چارتر کنید. بیایید به زبان ساده بگوییم. چارتر کردن به معنی عمده خرید کردن است. در خرید عمده شما مبلغ کمتری را نسبت به خرید خرد همان محصول پرداخت می کنید و در چارتر کردن بلیط هواپیما هم به همین صورت انجام می شود.

بلیط چارتر چیست ؟

بلیط چارتر توسط برخی از شرکت‎ها و دفاتر مسافرتی فروخته می شود. برخی از آژانس‎های گردشگری سالیانه برای مدتی مشخص، تمام یا برخی از صندلی‌های بعضی از مسیرهای هوایی را از شرکت‌های هواپیمایی اجاره می کنند و بلیط این پروازها را با قیمت تعیین شده به مسافران این مسیرها می فروشند.

تور لحظه آخری

بدین صورت به این آژانس‌ها چارتر کننده می گویند و به آن شرکت هواپیمایی (ایرلاین) که تمامی و یا بخشی از صندلی‎های پروازش را اجاره می دهد، مجری چارتر می گویند.
در این شرایط شما بلیط را مستقیما از هواپیمایی نمی خرید، بلکه از آژانس چارترکننده می خرید.
نکته مهم : چون بلیط ها در اختیار آژانس مسافرتی است، قیمت این بلیط ها را هم آژانس چارتر کننده تعیین می کند. به همین دلیل است که بلیط‎های چارتری در شرایط مختلف و زمان های متفاوت، تغییر می کند.

رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری
قیمت تور لحظه آخری

نکات مهم رزرو بلیط چارتر که می بایست آنها را به خاطر داشته باشید!

نکته مهمی که در مورد بلیط‎های چارتری باید بدانید این است که فرقی نمی کند در چه زمانی از تقویم گردشگری و در چه فصلی هستید تحت هر شرایطی، اگر بلیط های چارتری، بفروش نرسد (در اصطلاح: پرواز چارتر خالی بماند) هزینه خالی بودن صندلی‎ها را آژانس چارتر کننده از قبل پرداخت کرده است. پس تحت هر شرایطی باید صندلی‌ها را پر کند. به همین دلیل هم در شرایط زمانی گوناگون، بهای بلیط چارتر تغییر می کند. هر چه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم، قیمت بلیط چارتری پایین تر می آید.

تور لحظه آخری

ویژگی بلیط چارتری

بلیط چارتری هم مانند بلیط های معمولی (استاندارد) از مزایا و معایبی برخوردار است. بزرگ ترین حسن یا مزیتی که دارد، متغیر بودن بهای آن است. ( تفاوت قیمت در اینکه ۱۰ روز مانده به پرواز و ۲ روز مانده به پرواز ) به وسیله این ویژگی می توانید بهترین گزینه از لحاظ قیمت بلیط چارتر را پیدا کنید.

تور لحظه آخری

آژانس‎های چارتر کننده بیشتر زمان‎ها سعی میکنند صندلی های خالی خود را با سود کم (حتی بدون سود) و با انواع روش‌های تبلیغاتی به فروش برسانند. در واقع برای بدست آوردن هزینه چارتر خود، به هر قیمتی که شده بلیط‌های‌شان را به فروش برسانند. به همین دلیل شما می توانید در فصل‌های کم سفر، بلیط‎هایی با قیمت بسیار مناسب برای مقصد خود تهیه کنید. برای مثال زمان بهمن و اسفند که همه در تدارک عید هستند، بهترین زمان برای سفر به کیش با تور کیش است البته با بلیط‎های چارتری.

پارامترهای یک تور لحظه آخری ایده آل

برای اینکه از ثبت نام خود مطمئن باشیم و بدانیم که در یک تور مناسب سلیقه‌مان ثبت نام کرده ایم، می بایست به چندین پارامتر مهم و ارزشمند دقت کنیم.

در مورد آژانس مسافرتی ارائه دهنده تور تحقیق کنید

مهم ترین نکته در ثبت نام تورهای مختلف این است که چه شرکتی در حال ارائه پشتیبانی از این تور است. اینکه این شرکت یک آژانس جدید الورود و نوپا باشد و شما نیز یک تور خارجی را مد نظر داشته باشید ثبت نام کار مناسبی نیست که با تور لحظه آخری آن سفر خود را انجام دهید.

