بلیط پرواز خارجی آنلاین ? خرید اینترنتی پروازهای خارجی

یکی از عوامل مهم در برنامه ریزی یک سفر خارجی لذت بخش، رزرو بلیط پرواز خارجی مطمئن و با کیفیت است. به همین دلیل می بایست رزرو یا خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی را بر عهده کسانی گذاشت که بتوان با اطمینان خاطر به دیگر دغدغه های سفر پرداخت و نگرانی پیچیدگی روال خرید ارزان بلیط خارجی را از یاد برد.

شما مسافرین عزیز می توانید پرواز خارجی ارزان خود را به آژانس مسافرتی ارمغان سپرده تا در کوتاه ترین زمان و به راحتی بلیط پرواز خارجی خود را در دست داشته باشید. سابقه درخشان و پیشینه ما به دلیل رضایت مشتریان و اعتمادی است که در خصوص رزرو پرواز خارجی ارزان و مناسب به ارمغان آفاق ایرانیان کرده اند.

اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما

اگر در گذشته تجربه رزرو بلیط پرواز خارجی از ارمغان آفاق ایرانیان را داشته اید به خوبی میدانید که خدمات منحصر به فرد ما، نگرانی مسافرین را از خرید پرواز خارجی به کلی از بین برده، اما اگر برای اولین بار به جمع خانواده بزرگ مشتریان ارمغان پیوسته اید لازم است بدانید بر خلاف تصور قبلی بسیاری از مسافرین که رزرو پرواز خارجی را امری مشکل و دردسر ساز می دانند، خرید پرواز خارجی از ما کار را برای شما بسیار راحت کرده است. شما می توانید با اطمینان خاطر و به راحتی و به سرعت سفارش رزرو پرواز خارجی خود را به کمک کارشناسان متخصص ما انجام داده و مهمترین گام را برای آغاز یک مسافرت خارجی خاطر انگیز بردارید.

ارزان ترین بلیط پرواز خارجی را از ما بخواهید

بلیط هواپیما خارجی
رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری

به اطلاع مسافرین عزیز سفر به خارج از کشور می رسانیم دیگر نیازی به نگرانی در خصوص رزرو پرواز خارجی خود نداشته باشید چرا که یکی از خدمات ارمغان آفاق ایرانیان به شما همشهریان عزیز پرواز خارجی از مشهد می باشد. با این شرایط ویژه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، سفر را از مشهد با آرامش خاطر بیشتری آغاز خواهید کرد.

پیشنهاد ویژه ی ارمغان آفاق ایرانیان به شما عزیزانی که تصمیم گرفته اید، سفری متفاوت را تجربه کنید و از مکان‌‎های جدید بازدید کنید و از طبیعت و فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای دیگر بهره مند شوید، سفر به استانبول است. پرواز خارجی استانبول با قیمتی مناسب شما را به مقصدی فرا می خواند که از طبیعت و جاذبه‌های گردشگری بسیاری برخوردار است. برای رزرو پرواز خارجی استانبول با بهترین شرایط ارمغان آفاق ایرانیان در خدمت شماست.

بلیط پرواز خارجی ارزان

از دیگر شرایط ویژه‌ای که برای شما عزیزان به جهت صرفه جویی در هزینه‌ها در نظر گرفته ایم امکان پرواز خارجی چارتر می باشد. با پرواز خارجی چارتر و پرواز خارجی سیستمی بجای پرداخت هزینه بلیط پرواز، از خرید از بازارهای خارجی و یا لذت از خدمات رفاهی و تفریحی ویژه مسافرین بهره مند شوید و درگیر نوسانات قیمت‌ها در ایام مختلف سال نشوید.

کلیه خدمات ارمغان آفاق ایرانیان اعم از رزرو پرواز خارجی ارزان، پرواز خارجی از مشهد، پرواز خارجی استانبول، پرواز خارجی تور، پرواز خارجی چارتر و … جهت رفاه حال مشتریان عزیز می باشد و تمام تلاش تیم ما فراهم آوردن شرایط سفری خاطر انگیز با آرامش خیال بسته به سلیقه و نیاز شما با تنوع بسیار بالای رزرو پرواز خارجی برای شما مسافرین گرامی می باشد.

