ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی

سفر کردن جزو فعالیت های لذت بخش و با ارزش است که ما را برای مدت هر چند کوتاهی از زندگی روزمره و کارهای تکراری رها می کند. در واقع سفر، فعالیتی برای جبران انرژی های از دست رفته و بهبود شرایط روحی فعلی افراد می باشد. برای اطلاع از ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی با ارمغان همراه باشید.

چرا به دنبال ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی هستیم؟

در ایران تعطیلی های زیادی برای سفر و گشتن دور دنیا وجود دارد. تجربه به ما نشان داده است که تورهای خارجی، خصوصا ارزانترین تور خارجی آسیایی همیشه از پرفروش ترین و پرطرفدارترین تورها بوده است. برای اینکه یک سفر هوشمندانه بهمراه تخفیف ها و آفرها داشته باشید، حوصله کنید و ادامه مقاله ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی را بخوانید. وقتی می توانید یک سفر خارجی ارزان داشته باشید که هزینه پروازهای رفت و برگشت، اقامت و خدمات هتل به کمترین میزان برسد.

ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی
ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

شماره خود را ثبت کنید تا از مشاوره‌های رایگان ارمغان بهره مند شوید
  ارزانترین زمان سفر به مالزی | سفر ارزان به مالزی

  همه ی دنیا دیده ها و یا به اصطلاح جهان دیده ها می دانند که سرتاسر کشور مالزی پر از جاذبه های گردشگری، تفریحی و طبیعی می باشد. بنابراین احتمال اینکه خواسته باشید در بین تورهای کشورهای خارجی، تور مالزی را انتخاب کنید خیلی زیاد است. کوالالامپور، لنکاوی، پنانگ و سنگاپور از ترکیب های متداول تورهای مالزی هستند. به دلیل پرطرفدار بودن این تور خارجی آسیایی قصد داریم تا هرچه بهتر و بیشتر شما را در انتخاب این تور راهنمایی کنیم. پس هر چه انرژی دارید، برای خواندن ادامه مطلب ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی بکار بگیرید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی
  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  تجربه نشان داده است علی رغم اینکه آب و هوا در شرایط پرواز فرودگاه ها تاثیر می گذارد، روی قیمت و هزینه های خدمات هتل ها هم بی تاثیر نیست. بنابراین قیمت کلی تور مالزی که شامل تمامی موارد گفته شده است، متناسب با بارش باران تغییر می کنند. برای همین ما نمی توانیم قیمت دقیقی از پکیج تورهای ارزان مالزی را به شما ارائه بدهیم، اما می توانیم ارزانترین زمان سفر به مالزی را به شما بگوییم تا شما با خیالی راحت سفر پیش روی تان را داشته آغاز کنید.

  بهترین زمان سفر به مالزی و سنگاپور

  گردشگران باید بخاطر نزدیک بودن مالزی به خط استوا، خدا را شکر کنند، چون همین خط استوا در خیلی از ماه ها باعث شده است تا گردشگران به صرفه ترین و اقتصادی ترین بلیط تورهای مالزی و سنگاپور را در دست شان داشته باشند و احساس پیروزی کنند. سفر به بخش شرقی مالزی در زمستان می تواند مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین سفرهای توریستی خارجی به شمار رود. تورهای مالزی در زمستان می تواند خیال شما را از بابت اقتصاد سفرتان مطمئن کند. برای رزرو ارزانترین تور مالزی می توانید ماه اردیبهشت همین امسال را انتخاب کنید. کاهش قیمت تورهای مالزی در اواخر ماه های بهاری خصوصا ماه اردیبهشت دلیل مهمی دارد و آن کاهش سفر مسافران در این ماه نسبت به دو ماه پیش یعنی نوروز و تعطیلات و رسمی آن است.