تور لحظه آخری

بهتر است برای تمامی سفرها و مخصوصا سفرهای خارجی از آژانس‎هایی بلیط تهیه کنیم که حتی اگر نوپا هستند سابقه خوبی در رزومه دارند. اگر خطرات احتمالی گم شدن و یا استفاده سودجویانه را کنار بگذاریم، ممکن است تور مورد نظر شما از کیفیت پایینی برخوردار باشد و از سفرتان راضی نباشید.

مقصد تور را می دانید؟

این دو مورد نسبتا پیش پا افتاده به نظر می آیند اما باید دقت داشت که علاوه بر بازه زمانی تور خود زمان مسافرت نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال در فصل‎های سرد سال، سفر به کشورهایی مانند روسیه در کنار زیبا بودن آن کار عاقلانه ای نیست. ممکن است شما عاشق جاذبه‎های گردشگری این کشور شده باشید اما بهتر است تور آن را در فصل‎های دیگر مثل تابستان امتحان کنید.

تور لحظه آخری

کدام شرکت هواپیمایی را برای سفر انتخاب کرده اید؟

این عامل نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و بهتر است سعی کنید با شرکت‎هایی سفر خود را انجام دهید که معروف و شناخته شده باشند.

از برنامه های درون تور مطلع هستید؟

موردی که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت تور بگذارد برنامه‎های هماهنگ شده آن است. این که شما در مقصد به چه تعداد از مکان‎های گردشگری و بازارها می روید بسیار مهم است. باید دقت کرد که آیا آن آژانس مسافرتی شما را به شهرهای مختلف خواهد برد و اگر میبرد این سفرها با چه وسیله نقلیه ای انجام می شوند؟ تمامی این موارد را می توانید از پشتیبانی آن آژانس بپرسید و با دقت بیشتری انتخاب خود را انجام دهید.

تور لحظه آخری

اقامتگاه شما در تور لحظه آخری مشخص است

نام و امکانات هتلی که در انتظار شما است و علاوه بر این وعده‎های غذایی که از طرف هتل سرو می شوند در قیمت تاثیر زیادی دارند. داشتن اطلاعات در این زمینه شاید باعث شود تا شما به دنبال یک شرکت دیگر برای تور لحظه آخری خود بگردید.

آیا به جز قیمت تور، عواملا دیگری در رزرو تور لحظه آخری تاثیرگذار است؟

در آخر قطعا قیمت تور نیز بسیار مهم است. البته همانطور که می دانید باید این مورد را با توجه به دیگر موارد سنجید و اطلاعات را با یک دید ترکیبی مورد مقایسه قرار داد. تمامی عوامل بالا در این قیمت تاثیر دارند و بالعکس. با تمام گفته‎ها باز هم پارامترهای دیگری برای انتخاب تور لحظه آخری خوب وجود دارد که باید به آنها نیز توجه کرد.

تور لحظه آخری از مشهد

تورهای لحظه آخری را چگونه رزرو کنیم؟

برای این کار تنها لازم است به سایت آژانس‌های مسافرتی رفته و بعد از انتخاب تور مورد نظرتان در آن ثبت نام کنید. یا می توانید این کار را به صورت حضوری و در نمایندگی‌های آژانس های مختلف انجام دهید.
البته همانطور که در قسمت اول گفتیم باید به آن آژانس مسافرتی و دیگر جزئیات سفر دقت بسیار بالایی کرد. اگر در این بخش با بی دقتی در تور داخلی و مخصوصا خارجی ثبت نام کنیم دچار مشکل خواهیم شد.

پر تردد ترین مسیرهای تور لحظه آخری را می شناسید؟

ما در آژانس ارمغان این افتخار را داریم که برای تمامی مشتریان عزیزمان بهترین هتل‎ها و ایرلاین‎ها را در نظر بگیریم. شما می توانید با گرفتن مشاور از متخصصین مجرب ما بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید و به ما کمک کنید تا سفر خوشی را برای شما رقم بزنیم. شما می توانید با خیالی راحت هتل‎ها و پروازهای مختلف را انتخاب کنید و به هر مقصدی که می پسندید سفر کنید. انواع تور لحظه آخری با قیمت ارزان و کیفیت بالا در سایت ما موجود است که می توانید هر یک را برای تعطیلات‌تان انتخاب کنید!