بلیط پرواز خارجی

یکی از عوامل مهم در برنامه ریزی یک سفر خارجی لذت بخش رزرو پرواز خارجی مطمئن و با کیفیت است. به همین دلیل باید رزرو بلیط پرواز خارجی را باید بر عهده کسانی گذاشت که بتوان با اطمینان خاطر به دیگر دغدغه‌های سفر پرداخت و نگرانی پیچیدگی روال رزرو بلیط پرواز خارجی را از یاد برد.

خرید بلیط پرواز خارجی

شما مسافرین عزیز می توانید پرواز خارجی ارزان خود را به ارمغان آفاق ایرانیان سپرده تا در کوتاه ترین زمان و به راحتی بلیط پرواز خارجی خود را در دست داشته باشید. سابقه درخشان و پیشینه ما به دلیل رضایت مشتریان و اعتمادی ست که در خصوص رزرو پرواز خارجی ارزان و مناسب به ارمغان آفاق ایرانیان کرده اند.

رزرو پرواز خارجی

اگر قبلا تجربه رزرو بلیط پرواز خارجی از ارمغان آفاق ایرانیان را داشته اید به خوبی میدانید که خدمات منحصر به فرد ما نگرانی مسافرین را از خرید پرواز خارجی به کلی از بین برده، اما اگر برای اولین بار به جمع خانواده بزرگ مشتریان ارمغان آفاق ایرانیان پیوسته اید لازم است بدانید بر خلاف تصور قبلی بسیاری از مسافرین که رزرو پرواز خارجی را امری مشکل و دردسر ساز میدانند خرید پرواز خارجی از ما کار را برای شما بسیار راحت کرده است، شما می توانید با اطمینان خاطر و به راحتی و به سرعت سفارش رزرو پرواز خارجی خود را به کمک کارشناسان متخصص ما انجام داده و مهمترین گام را برای آغاز یک مسافرت خارجی خاطر انگیز بردارید.

رزرو پرواز خارجی ارزان

پرواز و تور خارجی از مشهد

به اطلاع مسافرین عزیز می رسانیم دیگر نیازی به نگرانی در خصوص رزرو پرواز خارجی خود نداشته باشید چرا که یکی از خدمات ارمغان افاق ایرانیان به شما هم شهریان عزیز پرواز خارجی از مشهد می باشد. با این شرایط ویژه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، سفر را از مشهد با آرامش خاطر بیشتری آغاز خواهید کرد.

پیشنهاد ویژه ی ارمغان آفاق ایرانیان به شما عزیزانی که تصمیم گرفته اید سفری متفاوت را تجربه کنید و از مکان‌های جدید بازدید کنید و از طبیعت و فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای دیگر بهره مند شوید، سفر به استانبول است. پرواز خارجی استانبول با قیمتی مناسب شما را به مقصدی فرا می خواند که از طبیعت و جاذبه‌های گردشگری بسیاری برخوردار است. برای رزرو پرواز خارجی استانبول با بهترین شرایط در خدمت شما است.

با رزرو تور خارجی تا ۵۰ درصد برای گواهینامه بین المللی و بیمه مسافرتی تخفیف دریافت کنید

راهنما خرید بلیط خارجی

برای خرید بلیط پرواز خارجی روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش‌ها برای رزرو بلیط خارجی هواپیما، مراجعه حضوری مسافران به دفاتر آژانس‌های گردشگری می باشد. کارشناسان فروش در بخش خدمات بلیط خارجی می توانند به شما کمک کنند و شما بلیط خارجی مورد نظرتان را با توجه به بودجه‌ای که برای سفر تعیین نمودید، انتخاب می کنید و پس از آن بلیط برای شما رزرو می شود.

