خرید آنلاین ارزان ترین بلیط پرواز داخلی

همان طور که همه ما می دانیم بعضی از پرواز ها به صورت داخلی انجام می شوند و برای این کار لازم است تا پس از خرید بلیط پرواز داخلی به فرودگاه مورد نظر رفته و حداکثر ۳ یا ۴ ساعتی را درون هواپیما منتظر رسیدن به مقصد باشید.
این گونه پرواز ها معمولا بدون توقف هستند و از نظر قیمتی نیز نسبتا ارزان تر از پرواز های خارجی هستند.

بلیط پرواز داخلی ارزان

ارزان ترین بلیط پرواز داخلی را با بهترین پرواز ها از سایت ارمغان رزرو کنید

بلیط داخلی ارزان

برای هر پروازی آسمان همین رنگ است!

شاید برای شما نیز این مشکل پیش آمده باشد که قبل از زمان پروازتان با عجله خود را به فرودگاه رسانده اید و با کلی مشغله ذهنی به سرعت به سالن پرواز می روید تا زمان پرواز هایتان را بر روی برد نگاه کنید. در این موقع است که آب سردی بر روی تنتان ریخته می شود و متوجه می شوید که پروازتان ۳ ساعت تاخیر دارد. مشکل این جاست که با این مقدار زمان معمولا (در شهر های بزرگ) نمی توان به خانه برگشت و مجبور هستید در فرودگاه بمانید.

متاسفانه در کشور ما ایران تاخیر پرواز ها به کثرت دیده می شود. لذا توصیه ما این است که معمولا برای اینگونه تاخیر ها آماده باشید و کتاب مورد علاقه تان را در جای قابل دسترسی قرار دهید.
نکته قابل توجه این است که این تاخیر ها برای تمامی پرواز ها ممکن است اتفاق بیوفتند و نمی توانیم بگوییم که پرواز های داخلی از این قاعد مستثنی هستند. در ضمن اگر در فصول سرد سال هستید احتمال این تاخیر ها بسیار بیشتر است.

پرواز های شلوغ داخلی

در کشور ما ایران پرواز هایی که به شمال و جنوب کشور و بعضی استان های مرکزی انجام می شود متعدد تر از دیگر پرواز ها هستند.
اگر بخواهیم به این شهر ها به صورت جداگانه اشاره کنیم می توانیم رامسر، تبریز، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کیش و قشم اشاره کنیم. همانطور که می دانید بیشتر این شهر ها به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و یا زیارتی مورد استقبال مردم قرار گرفته اند و جزو شلوغ ترین مقصد های داخلی هستند. دلیل دیگری که می تواند بر روی تعداد پرواز ها تاثیر گذار باشد کلان شهر بودن مقصد است و به عنوان نمونه تهران علاوه بر کلان شهر بودن و داشتن جمعیت زیاد، به دلیل پایتخت بودن مرکز پرواز های داخلی ایران است.
در آخر با توجه به موارد گفته شده بهتر است اگر می خواهید با یکی از خطوط هوایی ذکر شده مسافرت کنید بهتر است کمی زود تر برای خرید بلیط پرواز داخلی تان اقدام کنید.

بهترین شرکت های پرواز داخلی

اگر به دنبال خرید بلیط پرواز داخلی هستید پیشنهاد می کنیم در انتخاب شرکت هواپیمایی دقت کنید. البته اگر پرواز شما به همراه یک تور باشد قاعدتا این امکان برای شما کمتر خواهد بود. با این حال اهمیت این نکته گاها باعث می شود که ما تور های جایگزینی را برای سفرمان انتخاب کنیم. در ادامه به معرفی چند عدد از شرکت های خوب هواپیمایی در داخل ایران اشاره خواهیم کرد تا بتوانید لذت بیشتری از سفر و پروازتان ببرید. (لازم به ذکر است که این بخش از مقاله به هیچ عنوان قصد تبلیغات ندارد و تنها هدف آن بازگو کردن نکات مهم در شرکت های هواپیمایی داخلی است.)

هواپیمایی هما (ایران ایر)

بلیط پرواز داخلی ایران ایر

این شرکت هواپیمایی اولین شرکت در ایران است که کار خود را از سال ۱۳۴۰ آغاز کرده است. نام “هما” را به اختصار برای هواپیمایی ملی ایران انتخاب کرد و تا سال ۱۳۶۰ با همین نام ادامه فعالیت داد.  این شرکت پس از سال ۱۳۶۰ نام ایران ایر را برگزید و تا امروز مشغول به کار است. ایرلاین ایران ایر از جمله شرکت هایی است که سهم عظیمی در جابجایی مسافر و بار دارد. بخشی از این جابجایی ها در بازه زمانی سفر حجاج به خانه خداست که ایران ایر وظیفه جابجایی آن ها را بر عهده دارد.