  تور مالزی و سنگاپور ارزان

  ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی | نکاتی در مورد سفر ارزان به مالزی

  از ترفندهای کاهش قیمت بلیط تور مالزی در بخش شرقی آن گفتیم، اکنون نوبت به تور مالزی در بخش های غربی آن می رسد. در بخش غربی مالزی، شهرهای کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ قرار دارند که بصورت ترکیبی در پکیج تورهای مالزی گنجانده می شوند. خوبی این پکیج ها این است که با رزرو تور مالزی به همه‌ی جاهای کشور مالزی سر می زنید. یک نکته ی جالب را در مورد آب و هوای قسمت شرقی مالزی بدانید، بد نیست. بارش باران در این قسمت ها از اواخر بهار آغاز می شود و تا اواسط تابستان ادامه پیدا می کند. افراد کمی پیدا می شوند که هیچ چیزی مانع سفر آنها نشود. اما خوشبختانه از آنجایی که می دانیم آژانس ارمغان آفاق ایرانیان وفادارترین مشتری ها را دارد، از اواخر بهار تا اواسط تابستان آماده‌ی ارائه تورهای ترکیبی مالزی ارزان هستیم.

  ارزانترین زمان تورهای خارجی آسیایی

  ارزانترین زمان سفر به هند | سفر ارزان به هند را تجربه کنید

  هر چه از جاذبه ها و شگفتی های تور هند بگوییم، کم گفتیم. با ورود به هند متوجه خواهید شد که آب و هوای متنوعی در جای جای مختلف این کشور وجود دارد. تنوع آب و هوایی در هند بخاطر وسعت زیادی است که این کشور دارا است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که فکر می کردید کشور هند فقط آب و هوای گرم و سوزان دارد، اکنون می دانید که اینطور نیست. در اصل شبه قاره هند سه نوع آب و هوای اصلی دارد. تابستان در شبه قاره هند از ماه مارس آغاز و تا ماه می ادامه پیدا می کند، اگر خواسته باشیم زمان تابستان های هند را با ماه های خودمان تطابق بدهیم؛ اوایل اسفند تا اوایل خرداد فصل تابستان هند جریان دارد. فصل باران های موسمی در شبه قاره هند از ماه ژوئن تا ماه سپتامبر است و در کشور ما از ابتدای خرداد تا ابتدای مهر، زمانی است که باران های موسمی در این شبه قاره رخ می دهند. فصل زمستان هم در شبه قاره هند وجود دارد؛ اما در همه ی بخش های آن، بوضوح نمی توان اثری از زمستان دید. از آغاز ماه اکتبر تا پایان ماه فوریه، می توان ورود زمستان را به شبه قاره هند حس کرد. این بازه زمانی در کشور ما شامل اوایل مهر تا اوایل اسفند می باشد.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  تا به حال واژه مثلث طلایی هند به گوش تان خورده است؟

  دلایل زیادی برای سفر به هند به همراه تور هند می توان پیدا کرد. تعداد زیادی از گردشگران خوش طبع می خواهند فستیوال های معروف و رنگارنگ هند را از دست ندهند. تعداد نسبتا زیادی از افراد هم می خواهند در مثلث طلایی هند بگردند و عشق در سفر به هند را تجربه کنند. اگر شما جزو افراد دسته اول هستید، باید بگوییم که رفتن به مثلث طلایی هند را در برنامه های سفرتان جای دهید. مثلث طلایی هند شامل آگرا، جیپور و دهلی هستند. از نظر قیمتی اگر خواسته باشید بهترین فصل سفر به هند را انتخاب کنید؛ زمستان، مناسب ترین فصل برای سفر به مثلث طلایی هند است. ارزان تر شدن قیمت ها و هزینه های خدمات این امکان را به شما می دهد تا نگران محدودیت های اقتصادی تان نباشید و فقط و فقط بفکر خوش گذرانی و استفاده از تفرجگاه های شبه قاره هند، علی الخصوص مثلث طلایی هند باشید. گوا هم یکی از قسمت های دیدنی شبه قاره هند است، بطوری که اگر به گوا نروید؛ به قول جوان های امروزی، امتیاز این مرحله از سفر به هند را از دست داده اید. رفتن به گوا در زمستان برای آن دسته از افرادی  ایده آل است که همیشه جویای آب و هوای مطلوب و مناسب در سفر به هند هستند.