اما در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به آژانس‌های گردشگری را به صورت حضوری ندارید، آنگاه می توانید از طریق تماس تلفنی با یکی از آژانس‌های گردشگری معتبر، برای رزرو بلیط از کارشناسان فروش مشاوره بگیرید و مناسب ترین بلیط خارجی را که به شما پیشنهاد می شود انتخاب کنید.

اما بهترین روشی که به شما برای رزرو بلیط خارجی هواپیما پیشنهاد می شود، رزرو اینترنتی بلیط می باشد که با وجود پیشرفت‌های اخیر و دسترسی به اینترنت، می توانید از طریق سایت آژانس‌های سراسر کشور اقدام به رزرو بلیت مورد نظر خود کنید. تمام شرایط بلیط را به صورت آنلاین فیلتر کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. این روش خرید بلیط، به عنوان یکی از محبوب ترین روش‌ها در بین گردشگران و مسافران می باشد.

بلیط پرواز خارجی

یکی از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی بلیط خارجی، این است که شما می توانید هر زمان از شبانه روز و یا حتی در ایام تعطیلات که آژانس‌های گردشگری خدمات ارائه نمی دهند نیز اقدام به خرید اینترنتی از طریق سایت مورد نظر خود کنید. همچنین می توانید مقالاتی راجع به مقصد مورد نظر و یا پروازهای مختلف را در سایت‌های گردشگری جستجو کنید و با اطلاعاتی که بدست می آورید سفر خوبی را تجربه کنید.

آژانس ارمغان به عنوان یکی از موفق ترین آژانس گردشگری در مشهد برای پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه خرید بلیط خارجی می تواند شما را راهنمایی کند.

با کارشناسان ما در آژانس ارمغان در ارتباط باشید

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

با وجود افزایش قیمت بلیط‌های خارجی در این روزها ، می توان از روش‌هایی برای تهیه بلیط خارجی ارزان استفاده کرد. اولین مسئله‌ای که باید در نظر بگیرید، انتخاب ایرلاین مورد نظرتان می باشد.

چطور ایرلاین ارزان قیمت پیدا کنیم ؟

خرید بلیط خارجی برای مقصدی خاص و ایرلاین‌های مختلف، هزینه‌های متفاوتی دارند که با توجه به بازه زمانی یا شرایط خاص این قیمت‌ها می توانند متغیر باشند. ایرلاین‌های ایران، ترکیه و عمان از جمله ایرلاین‌های ارزان قیمت می باشند که با خرید بلیط پرواز خارجی از آنها می توانید در هزینه‌های سفر خود صرفه جویی کنید.

بلیط پرواز خارجی

همچنین برخی از ایرلاین‌ها به دلیل خدمات بیشتر و تجهیزات لوکسی که ارائه می دهند، هزینه‌های بسیار بالاتری را دریافت می کنند ایرلاین‌های قطری و سوئیسی از دسته ایرلاین‌های گران قیمت می باشند.

موضوع بعدی که در قیمت بلیط خارجی تاثیر گذار است، تاریخ خرید بلیط خارجی می باشد.

هزینه سفر را با خرید بلیط خارجی در زمان مناسب کاهش دهید!

اگر قصد سفری خاطره انگیز اما کم هزینه به کشورهای دیگر را دارید بهتر است برای زمان سفر خود برنامه ریزی کنید و تا جایی که برایتان ممکن است در زمان تعطیلات و یا فصل گردشگری سفر نکنید یا حداقل از چند روز قبل از شروع تعطیلات بلیط خود را تهیه کنید. زیرا زمانی که تقاضا برای خرید بلیط پرواز خارجی کاهش یابد ایرلاین‌ها برای تکمیل شدن پرواز تخفیفات خوبی را اعمال می کنند و احتمال خرید بلیط ارزان قیمت وجود دارد.

پرواز خارجی چارتر

از دیگر شرایط ویژه‌ای که برای شما عزیزان به جهت صرفه جویی در هزینه‌ها در نظر گرفته ایم امکان پرواز خارجی چارتر می باشد. با پرواز خارجی چارتر و پرواز خارجی سیستم بجای پرداخت هزینه بلیط پرواز، از خرید از بازارهای خارجی و یا لذت از خدمات رفاهی و تفریحی ویژه مسافرین بهره مند شوید و درگیر نوسانات قیمت‌ها در ایام مختلف سال نشوید.