تور لحظه آخری

از مهم ترین تورهای گردشگری ایرانیان تور لحظه آخری استانبول است. (در ادامه بیشتر در مورد زمان تورهای مختلف صحبت خواهیم کرد) علاوه بر این تور کوش آداسی و تور لحظه آخری آنتالیا نیز از جمله تورهایی هستند که در کشور ترکیه قرار دارند و جزو مهم ترین تورهای خارجی به شمار می آیند. با این حال نمی توان گفت که تعداد مسافرین به استانبول با این دو مقصد یکسان است و قطعا پروازهایی که به مقصد استانبول ایران را ترک می کنند بیشتر است.

تور لحظه آخری

یکی دیگر از تورهایی که محبوبیت بالایی دارد، تور لحظه آخری گرجستان است. در سال‎های اخیر تعداد درخواست‎ها برای سفر به این کشور بالا رفته است و همین موجب شده تا تورهای گرجستان نیز به صدر جدول بیایند. در لیست تورهای لحظه آخری پر متقاضی، تور لحظه آخری ارمنستان، تور لحظه آخری دبی، تور لحظه آخری مالزی و تور لحظه آخری قشم جای دارند. 

تور گرجستان لحظه آخری
تور دبی لحظه آخری
تور لحظه آخری مالزی
تور لحظه آخری ترکیه

با توجه به تورهایی که نام برده شد اگر مقصد مورد نظر شما در بین نامبردگان وجود ندارد باید همیشه در انتظار تور لحظه آخر مقصد مورد نظرتان باشید. زیرا امکان عرضه آن کم است و باید با دیدن یک نمونه سریعا آن را شکار کرده و ثبت نام کنید. به عنوان مثال تورهای لحظه آخر مشهد و تور لحظه آخر کیش جزو این دسته هستند که تعداد آن ها نسبتا کم است و می بایست برای رزرو آن‌ها صبر کرد.

لیست تورهای لحظه آخری داخلی

تورها داخلی لحظه آخری داخلی نیز مانند نمونه‎های مشابه خارجی شان طرفداران خود را دارند. با توجه به چهار فصل بودن ایران و زیاد بودن طول جغرافیایی آن انواع بناها و فرهنگ‎ها در آن وجود دارد. این آداب و رسوم و بناهای تاریخی و جذاب بسیاری از افراد را متوجه خودشان می کنند. از طرفی با توجه به کم بودن مسافت تا مقصد، قیمت تورها نیز نسبتا کم تر از تورهای خارجی است. این نکته نیز در بیشتر شدن طرفداران تور لحظه آخر داخلی تاثیر گذار است. جالب است بدانید که پر فروش ترین تورهای داخلی تور لحظه آخری کیش و اصفهان هستند.

تور لحظه آخری داخلی

برای اطلاع از آخرین تورهای لحظه آخر داخلی با ما تماس بگیرید.

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۰۸۸۳۲۸۷ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

زمان رزرو تورهای لحظه آخری

بعضی از تورها در زمان های مشخص بیشتر عرضه می شوند و می توانید در بعضی از زمان‎های مشخصی از سال آن‌ها را رزرو کنید. به عنوان مثال تورهای لحظه آخری استانبول در نیمه دوم فروردین، مهر و آبان و گاهی نیز در اسفند ماه قابل رزرو هستند. در مورد تورهای آنتالیا نیز زمان عرضه بیشتر در فصل‌های غیر تابستان است. به دلیل کم بودن تعداد پروازها قیمت های تور لحظه آخری آن با ثبت نام معمولی تفاوت قیمت آشکاری ندارند. هماهنند این دو تور، تورهای لحظه آخری ارمنستان و تور لحظه آخر گرجستان نیز در فصل‎های سرد و معتدل سال عرضه بیشتری دارند.