نکته لازم به ذکر در مورد ایران ایر این است که در تمام سابقه فعالیت خود تنها چهار بار سانحه فوتی و بیست سانحه غیر فوتی را ثبت کرده است.

شرکت هماپیمایی ایران ایرتور یک شرکت فرعی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است که در سال ۱۳۷۲ برای پرواز های چارتر و توریستی تاسیس شده است. پس از مدتی این شرکت به وزارت دفاع منتقل شد و در مسیر های مختلف فعال است. تا سال ۱۳۸۹ این شرکت به صورت دولتی ادامه فعالیت داد تا بالاخره در این سال به شرکت هصایار واگذار شد. شرکت هصایار پس از مدتی به دلیل پرداخت نکردن چک ها مجبور شد تا هواپیمایی ایران ایرتور را در دی ماه ۱۳۹۴ به بخش خصوصی واگذار کند. این شرکت نیز تا به حالا سه سانحه فوتی و چهار سانحه غیر فوتی داشته است.

هواپیمایی آسمان

بلیط پرواز داخلی آسمان

آسمان در ابتدای فعالیت خود تنها قرار بود در زمینه پرواز های دور افتاده و با هواپیما های کوچک فعالیت کند. دلیل آن نیز این بود که در اوایل انقلاب اسلامی تنها به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی میتوانست از هواپیما های پهن پیکر استفاده کند. به همین دلیل تا سال ۱۳۸۱ پرواز های این شرکت با برد متوسط و در مناطقی که مسافران کمتری داشتند فعالیت می کرد. در این سال شرکت هواپیمایی آسمان به صندوق بازنشستگی کشوری واگذار شد و در طول این سال ها ۵۵ مقصد خارجی و داخلی را برای مسافران خود رقم زده است.

این شرکت هم اکنون ۳۹ فروند ناوگان هوایی فعال دارد که برای جابجایی مسافرین آماده هستند. لازم به ذکر است که تعداد سوانح فوتی این شرکت تا به حالا دو عدد و سوانح غیر فوتی آن هشت عدد بوده است.

شرکت هواپیمایی ماهان

بلیط پرواز داخلی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یک شرکت خصوصی است که بیشتر در سطح بین المللی و بلیط پرواز خارجی فعالیت می کند. اگر بخواهیم به یکی از محبوب ترین شرکت های هواپیمایی اشاره کنیم ماهان یک کاندید مناسب است. این شرکت در حال حاضر با در اختیار داشتن ۷۰ فروند ناوگان فعال و داشتن ۵۲ مقصد مختلف داخلی و خارجی یکی از بزرگ ترین ایرلاین های ایران است.

نکته جالب و لازم به ذکر این است که ماهان تا به حالا در هیچ کدام از پرواز داخلی و خارجی خود سانحه فوتی نداشته است و فقط چند سانحه جزئی غیر فوتی را تجربه کرده است. این نکته باعث می شود که ماهان به یکی از بهترین انتخاب ها برای رزرو بلیط پرواز داخلی و خارجی تبدیل شود.

شرکت هواپیمایی کاسپین

بلیط پرواز داخلی کاسپین

کاسپین در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده و شش فروند هواپیما در اختیار داشته است. با توجه به تغییر مدیریت و مسئولین آن تعداد این هواپیما ها به ۱۰ فروند کثرت داده است. تعداد پرواز های این شرکت به نسبت تعداد هواپیما های در اختیارش نسبتا زیاد است و برای مسافرت گزینه مناسبی است.

به دلیل زیاد بودن تعداد شرکت های هواپیمایی تنها به نام های آن ها اشاره می کنیم که اگر قرار است بلیط پرواز داخلی خود را با این شرکت ها باشد بهتر است در مورد آن ها جستجویی داشته باشید.
کیش ایر، نفت (کارون)، تابان، ساها، زاگرس، فارس ایر (قشم ایر)، هسا، معراج، آریا، ارم، هواپیمایی قشم، آتا، آوا، سپهران، نسیم و… .

متاسفانه شرکت های هواپیمایی خوب ایرانی باز هم بین رده بندی های جهانی رتبه پایینی دارند. این رده بندی ها از نظر کیفی، امنیت و دیگر موارد انجام می شوند. مشهور ترین ایر لاین های ایران از جمله ماهان و ایران ایر در اکثر پارامتر ها متوسط رو به پایین را با توجه به استاندارد های جهانی به دست آورده اند.

بلیط پرواز داخلی خود را تنها با یک تماس از طریق ارمغان رزرو کنید

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۴۰۶۷۲۰۰ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

انتخاب بلیط پرواز داخلی خوب

با توجه به معرفی انجام شده از شرکت های هواپیمایی مختلف میتوانیم پرواز خوبی داشته باشیم. با تمام این ها بعضی نکات وجود دارند که بهتر است در مورد آن ها مطالعه کنید. مواردی برای راحتی بیشتر در حین پرواز که باعث می شود لذت پرواز برایتان دو چندان شود و بلیط پرواز داخلی خوبی گرفته باشیم.