بلیط پرواز خارجی

در صورتی که برای سفرتان زمان مشخصی را تعیین کرده اید و قصد تغییر دادن آن را ندارید، می توانید با تهیه بلیط‌های چارتری و غیر قابل کنسلی در هزینه‌های سفرتان صرفه جویی کنید. بلیط‌های چارتری معمولا ارزان تر از بلیط‌های سیستمی می باشند. البته در صورتی که روزهای نزدیک به تعطیلات نباشد. زیرا در این زمان قیمت بلیط‌‌ها افزایش می یابد.

تفاوت بلیت‌های چارتری و سیستمی در امکان کنسلی آنها می باشد. به این صورت که اگر بلیت را سیستمی رزرو کنید می توانید در صورت تغییر برنامه سفرتان و با توجه به زمان کنسلی مقداری از هزینه پرداختی بابت خرید بلیط را از شرکت هواپیمایی دریافت کنید. هزینه بلیط های چارتری برای کودکان وبزرگسالان تفاوتی ندارد. در صورتی که اگر بلیت را به صورت سیستمی رزرو کنید، قیمت بلیت برای کودکان زیر ۱۲ سال کمتر است.

کلیه خدمات ارمغان آفاق ایرانیان اعم از رزرو پرواز خارجی ارزان، پرواز خارجی از مشهد، پرواز خارجی استانبول، پرواز خارجی تور، پرواز خارجی چارتر و … جهت رفاه حال مشتریان عزیز می باشد و تمام تلاش تیم ما فراهم آوردن شرایط سفری خاطر انگیز با آرامش خیال بسته به سلیقه و نیاز شما با تنوع بسیار بالای رزرو پرواز خارجی برای شما مسافرین گرامی می باشد. بلیط پرواز خارجی ارزان خود را از ارمغان آفاق ایرانیان بخواهید!

شرکت‌های ارائه دهنده پرواز خارجی

در کشور ایران با توجه به پیشرفت چشم گیر آن در زمینه‌های مختلف فناوری و تکنولوژی، روزانه پروازهای مختلفی به کشورهای متفاوت با شرکت‌های هواپیمایی متنوع ایرانی و خارجی انجام می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این پروازها را انتخاب کنید.

از جمله شرکت های هواپیمایی ایرانی که پرواز خارجی به شهرهای متفاوت خارجی انجام می دهند می توان به شرکت های معتبر ماهان، ایران ایر، آسمان، قشم ایر، آتا و تعدادی دیگر از شرکت‌های هواپیمایی که دارای مجوزهای لازم برای انجام پرواز خارجی نیز هستند نام برد.

بلیط پرواز خارجی

شرکت‌های خارجی هواپیمایی متفاوتی برای مسافران ایرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی اروپایی یا آسیایی را دارند، خدمات ارائه می دهند. از جمله هواپیمایی ترکیش، عمان ایر، قطر ایر ویز، عمارات، ایرفلوت، لوپ هانزا، kLM، آل ایتالیا، پگاسوس، اطلس جت، اطلس گلوبال، تای ایرویز، چاینا، ایژین و بسیاری هواپیمایی‌های خارجی دیگر که در ایران رفت و آمد دارند و مسئول جابه جایی مسافران ایرانی و خارجی نیز هستند. با ارمغان همراه باشید تا بتوانید با رزرو آنلاین پرواز خارجی هوشمندانه سفر کنید و بیشتر ببینید.

انتخاب کلاس پروازی مناسب، برای خرید بلیط پرواز خارجی ارزان!

در صورتی که مسیر پروازی طولانی در پیش ندارید، بهتر است از کلاس پروازی اکونومی که مناسب سفرهای تفریحی می باشد استفاده کنید.