تور لحظه آخری

بر خلاف تورهای بالا، تورهایی که به مقاصد جنوب شرقی آسیا هستند بیشتر در فصل‎های تابستان عرضه می شوند. البته خوب است بدانید که تورهای لحظه آخری تایلند و مالزی که شامل کشورهای جنوب شرقی آسیا می شوند چون سفر به آن ها در فصول سرد سال بهتر است با قیمت پایین تر در تابستان به فروش می رسند.

آنالیز دقیق مزایا و معایب تورهای لحظه آخر

در باب مزایای تورهای لحظه آخری که به ارزان بودن قیمت و تفاوت نداشتن از نظر فنی با دیگر تورها می توان اشاره مستقیم کرد. به عنوان مثال ممکن است شما برای سفر به کیش در یک هتل خاص نسبتا گران قیمت در فصل مشابه قیمتی حدود دو میلیون تومان را پرداخت کنید ولی در این آفرها یا همان طور لحظه آخری بتوانید در همین هتل و بازه زمانی تا نفری یک میلیون و دویست تومان نیز ثبت نام کنید.

تور لحظه آخری

در بین معایب برای این تورها باید گفت شاید بدترین مشکل همیشه آماده بودن باشد. برای اینکه بتوانید از این تورها استفاده کنید باید در لحظه آماده سفر باشید. در واقع این مشکل زمانی ممکن است در برنامه ریزی شما اخلال ایجاد کند و یا یک تعطیلات آخر هفته را از شما بگیرد. همیشه باید چمدان سفرتان آماده باشد تا در یک روز آینده یا چند ساعت دیگر پرواز داشته باشید.

تور لحظه آخری

نکته‌ای که در رزرئو تورهای لحظه آخری حائز اهمیت است و بهتر است حتما در آن دقت کنید عجله نکردن است. هیچ وقت برای ثبت نام عجله نکنید. به پرواز، ساعت حرکت، فرودگاه مورد نظر و همچنین شماره صندلی دقت کنید. حتما به جزئیات سفر دقت کنید تا مشکلی برای‎تان پیش نیاید و نهایت رضایت را از تور خود داشته باشید.

تور لحظه آخری ارزان

نکات مهم درباره تورهای لحظه آخر

همانطور که گفته شد برای خرید تورهای لحظه آخر زمان تصمیم گیری زیادی وجود ندارد و باید سریع بلیط مورد نظر را خریداری کرد. بعضی از افراد تصور می کنند که همیشه این گونه تورها وجود دارند و زمان سفر خود را به روز های آینده موکول می کنند و این موجب می شود تا در برخی موارد آن تور را از دست بدهند. گاهی نیز هنوز تعداد افراد برای آن تور تکمیل نشده است اما قیمت ها بالا تر رفته است و باز هم از نظر قیمتی ضرر خواهند کرد. لذا توصیه ما این است که اگر از توری خوش‌تان آمده است و از نظر زمانی با آن مشکلی ندارید هر چه زود تر بلیط خود را تهیه کنید.

تور لحظه آخری

در پایان نکته‌ای درباره بلیط خارجی ارزان و تور لحظه آخری استانبول وجود دارد که اگر شما نیز می خواهید به آنجا سفر کنید بهتر است از آن خبر داشته باشید. اگر زمان کافی تا پروازتان وجود دارد (یا خودتان اهل شهرهای اطراف هستید) می توانید برای پروازتان مبدا را از شیراز و یا تبریز انتخاب کنید. پروازهای لحظه آخری از این دو شهر به کشور ترکیه و به خصوص استانبول نسبتا ارزان تر هستند و تعداد بیشتری نیز دارند. اگر بتوانید بد نیست یک یا دو روزی را در این شهرها به بازدید بپردازید و بعد با پروازتان ایران را به مقصد استانبول ترک کنید.

تور لحظه آخری

حال که به طور کامل با بلیط چارتر آشنا شده اید، توضیح می دهیم که تور لحظه آخری داخلی و خارجی چیست. اصطلاح تور لحظه آخری هم مانند بلیط چارتر است و به همدیگر ربط دارد. دقیقا دلیل اینکه تور لحظه آخری نسبت به زمان‎های عادی قیمت کمتری دارند همین است: آژانسی که پرواز و هتل و تمام امکانات را چارتر کرده، می خواهد تحت هر شرایطی صندلی‌های هواپیما و اتاق‌های هتلی که اجاره کرده به فروش برسد. (قیمت پایین می آید تا مشتری تور را بخرد.)