علاوه بر این انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب و مناسب نیز در راحتی شما تاثیر به سزایی دارد. با توجه به این که ممکن است پرواز داخلی شما به همراه یک تور باشد و به صورت خانوادگی مسافرت کنید مدیریت آژانس مسافرتی در انتخاب پرواز و دیگر موارد سفر تاثیر زیادی دارد. پیشنهاد ما به شما برای سفر های دیگر و خرید بلیط پرواز داخلی این است که درباره ویژگی های یک آژانس مسافرتی خوب نیز تحقیق کنید.

برای گرفتن یک بلیط پرواز داخلی چه کنیم؟

برای راحتی هر چه بیشتر شما از سفر های داخلی و همچنین خارجی آژانس مسافرتی ارمغان با بهترین ایر لاین های ایران قرارداد ها و مجوز های لازم را اخذ کرده است. شما می توانید با تنها چند کلیک در سایت آژانس مسافرتی ارمغان، پرواز خد را رزرو کنید و یا به همراه خانواده تان توری را انتخاب کرده و در چند مرحله تمامی موارد لازم را مشخص کنید.

برای داشتن یک آخر هفته خوب تنها کافیست نام مقصد و نوع مسافرتتان را در نظر داشته باشید و در بین گزینه های متفاوت ما انتخابی را که با سلیقه تان همخوانی بیشتری دارد را برگزینید و با همکاران ما تماس بگیرید.

سوالات متداولی درباره خرید بلیط پرواز داخلی

* اگر بلیط پرواز داخلی را برای مسیر اشتباهی خریداری کردم باید چکار کنم؟

در این مواقع عمل هیچ کاری نمیتوان انجام داد و تنها راه ممکن دادن خسارت و کنسل کردن بلیط است.

* چگونه بلیط پرواز داخلی را کنسل کنم؟

بعضی از سایت ها این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم آورده اند که بتوان به صورت آنلاین این کار را انجام داد. در غیر این صورت لازم است تا با شرکت هواپیمایی ای مشترک خود تماس بگیرید و تقاضای استرداد مبلغ را پر کنید.

* پرواز من از کدام ترمینال خواهد بود؟

این که پرواز شما از کدام ترمینال باشد به ایرلاین بستگی دارد و اطلاعات لازم در این مورد هنگام خرید بلیط به شما داده می شود.

* خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دادم اما ظرفیت بلیط پرواز داخلی روی سایت کم نشده. آیا بلیط من صادر شده است؟

اگر پس از خرید بلیط برای شما پیام خرید موفق ظاهر شده است این کار به طور کامل انجام شده است. شما می توانید بلیط خود را به صورت پی دی اف دانلود کرده و در تلفن همراهتان ذخیره کنید تا دسترسی راحت تری به آن داشته باشید. با این حال پس از خرید شما برایتان از طریق ایمیل و SMS اطلاعات پرواز ارسال خواهد شد.

* برای من پیامکی ارسال نشده آیا بلیط من صادر شده است؟

ممکن است در این خصوص مشکلی در سامانه ایجاد شود. ولی ملاک اصلی برای موفقیت در خرید بلیط این است که پیامی با مضمون خطا در هنگام خرید برایتان ظاهر نشده باشد.

* آیا برای پرواز داخلی حتما کارت شناسایی لازم است؟

طبق قانون تنها داشتن بلیط پرواز داخلی کافی نیست. اگر به همراه خود کارت ملی و یا شناسنامه ندارید می توانید از گواهینامه، دفترچه بیمه و یا کارت بانکی استفاده کنید.

* اگر هنگام پرواز متوجه شوم که نامم در لیست مسافرین درج نشده باید چه کاری انجام دهم؟

اگر با چنین مشکلی روبرو شدید عملا نمیتوانید از آن پرواز استفاده کنید و بلیط پرواز داخلی خود را از دست داده اید. تنها کار مفید در این زمان تماس با پشتیبانی شرکتی است که خریدتان را توسط آن انجام داده اید. مشاورین شرکت مربوطه شما را برای ادامه کار راهنمایی خواهند کرد.

* استفاده از هواپیما برای خانم های باردار ممکن است؟

اگر خانم های باردار تک قلویی ۳۶ هفته بارداری خود را پشت سر گذاشته باشند نیاز به مجوز پزشک هوایی نیست. البته لازم به ذکر است که ارائه مدرک پزشکی به همراه مهر پزشک متخصص زنان و زایمان که شامل مدت زمان بارداری و تخمین زمان زایمان است الزامی است.