کلاس پروازی بیزینس بیشتر برای سرمایه گذاران و یا پروازهای طولانی مدت مناسب می باشد. به همین دلیل اگر قصد سفری ارزان قیمت را دارید کلاس پروازی اکونومی را به شما پیشنهاد می کنیم که البته تفاوت قیمت چشمگیری با بیزینس دارد و می تواند انتخاب موثری در کاهش هزینه‌های سفرتان باشد.

در صورتی که سفر شما در روز های عادی سال برنامه ریزی شود می توانید از مزیت ارزانی بلیط های لحظه آخری استفاده کنید. اما اگر قصد سفر در زمان اوج تقاضا که معمولا تعطیلات یا تابستان‌ها می باشد را دارید، بهتر است حداقل ۳۰ روز قبل بلیط خود را بخرید و خرید آن را به دقیقه ۹۰ موکول نکنید. چرا که در آن زمان به دلیل تقاضا بسیار بالا یا باید هزینه بسیار زیادی را بپردازید و یا اصلا بلیط گیرتان نمی آید.

در صورتی هم که برنامه ریزی دقیقی برای زمان سفر خود دارید و برای سفرهای طولانی مدت برنامه ریزی کرده اید، می توانید از تخفیفات ۶۰ درصدی پروازهای خارجی که برای تهیه بلیط‌های زود هنگام (حدود ۵ یا ۶ ماه قبل از پرواز) قرار گرفته است استفاده کنید.

چه زمانی برای تهیه بلیط پرواز خارجی لحظه آخری مناسب است؟

بهترین زمان تهیه بلیط پرواز خارجی لحظه آخری چند ساعت قبل از پرواز (حدودا ۱ تا ۲۴ ساعت قبل) می باشد که به دلیل خالی بودن صندلی‌های هواپیما چارتر کننده پرواز برای به فروش رفتن بلیط‌ها تصمیم به ارزان کردن بلیط می گیرد و تخفیفاتی را اعمال می کند که در این صورت قیمت بلیط گاهی تا ۸۰ درصد نیز کاهش می یابد که البته تعداد محدودی از بلیط‌ها شامل این شرایط می شوند.

چارتر کننده‌ها تاثیر مستقیم بر روی قیمت‌های بلیط چارتر می گذارند. بدین گونه که در مواقع تعطیلات و بازه‌های زمانی پر سفر، از ایرلاین‌ها تقاضا درخواست ایجاد پرواز می کنند و آنها پرواز را برای تور گردان‌ها هماهنگ می کنند و از آنجایی که مجری تور هزینه پرواز را از قبل پرداخت کرده است، در صورت نبودن تقاضا کافی و خالی ماندن صندلی‌های هواپیما، مجری تور مجبور به فروش بلیط‌ها با قیمتی کمتر می شود که البته عکس این قضیه نیز صدق می کند که در زمان‌هایی که تقاضا برای تهیه بلیت بالا می باشد، قیمت بلیت‌های لحظه آخری چندین برابر می شوند.

بلیط پرواز خارجی

اما خرید بلیط لحظه آخری برای پرواز های خارجی کمی دشوار می باشد. چرا که برای سفر نیاز به مقدماتی از جمله ویزا تهیه ویزا دارید که برای اکثر سفرها باید در نظر گرفته شود و این پروسه می تواند زمان بر باشد. اما در صورتی که کشور مقصد شما نیازی به تهیه ویزا نداشته باشد و شما آمادگی هر لحظه سفر را داشته باشید، آنگاه می توانید از مزیت ارزانی بلیط خارجی لحظه آخری استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که می توانید استعلام بلیط خارجی لحظه آخری خود را از آژانس ارمغان بگیرید و با خیالی آسوده از سفر خود لذت ببرید.

چه میزان بار برای سفر های خارجی مجاز می باشد؟

میزان باری که مسافران مجاز به حمل آن می باشند با توجه به بلیطی که تهیه می کنند و دیگر فاکتورها متفاوت است. به طور مثال ایر لاینی که با آن پرواز می کنید یا کلاس پروازی شما می تواند در میزان بار مجاز قابل حمل تاثیر گذار باشد. اما به طور معمول و بر اساس قوانین بین الملل مسافران می توانند به میزان ۳۰ کیلوگرم بار به همراه داشته باشند که در قسمت بار هواپیما قرار می گیرد و حدود ۱۰ – ۷ کیلوگرم بار را می توانند در قسمت کابین هواپیما به همراه داشته باشند.