  ارزانترین فصل سفر به هند

  ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی | بهترین زمان سفر به گوا

  همانطور که پیشتر گفتیم آب و هوای مختلفی در شبه قاره هند دیده می شود که دست گردشگران خارجی را در انتخاب ماه های سفرشان باز نگه می دارد. فصل موسمی یا مانسون، یکی دیگر از فصل های شبه قاره هند است که در نواحی جنوب غربی و شمال شرقی هند دیده می شود. کرالا، گوا و کارناتاکا از مسیرهای منتخب تور خارجی آسیایی هند هستند که بنا به میل و علاقه شما می توانند مقصد خوبی برای سفر باشند. با شنیدن باران های موسمی ممکن است فکر کنید که هوا دیگر برای سفر و گشتن حال خوبی ندارد! خیر، اینطور نیست. وقتی باران های موسمی شروع به باریدن می کنند، هوای قسمت های جنوب غربی و شمال شرقی این شبه قاره لطیف تر و ملایم تر از سایر قسمت های آن است. پس بخوبی فکر کنید و مقصد نهایی سفرتان را مشخص کنید؛ چون تنوع آب و هوایی در شبه قاره هند به وفور به چشم می خورد.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  از فصل زمستان و فصل موسمی هند بطور مفصل صحبت کردیم و گفتیم که در این فصل ها چه جاهایی از ارزانترین قیمت تور هند را به خود اختصاص می دهند. اکنون نوبت به فصل بهار می رسد. وقتی فصل بهار در شبه قاره هند فرا می رسد، همه جای این شبه قاره رنگارنگ می شود. ظاهر شدن رنگ های متنوع در فصل بهار شبه قاره هند مربوط به برگزاری فستیوال هولی یا جشن رنگ هند است. خوشبختانه فستیوال هولی در همه ی مناطق هند برگزار می شود و با انتخاب تور هند در بهار می توانید درجه شور و حرارت تان را به اوج برسانید. اگر خیلی دوست دارید که از زمان دقیق برگزاری جشن رنگ هند مطلع شوید، ۲۰ یا ۲۱ روز از ماه مارچ این جشن رنگی در تمام نقاط هند برگزار می شود. جالب است بدانید ۲۰ تا ۲۱ مارچ دقیقا همان روز اول فروردین ما ایرانی ها است. اگر خواسته باشیم فصل بهار هند را از نظر قیمت درجه بندی کنیم؛ بهتر است بگوییم که بدلیل استقبال بالای مردم از تور هند، کمی گران بنظر می رسد. اما نگران نباشید چون فصل موسمی و فصل زمستان هنوز برای سفر به هند هستند و شما می توانید در آن فصل ها به هند سفر کنید.

  ارزانترین زمان سفر تور چین | ارزانترین راه سفر به چین

  فصل زمستان در کشور چین، شامل ماه های آذر تا فروردین در این کشور است. همه ی فصل زمستان پوشیده از برف و لحظه های سرد نیست؛ علاقه مندان زیادی وجود دارند که نقاط متعدد جهان را در فصل زمستان ببینند و هیچ چیزی مانع سفر آنها نیست. باید به این افراد تبریک گفت، چرا که با انتخاب تور چین در فصل زمستان هم تجربه یک سفر زمستانی را کسب می کنید و هم هزینه های بالای سفرتان را کنترل خواهید کرد.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  اگر می خواهید در جشن سال نو کنار خانواده تان باشید و حال و هوای خوبتان را بین اعضای خانواده تان تقسیم کنید، اواسط تابستان فصل مناسبی برای رزرو تور ارزان چین می باشد. موقعیت های سفر به کشورهای خارجی با بهترین و باکیفیت ترین تورها را از دست ندهید. دنیا را بگردید و تجربه های سفرتان را به دیگران نشر دهید. هم اکنون می توانید با در اختیار گذاشتن شماره تان از طریق فرم آنلاین سایت، اطلاعات دقیق و جزئی ارزان ترین تورهای آسیایی را از همکاران بگیرید.

  راه ارتباطی با آژانس ارمغان آفاق ایزانیان

  ارزانترین زمان سفر تور دبی | ارزانترین تور دبی نوروز ۹۹

  اگر به دنبال قیمت های پایین برای رزرو تور دبی هستید، فصل تابستان همین امسال را انتخاب کنید. البته این را هم بگوییم که آب و هوای گرم تابستان کمی ممکن است جلوی دست و پای شما را بگیرد؛ چون وقتی هوای دبی شرجی می شود، بیرون رفتن از هتل ممکن است سخت بنظر برسد. برای رزرو هتل های ارزان دبی و تورهای ارزان قیمت در فصل تابستان به سایت آژانس ارمغان آفاق ایرانیان سر بزنید تا تور دبی را به راحتی رزرو کنید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  کمتر از ۱۵ دقیقه بصورت آنلاین پرواز دبی رزرو کنید

