جزییات تور

تور استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور است. استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است. تنگه ی بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از هم جدا می کند. این شهر تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار گرفته است. بندر شاخ طلایی یا خلیج در استانبول است.

شهر استانبول به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌ است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

آب و هوای این شهر زیبا در تابستان ها گرم و مرطوب و در زمستان ها سرد،بارانی و برفی است.  میزان بارش سالیانه استانبول به طور میانگین ۸۷۰ میلی متر است. رطوبت در این شهر اکثر اوقات زیاد است.

تور استانبول

با داشتن موزه،کلیسا،کاخ،مسجدهای با شکوه، مرکز خرید و طبیعت دیدنی این شهر همیشه باعث شگفتی مسافران می باشد.از لحاظ کمی تعداد آثار استانبول بسیار زیاد  می باشد.

شهر استانبول به عنوان یکی از درخشنده ترین شهرهای جهان محصوب می شود. در ناحیه غربی تنگه ی بسفر غروب آفتاب به رنگ قرمز  می باشد و بسیار منظره ی زیبایی را بوجود می آورد. دلیل انتخاب ساکنین این منطقه از شهر به خاطر همین موضوع بوده و منطقه ی بسیار دیدنی است.

 

برای خرید تور استانبول با ما تماس بگیرید

تلفن : ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱   — ۳۷۲۳۷۸۰۰ ۰۵۱

ایمیل : info@armaghantravel.com

 

 

همکاران ما