در مورد بانوانی که چند قلو دارند نیز این قوانین در مورد پرواز داخلی صادق است. اگر به انتهای ۳۲ هفته بارداری رسیده باشند نیاز به مجوز پزشک هوایی نیست. علاوه بر این لازم است تا مدرک پزشکی شامل تاریخ زایمان و مدت زمان بارداری به همراه مهر پزشک به همراه داشته باشند.

در مورد بارداری های پر خطر مجوز پزشک هوایی قابل اعتماد از طرف ایرلاین مربوطه در هر مقطع زمانی از بارداری لازم است.

در پایان به شما توصیه می کنیم تا حتما قبل از خرید بلیط پرواز داخلی تمامی موارد لازم را چک کنید تا با مشکلات احتمالی برخورد نکنید. آژانس مسافرتی ارمغان ارائه دهنده بلیط پرواز داخلی و خارجی و همچنین تور های مختلف به سراسر جهان، آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشد. اگر مشکلی در زمان خرید بلیط پرواز داخلی و یا خارجی خود داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید.

با نزدیک شدن به فصل زیبای تابستان و فراهم شدن فرصت سفر و رفع خستگی طول سال بر آن شدیم تا شرایط ویژه ای برای رزرو پرواز داخلی را برای مسافرین عزیز در نظر بگیریم تا بتوانند با پروازی امن و معتبر و همچنین قیمتی مناسب سفر خاطراتگیزی را با بهره مندی از طبیعت زیبای کشورمان تجربه کنند.

اگر برای رفتن به یک سفر رویایی اما با قیمت مناسب تصمیم خود را گرفته اید، ارمغان آفاق ایرانیان پیش از شما به راحتی و آسایش شما اندیشیده و برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است.

رزرو بلیط پرواز ارزان و مناسب یکی از اولین گامهایی ست که در ابتدای برنامه ریزی سفر به ذهن می رسد.

چنانچه در جستجوی رزرو پرواز داخلی ارزان قیمت هستید و میخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن و با اطمینان خاطر رزرو پرواز داخلی خود را انجام دهید ارمغان آفاق ایرانیان در خدمت شماست.

شما عزیزان با مراجعه به سایت رزرو پرواز داخلی ارمغان آفاق ایرانیان بدون نگرانی و دغدغه می توانید هر لحظه از لیست مناسب ترین قیمتها و با آگاهی از بهترین شرایط، بلیط پرواز داخلی خود را رزرو کنید.همچون سایر حالتهای رزرو در ارمغان آفاق ایرانیان، امکان رزرو پرواز داخلی از مشهد نیز فراهم شده است تا همشهریان عزیز در رزرو پروازهای خارجی از مشهد نیز با خیالی آسوده و به راحتی سفر خود را آغاز کنید.

همواره جلب رضایت مشتریان عزیز مهمترین رسالت ارمغان آفاق ایرانیان می باشد و از این جهت ما با امکان رزرو پرواز داخلی سیستمی شرایطی را فراهم کرده ایم تا مسافرین عزیز درگیر نوسانات قیمت بلیط پرواز داخلی در ایام مختلف سال نشوند. با توجه با نرخ متفاوتی که از سوی آژانس های مسافرتی برای رزرو بلیط پرواز داخلی اعلام می گردد، سپردن کار به متخصصین قابل اعتمادی که شما را در جریان مناسب ترین شرایط قرار می دهند امری بسیار مهم است.

رزرو پرواز داخلی ایران ایر که معتبرترین و با سابقه ترین شرکت هواپیمایی ایران است از طریق سایت ارمغان آفاق ایرانیان قابل انجام است.بزرگترین دغدغه ما آرامش خاطر و رضایت مشتریان است و از این رو رزرو پروازها از میان امن ترین و معتبرترین ها صورت می گیرد.


انواع خدمات داخلی ارمغان آفاق ایرانیان جهت رزرو پرواز داخلی اعم از پرواز داخلی ایران ایر، پرواز داخلی از مشهد، پرواز داخلی ارزان، پرواز داخلی سیستمی و … در دسترس شما عزیزان قراردارد.

با توجه به سلیقه و خواسته و نیاز خود و همچنین قیمت و هزینه مد نظرتان از میان معتبر ترین ها، پرواز خود را از طریق سایت پرواز داخلی یا تماس با کارشناسان ارمغان آفاق ایرانیان رزرو کنید.

سابقه و تجربه داخلی ارمغان آفاق ایرانیان نشان دهنده تخصص این تیم می باشد که با تکیه بر همین تخصص و سابقه است که میتوانیم رزرو ارزان ترین و مناسب ترین پرواز داخلی و در عین حال رزرو از شرکتی معتبر و ایمن را برای شما مسافرین عزیز ضمانت کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد رزرو پرواز داخلی حتما از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان داخلی ارمغان آفاق ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

آخرین نوشته ها

همکاران ما