مثل تور لحظه آخری تایلند ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری استانبول

یک معامله کاملا برد، برد است. هم مشتری با قیمت کمتری تور را می خرد و هم اینکه چارتر کننده ضرر نمی کند. مزیت دیگر تورهای لحظه آخری این است که زمان و تاریخ آن مشخص است و در تاریخ مشخص شده سفر انجام می شود و در فصل‎های پر مسافرت با کمبود و یا نبود بلیط و تورهای مسافرتی مواجه نمی شوید.
پس به طور خلاصه، تورهای لحظه آخری در فصل‎های کم سفر یا زمان نزدیک به تاریخ پرواز مقرون به صرفه است.

تور لحظه آخری

ویژگی های تور لحظه آخری ایده آل

امروزه در ایران آژانس‎های مسافرتی زیادی مشغول به کار و خدمت رسانی به مردم و گردشگران هستند شاید در نگاه اول فکر کنید که همه‎ی آن‌ها با هم یکی هستند ولی در واقع خدماتی که ارائه می دهند با هم متفاوت است و انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر کار آسانی نیست از این رو ما به شما آژانس ارمغان را پیشنهاد می کنیم که تمامی ویژگی‌های یک سفر خوب را از قبیل کیفیت خدمات عالی، قیمت مناسب، به روز بودن خدمات و گستردگی پیشنهادات سفر را می توان گفت. ما به شما خدمات خوبی در زمینه تور لحظه آخری برای تورهای داخلی و خارجی ارائه می دهیم کافی یک بار با ما همسفر شوید.

سفر ارزان

نکته های عجیب و غریب انتخاب یک همسفر خوب

برای رفتن به سفر علاوه بر انتخاب و رزرو هتل و دقت در انتخاب وسایل مورد نیاز باید یک همسفر خوب هم نیز برای خود داشته باشید زیرا سفر به گونه است که تاثیرات آن تا مدت‎ها بر روی روح انسان مشخص است و می تواند حتی باعث انگیزه برای ادامه زندگی فرد شود.

همسفر خوب

✔شخصیت شناسی همسفران در یک نگاه

در علم روانشناسی بر روی شخصیت شناسی افراد بسیاری آزمایش‌هایی انجام شده است. این آزمایش‌ها حاکی از آن هستند که بهترین زمان برای شخصیت شناسی افراد، هنگام سفر می باشد. چرا که گشت و گذار در روحیه انسان بسیار تاثیرگذار است و می توان جایگاه ویزگی شخصیت‌های همسفرتان را به خوبی بشناسید.

 • مسافرت با افراد معاشرتی، لذت بخش خواهد بود.
 • طبیعت گردی با افراد سر زنده و سرحال به شما انرژی بیشتری می بخشد.
 • با افراد جسور، ماجراجویی در سفر را آغاز کنید.
 • جاهای دیدنی سفر را با افراد آسوده خاطر بگردید.
 • اگر تصمیم رزرو تور یکروزه را دارید، با افراد درون گرا سفر کنید! (درونگرا بودن همیشه بار منفی ندارد?)
 • اگر به دنبال اتفاقات پیش بینی نشده در سفر نیستید، با افراد غیر قابل پیش بینی همسفر نباشید.
 • افراد خلاق، بهترین گزینه برای سفر کردن و گشت و گذار هستند.
 • با افراد حسابگر سفر نکنید، چرا که این افراد فقط به فکر پول سفر هستند.
 • تجربیات تازه را با افراد ماجراجو آغاز کنید.
 • به فکر پول‌های جیب‌تان پس از سفر باشید. از همین رو، سفر با افراد ولخرج پیشنهاد نمی شود.

برای رزرو و اطلاع از آخرین تور لحظه آخری و بلیط چارتر ارزان با همکاران ما در ارمغان تماس بگیرید.?

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

آخرین نوشته ها

همکاران ما