بار هوایی

بلیط پرواز خارجی خود را به صورت رفت و برگشت بگیرید.

در صورتی که زمان برگشت از سفرتان قبل از تهیه بلیط مشخص می باشد، می توانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید. با این کار هزینه های خرید بلیط خارجی بسیار کاهش می یابد زیرا با خرید بلیط رفت، ایرلاین برای بلیط برگشت به شما تخفیف می دهد که می تواند کمک بسیاری برای صرفه جویی در هزینه های سفر باشد.

به طور مثال اگر قیمت بلیط مشهد به استانبول ۷۰۰ هزار تومان می باشد و قیمت بلیط برگشت ۱ میلیون تومان باشد در صورتی که بلیط را به صورت رفت و برگشت بخرید هزینه آن حدود ۱ میلیون تومان می شود که این یعنی ۷۰۰ هزار تومان تخفیف در خرید بلیط خارجی.

بلیط خارجی چند مسیره

در صورتی که قصد سفر به چند کشور یا شهر را داشته باشید، بهتر است از بلیط‌های چند مسیره استفاده کنید همچنین در صورتی که پرواز طولانی مدت برای مقصدی دورتر دارید حتما از پرواز خارجی چند مسیره استفاده کنید زیرا در این صورت هزینه‌های پروازی بسیار کاهش می یابند اما تنها در صورتی که برنامه ریزی دقیقی برای سفر خود دارید این کار را انجام دهید چرا که در صورت کنسلی هر کدام از بلیط‌ها با هر دلیلی، تمام بلیط‌های بعد از آن از طرف شرکت خدمات دهنده حذف خواهد شد.

فرودگاه مقصد را چک کنید.

یکی دیگر از روش‌های خرید بلیط پرواز خارجی ارزان ، چک کردن فرودگاه‌های مقصد می باشد. گاهی اوقات پروازهایی که به سمت یک مقصد می روند به سمت فرودگاه‌های متفاوتی هستند در این صورت می توانید بلیط پرواز خارجی خود را به سمت فرودگاه های ارزان قیمت تر تهیه کنید. با بررسی فرودگاه‌های کشور مقصد و کمی جستجو ساده می توانید فرودگاه‌های مختلف را در مقصد مورد نظر بررسی کنید و با استعلام قیمت، ارزان ترین بلیط به سمت مقصد را پیدا کنید.

ما خدمات دیگری را به صورت رایگان در اختیار شما می گذاریم:

• بلیط هواپیما خارجی ارزان
• قیمت بلیط هواپیما خارجی ایران ایر
• بلیط هواپیما ارزان
• بلیط هواپیما چارتر
• بلیط هواپیما علی بابا
• قیمت بلیط پرواز خارجی
• قیمت پروازهای خارجی ماهان
• رزرو رایگان پرواز خارجی

با ما همراه باشید تا بتوانید از بهترین خدمات و کیفیت برخوردار شوید.

سوالات متداول رزرو پرواز خارجی آنلاین ارمغان آفاق ایرانیان

سفر به کشورهای خارجی و پا گذاشتن به دنیای خارج از محل زندگی‌مان، ما را با سوال‌های متفاوتی رو به رو می کند. کشوری غریبه و نا آشنا نیاز به اطلاعاتی دارد که می بایست پیش از رزرو بلیط هواپیما به آنجا از صفر تا صد سامانه‌های رزرو آنلاین پرواز و خرید اینترنتی بلیط هواپیما اطلاعات کامل و جامعی کسب نمود. امیدواریم با ارائه پاسخ سوالات متداول رزرواسیون پرواز خارجی در خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما عزیزان هدفمند تر عمل کرده باشیم.

