تور جشن رنگ هند | تور هند از مشهد | تور هند زمستان ۹۸

تور جشن رنگ هند از مشهد

هند دارای جشن های متفاوت و بزرگی است که در تمام جهان شناخته شده است و توریست ها و گردشگران زیادی برای شرکت در این جشن بزرگ برنامه ریزی می کنند تا بتوانند لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند.

تور جشن رنگ هند

جشن هولی | تور هند گوا | تور هند زمستان۹۸

تور جشن رنگ هند

فستیوال هولی، جشن رنگ هند یکی از قدیمی ترین سنت ها و جشن های بزرگ این کشور است که ابتدای فصل بهار به صورت کاملا با شکوه برگزار می شود. عکاسان زیادی برای گرفتن بهترین عکس های رنگی و شاد به این کشور سفر می کنند.

جشن هولی

در جشن رنگ هند استفاده از پودرهای رنگی زیبا و خوش رنگ، بادکنک های پر از آب رنگی و هر چیز رنگی و سرگرم کننده از قابلیت ها و امکانات این جشن است که هندی ها و حتی شهروندان غیر هند در این مراسم به جهت ایجاد دوستی و محبت بیشتر بین افراد و نیز انرژی مثبت و روحیه شادی که در بین افراد ایجاد می شود بسیار اثر بخش خواهد بود.

حتما بخوانید: ارزانترین زمان سفر به هند را تجربه کنید

جشن هولی

مراسم هولی در طی دو روز متوالی برگزار می شود و تمام کشور هند در این دو روز نیز تعطیل می باشد. یکی از نکات قابل توجه و مثبت دیگر آن است که این پودرهای رنگی که از گیاهانی مانند گیاه نیم، کومکوم، هالدی و بسیاری گیاهان دیگر که فقط در فصل بهار شکوفه می دهند تشکیل شده اند. این گل ها که به دارای خاصیت های مختلف درمانی و طبیعی هستند از؛ ایجاد بیماری های مختلف در طول بهار ممکن است بوجود بیاید پیشگیری می کند.

در کمترین زمان ویزای الکترونیکی هند بگیرید!

جشن هولی

این جشن به دلیل اینکه در زمان درو محصولات کشاورزان برگزار می شود. می توان گفت که جشن سپاس از نعمت های خداوند می باشد.

در صورتی که می خواهید بیشتر ببینید و هوشمندانه سفر کنید می توانید برای رزرو تور هند از مشهد با ارمغان در ارتباط باشید.

شما می توانید با شماره تماس های ۳۷۲۳۷۸۰۰-۰۵۱ و ۷۲۳۷۸۰۰ ۰۹۱۵ تماس حاصل فرمایید تا از آخرین تورهای هند ، اطلاع حاصل فرمایید .

همکاران ما