جزییات تور

معرفی بهترین تور خارجی از مشهد

تجربه سفر به خارج از کشور

همواره سفر به خارج از کشور، یکی از هیجان انگیز ترین تجربه هایی است که یک فرد می تواند در طول زندگی خود آن را کسب کند. این سفر های تفریحی اغلب اوقات به صورت تور هایی از شهر های مختلف انجام می شود. با ارمغان همراه باشید تا بهترین تور خارجی از مشهد را در این مطلب به شما معرفی کنیم.

از فرودگاه بین المللی مشهد پرواز های خارجی بسیار زیادی به کشور های مختلف جهان می روند. بسیاری از این پرواز ها به صورت مستقیم و بسیاری هم به صورت غیر مستقیم و در طی چند پرواز از کشور های دیگر صورت می گیرد. به همین خاطر می تواند در قیمت تور خارجی از مشهد بسیار تاثیر گذار باشد.

معرفی بهترین تور خارجی از مشهد

تور استانبول لحظه آخری از مشهد

استانبول یکی از تور های خارجی بسیار پر طرفدار به خصوص در مشهد است. پرواز های زیادی از مشهد به این شهر به طور مستقیم انجام می شود و  کلاس های پروازی خوبی هم دارند. همین پرواز های مستقیم باعث شده تا اغلب مسافران برای راحتی سفر و ندادن مبلغ بیشتر، تور استانبول را برای سفر انتخاب کنند.

تور دبی ارزان از مشهد

تور دبی به عنوان تور خارجی از مشهد به حساب می آید که هم پرواز ها به این شهر از خطوط هوایی مختلف و با کلاس های پروازی انجام می شود و هم به صورت مستقیم پرواز ها وجود دارند. این تور با توجه به نوسانات قیمت ارز دچار افزایش نرخ شده است اما باز هم یکی از اصلی ترین مناطق برای سفر و گذراندن تعطیلات به حساب می آید.

تور تایلند، بانکوک، پاتایا

تور خارجی از مشهد تایلند جزو آن دسته از پرواز هایی است که به صورت غیر مستقیم صورت می گیرد. با این حال یکی از بهترین تور های خارجی به حساب می آید که می توانید از گشت و گذار در شهر های زیبا و ساحلی این کشور نظیر بانکوک و پاتایا و شرکت در فستیوال ها و جشن های مختلف نهایت لذت را ببرید.

آفر تور مالزی

مالزی یکی از زیبا ترین و هیجان انگیز ترین مقاصد سفر به شمار می رود. در کنار امکانات اقامتی و رفاهی بسیار خوبی که برای توریست ها فراهم شده است، آب و هوای عالی و غذا های لذیذ و خوشمزه هم از جذابیت های سفر به شمار می رود. اما باید گفت که هیچ گونه پرواز مستقیم از مشهد به این کشور صورت نمی گیرد و ممکن است هزینه های تور مالزی کمی گران برایتان باشد.

تور صربستان از مشهد

تور صربستان از تورهای گران به حساب می آید و پرواز مستقیم هم به این کشور از مشهد وجود ندارد. ولی این تور خارجی از مشهد با تمام گرانی هایی که دارد می تواند یک مقصد خوب برای تجربه کردن چیز های جدید باشد. از باشگاه های تیر اندازی که در این کشور وجود دارد تا معماری بی نظیر ساختمان های شهر بلگراد و موزه های دیدنی و دیگر جاذبه های طبیعی این کشور از نکات مثبت این تور به حساب می آید.

برای رزرو تور لحظه آخری به تمامی نقاط ذکر شده با همکاران ما در ارمغان در تماس باشید.

همکاران ما