در پروازهای خارجی به چه میزان می توان بار حمل نمود؟

تنها یک پارامتر نیست که تعیین کند تا مسافران چه میزان بار حمل نمایند. پارامترهایی که تعیین می کند تا شما عزیزان به چه میزان بار هواپیمایی حمل نمایید، ۳ عامل می باشند.
شرکت هواپیمایی
نوع بلیط هواپیما
کلاس پروازی
از این رو، هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما می بایست به قسمت *** نگاه کنید. چرا که در این بخش ذکر شده است که میزان بار بر چه اساسی می باشد. بطور معمول بر اساس کیلوگرم بیان می شود. شما در جایگاه مسافر می بایست برای اطلاع از جزئیات حمل بار به شرکت هواپیمایی که از آن بلیط پرواز خارجی تهیه نمودید، مراجعه کنید.

آیا نرخ پرواز خارجی در سامانه رزرو آنلاین پرواز خارجی معتبر است؟

خوب است بدانید که قیمت تمامی پروازهای خارجی در سامانه رزرو آنلاین بلیط هواپیما طبق شرکت‌های ارائه دهنده پرواز به روز هستند و بطور کامل مطابقت دارند. ارمغان آفاق ایرانیان هیچ گونه تصرفی برای تغییر قیمت بلیط‌ها ندارد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بلیط هواپیما چارتر عموما متغیر می باشد. از این رو نمی توان معیار ثابتی برای بلیط هواپیما چارتر بصورت لحظه‌ای اعلام نمود.

بعد از خرید بلیط هواپیما چه کار کنیم؟

پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما می توانید نسخه الکترونیک بلیط خود را دریافت نمایید و در صورتی که تمایل دارید، بلیط هواپیما را پرینت بگیرید. درصورتی که بلیط هواپیما را از وبسایت ارمغان دریافت نموده اید، می توانید با همکاران ما در ارمغان آفاق ایرانیان تماس بگیرید.
شماره دفتر تهران: ۰۲۱۲۸۴۲۹۱۱۹
شماره دفتر مشهد: ۰۵۱۳۷۲۳۷۸۰۰

بار را به کجا تحویل بدهیم؟

اگر ضرورت داشته باشد که شما هواپیما خودتان را تعویض کنید، می توانید بار را به قسمت مربوط تحویل بدهید و شما می توانید بار را در فرودگاه مقصد تحویل بگیرید. پس از بررسی‌های کامل برای صحت و درستی بار می توانید منتظر سوار شدن هواپیما بعدی باشید. برای سوار شدن به هواپیما بعدی می بایست وسایل‌تان را بصورت دستی به نقطه ترانزیت بار منتقل نمایید تا به هواپیما دوم منتقل شوید.

آیا می توان از هواپیما خارج شد؟

کشورهایی که نیاز به اخذ ویزا دارند، مسافر اجازه خروج از فرودگاه آن کشور را ندارند. اما کشورهایی مثل مالزی و ترکیه که به دریافت ویزا برای ورود نیاز ندارند، این امکان وجود دارد تا از فرودگاه آن‌ها خارج شد.

هزینه بار اضافه چقدر است؟

قیمت بار اضافه موضوعی است که کاملا به ایرلاین شما بستگی دارد. با مراجعه زودتر به فرودگاه و دفتر شرکت مرکزی ایرلاین بلیط پروازتان می توانید هزینه کمتری را برای بار اضافه پرداخت نمایید.

در چه صورت می توان بلیط پرواز خارجی یکطرفه رزرو نمود؟

در صورتی که شما عزیزان ویزای تحصیلی نداشته باشید، می بایست بلیط دو طرفه خارجی را رزرو نمایید. در غیر این صورت می توانید ابتدا ویزای تحصیلی و ویزای توریستی دریافت نمایید و سپس بلیط پرواز خارجی یکطرفه را رزرو نمایید.

چه میزان بار می توانیم به داخل کابین هواپیما ببرید؟

یک چمدان یا یک ساک با حداکثر وزن ۵ تا ۷ کیلوگرم بصورتی که بالای سر جای بگیرد.

آخرین نوشته ها

همکاران ما