  اجاره ماشین در دبی | بی درد سر ماشین اجاره کنید

  همواره سفر به دبی از لوکس ترین و لاکچری ترین سفرهای خارجی به شمار می رود. تور دبی از مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز همواره بیشترین آمار خرید را دارد. ماه های دی تا آخر اسفند هر سال گردشگران زیادی برای تهیه بلیط تور دبی اقدام می کنند؛ چون تور دبی در این ماه های زمستانی در بهترین جو آب و هوایی قرار دارد. شما می توانید با تهیه تور دبی در فصل زمستان به مراکز خرید و رفاهی بروید. گفتنی است هزینه های شما در سفر به تور دبی در فصل زمستان نسبت به فصل تابستان بیشتر خواهد بود. غیر از این برگزاری فستیوال ها در تور دبی زمستانی ممکن است هزینه های سفر شما را افزایش بدهد.

  ارازنترین زمان سفر تور تایلند | تور تایلند نوروز ۹۹

  تور تایلند از جمله تورهای معروفی است که همواره گردشگران زیادی از کشورهای آسیا برای رزرو ارزانترین تور تایلند لحظه شماری می کنند. کشور تایلند مانند کشور ویتنام به دلیل مجاورت با سواحل، آب و هوای بارانی و مرطوبی دارد. همین آب و هوای مرطوب باعث شده است تا در ماه های بعد از آوریل (تا ماه اکتبر)، سفری به دور از شلوغی و ازدحام داشته باشید. گفتنی است که قیمت ارزان تور تایلند در این ماه ها گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. از این تخفیف ها استفاده کنید و ارزانترین تور تایلند را از آژانس ارمغان آفاق ایرانیان بگیرید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  ارزانترین زمان سفر به پاتایا

  در ماه نوامبر دیگر شاهد آب و هوای مرطوب پاتایا نیستید. همچنین با خشک بودن هوا در این ماه ها (ماه نوامبر تا ماه مارس)، جشنواره های محبوبی مانند جشنواره Loy Krathong و جشنواره های بین المللی دیگر به نمایشگاه ها و خیابان ها پاتایا باز می شود. جالب است بدانید که هیچ گردشگری شرکت در جشنواره های پاتایا در ماه نوامبر را رد نمی کند و همه خواهان شرکت در این جشنواره های محبوب و تماشایی هستند. قیمت هتل ها و بلیط های هواپیما نسبت به سایر ماه ها در این فصل بالا می رود ولی کیفیت هتل ها و پروازهای ارائه شده بیش از پیش اهمیت دارند. مطمئن باشید از انتخاب تور تایلند در ماه نوامبر ضرر نمی کنید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  حتما بخوانید: داستان مردم سرزمین لبخند در فرهنگ ایتالیا

  ماه های ژوئن تا اکتبر هم ارزانترین فصل برای سفر به تایلند بهمراه تور تایلند می باشد. درست است که رد این ماه ها کسی به تایلند سفر نمی کند، اما در عوض می توانید تمام سوغاتی های تان را با قیمتی ارزان تر بگیرید و از پس هزینه های خود بر بیایید. اگر شما عاشق سفر کردن و گردش در نقاط مختلف زمین هستید، هیچ چیز نمی تواند مانع شما در سفر به تایلند واقع شود. پس برای اطلاع از زمان های مناسب و تخفیف دار تور تایلند، فرم آنلاین در خواست ارمغان آفاق ایرانیان را پر کنید تا همکاران ما اطلاعات کامل و دقیق تور تایلند را در اختیار شما قرار دهند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که پس از بازگشت از تایلند، از کیفیت تور خارجی آسیایی که رزرو کردید، خوشحالید.

