تور تایلند

۲۳/بهمن/۱۳۹۵

تایلند سرزمین لبخندها

تایلند کشوری شگرف با معبدهای بودا،حیات وحشی بی نظیر و جزیره هایی دیدنی است. در کنار تاریخ با شکوه و فرهنگ غنی که شامل غذاهای لذیذ و ماساژ های معروف تایلندی است، این کشور دارای پایتختی بسیار مدرن با مردمانی شاد است که شهرت “سرزمین لبخند” را به این شهر داده اند.

از آنجایی که راه های ارتباطی زیادی در کشور تایلند وجود دارد،جا به جایی در این کشور برای گردشگران بسیار راحت می باشد. فرقی نمی کند که مقصد شما بانکوک،پوکت،چیانگ مای یا پاتایا است،مهم این است که حمل و نقل در کشور تایلند راحت است.

تور تایلند ویژه تابستان 94

کشور تایلند از ۵ بخش تشکیل می شود:شمالی،شمال شرق،مرکزی،شرقی و جنوبی. این کشور ۷۵+۱ ایالت دارد که هر کدام از آنها از لحاظ جغرافیایی با هم متفاوت هستند. ایالت های تایلند فرهنگ،تاریخ و جاذبه های طبیعی خاص خود را دارند، از بخش شمالی (که دارای حیات وحش و قبایل هستند) و دشت های مرکزی(که شالیزارهای برنج معروفی دارند) گرفته تا فلات شمال شرق(که در امتداد رودخانه Mekong و مرز کشور لائوس می باشد) و سواحل و جزیره های شگفت انگیز جنوب(که شامل جزایر پوکت و ساموی است).

تور تایلند ویژه تابستان 94

از جشنواره های بودا و جشن های سال نو گرفته تا پارک های ملی دیدنی،تایلند کشوری با فستیوال ها و جاذبه های شگفت انگیزی است.

کشور تایلند دارای یکی از بهترین هتل ها و استراحت گاه های ساحلی جهان می باشد و مجموعه ای از بهترین ها را در خود جمع کرده  که انتخاب از بین آنها بسیار سخت است. این مجموعه کامل موجود در تایلند از اقامتگاه های روستایی تا لوکس ترین استراحت گاه ها که خدمات اسپا ارائه میدهند را در خود جای داده است.

این کشور زیبا با داشتن اقلام بسیار زیبا محل خوبی برای خرید کردن هم محسوب می شود. این فعالیت از اولین اهداف گردشگران تایلند می باشد. محصولاتی که بسیار پرطرفدار هستند ابریشم تایلندی،مصولات چرمی،طلا و نقره،سنگ های قیمتی،مروارید و صنایع دستی خاص  می باشند.

تور تایلند ویژه تابستان 94

 

حهت خرید تور ترکیبی مالزی و تایلند با دفتر ارمغان تماس بگیرید .

۰۵۱-۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰

 

logo-samandehi