  ارزانترین زمان سفر به سریلانکا | تور سریلانکا ارزان

   10 می تا ۱۰ مارس در سریلانکا، فصل بهار ما ایرانیان است. فصل بهار در کشور سریلانکا برخلاف کشور ایران، جزو فصل های خلوت برای گشت و گذار و ارزان برای رزرو هتل ها و پروازهای خارجی می باشد. در حقیقت بارش باران های متداوم باعث شده است تا گردشگران کمتری میل و رغبت کمتری برای سفر به سریلانکا داشته باشند. سفر کردن در ماه های بهاری سریلانکا تجربه ای لذت و بخش و آرامی برای شما به ارمغان می آورد. خوشحال باشید چون فرصت های خوبی دارید که هم می توانید هزینه های تفریح تان را کنترل کنید و هم به دنیای اطراف تان یعنی سریلانکا پا بگذارید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  اگر فصل پاییز را برای سفر به سریلانکا مغتنم می دانید؛ باید بگوییم که هزینه ی قیمت های هتل و هواپیما در این فصل از سال در بازه خوبی قرار دارند. قیمت ها نه زیاد است و نه کم. به راحتی می توانید هم گردش داشته باشید و خوش گذرانی کنید و هم هزینه های برآورد شده تان را مدیریت و کنترل کنید. ماه های سپتامبر تا نوامبر هر سال، شروع و ادامه فصل پاییز مردم سریلانکا می باشد. پس تا دیر نشده برنامه های تان را مدیریت کنید و تا آخر پاییز همین امسال به سریلانکا سفر کنید.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  درست است که زمستان فصل سردی است؛ اما برای گردشگرانی که قصد سفر به سریلانکا را دارند، زمستان سرد نیست. ماه دسامبر تا فوریه برای حضور در سریلانکا داغ است و خبری از سرمای زمستان وجود ندارد. در حقیقت فصل داغ سفر به سریلانکا، فصل زمستان می باشد. حضور زمستان در جای جای مختلف سریلانکا باعث شده تا قیمت بلیط هواپیما خارجی در اوج نمودار قیمتی باشند. همچنین خدمات هتل های سریلانکا در فصل زمستان بیشتر از پیش بهبود پیدا می کنند و در کنار آن هزینه های رزرو هتل برای شما کمی گران تمام می شود.

  ارزانترین زمان سفر به عمان

  سفر کردن همیشه سخت نیست؛ خصوصا اگر ترفندهای کاهش قیمت های تمام شده تورهای خارجی مثل تور دبی و تور عمان را بدانید. از آنجا که همواره کیفیت و قیمت های تورهای خارجی برای آژانس ارمغان آفاق ایرانیان در اولویت قرار دارد، تصمیم داریم هفت خط راه های رزرو ارزانترین تور خارجی عمان را به شما بگوییم.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  کشور ایران از طریق تنگه ی هرمز همسایه کشور عمان است و به همین خاطر مسافرانی که دوست دارند بدانند در کشورهای همسایه چه تفریحات و چه خدماتی ارائه می شود؛ تور عمان را انتخاب می کنند. خوبی تورهای خارجی این است که شما را بیشتر با قاره آسیا می کند و اعتماد به نفس تان درباره رفتن به سفرهای خارجی در بالاترین درجه قرار می گیرد. شاید در تبلیغاتی که برای تورهای عمان دیده می شود، واژه ی مسقط هم به چشم تان خورده باشد. لازم است بدانید که کاربرد مسقط در این تبلیغات بی دلیل نبوده و مسقط، اصلی ترین فرودگاه عمان به شمار می رود.

  ارزانترین زمان سفر تورهای آسیایی

  در پاراگراف های قبل ثابت کردیم که تابستان های داغ همیشه داغ نیستند و زمستان های سرد همیشه سرد نیستند (چرا؟). حالا برای سفر به عمان باید بدانید که تابستان هایی وجود دارند که با سفر به عمان، حال و هوای متفاوت تری دارند. فصل سفر به عمان، همین تابستان امسال است. فرم آنلاین آژانس ارمغان آفاق ایرانیان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا شما از قیمت تورهای تابستانی عمان مطلع شوید و رطوبت هوای عمان را نادیده بگیرید. لازم است بدانید که در تابستان های عمان خبری از رطوبت های آزاردهنده نیست. با همه ی گفته ها به این نتیجه می رسیم که هزینه های تور عمان ممکن است کمی گران تر از حد معمول به نظر برسد.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی
  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  قبل از انتخاب لوکس ترین و لاکچری ترین تور خارجی آسیایی این نکته را باید بدانید که قیمت ها و هزینه ها در این کشور خارجی آسیایی گرانتر از همه جای دنیا است. چون کشور عمان گرانترین نرخ ارز ار دارد، از همین رو قبل از رزرو تور عمان یا پرواز عمان، برآوردی از هزینه های تان داشته باشید. نگران نباشید هنوز هم می توان پروازهای ارزان به عمان را پیدا کرد. ماه های اردیبهشت که واقعا دست کمی از اردیبهشت ندارند، پروازهای رفت به عمان نسبت به ماه های دیگر ارزان هستند. اگر مایل هستید که از آخرین قیمت تورها و پروازهای عمان مطلع شوید، فرم آنلاین پایین این پست را پر کنید.

  ارزانترین زمان سفر به ویتنام | تور ویتنام نوروز ۹۹

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  اگر در فصل زمستان بدنبال سواحل گرمسیری هستید، سواحل گرمسیری ویتنام می توانند مقصد مورد پسند شما باشند. پیشنهاد ارمغان آفاق ایرانیان بعد از رزرو تور ویتنام، شرکت در جشن سال نو ویتنامی می باشد. جشن سال نو ویتنام تت نام دارد که عمده گردشگران خارجی از سراسر دنیا به این کشور می آیند تا سال نو را هرچه متفاوت تر بگذرانند.

  هوای ویتنام در ماه های گرم تابستانی برای نشستن در سواحل و آفتاب گرفتن جان می دهد! باران های تابستانی در قسمت های جنوبی ویتنام بگونه ای هستند که قطرات باران تمام شهر را فرا می گیرند. البته این را هم بگوییم که آب و هوای ویتنام در تابستان به شانس شما بستگی دارد. اگر آدم خوش شانسی باشید از باران های تمام وقت ویتنام در امان خواهید بود. لازم به ذکر است که قیمت تور ویتنام در اطراف شهرهای ساحلی ارزان نیست و ممکن است کمی گران بنظر برسد، اما این نکته را بدانید که قیمت تور ویتنام نسبت به سایر تورهای خارجی آسیایی ارزان تر می باشد. در غیر اینصورت ویتنام می تواند مناسب افرادی باشد که پیاده روی در باران را دوست دارند و از اینکه بدون چتر به خرید می روند، نهایت لذت را خواهند داشت.

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  ارزانترین زمان سفر تورهای خارجی آسیایی

  پاییز سال های گذشته به احتمال زیاد مشغول درس خواندن و رسیدگی به اوضاع تحصیلی تان بوده اید، اما پاییز امسال با سال های دیگر فرق دارد. فرض کنید فقط برای گشت و گذار قرار است به کشوری سفر کنید؛ کشوری که هیچ مانعی در فصل پاییز برای خرید کردن و گشت و گذار وجود ندارد. حرف از خرید در ویتنام به میان آمد! خرید کردن در جشنواره میانه پاییز ویتنام می تواند از نظر اقتصادی برای شما بسیار سودآور و سودمند باشد. جشنواره میانه ویتنام به شما یاد می دهد که چگونه در ویتنام زندگی کنید و تجربه های ارزشمند کسب کنید.

  برای رزرو تور ویتنام با ما تماس بگیرید

  تلفن : ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱   — ۳۷۲۳۷۸۰۰ ۰۵۱
  ایمیل : info@armaghantravel.com

  فصل بهار برای ایرانیان بهترین فصل برای سفرهای خارجی است. تعطیلات نوروزی در عید به ما فرصت می دهند تا دور دنیا را بگردیم. در سفر مارکوپولویی تان ویتنام را در مسیر گردشگری بگنجانید. رطوبت و باران های ریز ریز ویتنام همچنان در فصل بهار دیده می شود. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای بیرون رفتن در باران چه بپوشید. با ورود به ویتنام می بینید که مردم محلی پانچوهای پلاستیکی نازکی می پوشند تا قطرات پراکنده باران جلوی کارهای روزمره زندگی آنها نگیرد. اوایل ماه های بهار، قیمت تور خارجی آسیایی ویتنام گران است اما هرچه به اواسط فصل بهار، یعنی ماه اردیبهشت نزدیک تر می شویم؛ از قیمت ها و هزینه های تور ویتنام کاسته می شود. اردیبهشت همین امسال می تواند بهترین زمان سفر کردن به ویتنام باشد. با همکاران ما در آژانس ارمغان آفاق ایرانیان تماس برقرار کنید و از قیمت های روز و دقیق تور ویتنام مطلع شوید.

  آخرین نوشته ها

  همکاران ما