نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان در مشهد

نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان

نمایندگی هواپیمایی ماهان در مشهد

شرکت هواپیمایی ماهان، که مستقر در در مرکز بین المللی فرودگاه امام خمینی (IKA) و فرودگاه بین المللی مهرآباد (THR) می باشد. این شرکت یکی از معتبر ترین ایرلاین های ایرانی است که مسافران اعتماد زیادی به آن دارند. شرکت ارمغان آفاق ایرانیان افتخار آن را دارد که نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان در مشهد است و بلیط ایرلاین ماهان را به تمامی نقاط ایران برای شما رزرو می نماید.

این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۹۱ میلادی و در ابتدا به ۶۰ نقطه مختلف جهان سفر می کرد، در حدود ۲۵ مقصد داخلی و بقیه پرواز ها نیز خارجی است. که به کشورهایی نظیر افغانستان، ارمنستان، چین، آلمان، عراق، کویت، مالزی، روسیه و عربستان سعودی نیز پرواز داشت.

ناوگان ماهان ایر دارای ۵۷ هواپیما مختلف، شامل  14 ایرباس A300-600، ده هواپیما A310-300، هفده BAE 146-300، چهار عدد ایرباس A340-300، هفت عدد A340-600 و دو بوئینگ ۷۴۷-۳۰۰ است. این ویژگی ها شامل هر دو کابین (کلاس کسب و کار و کلاس اقتصادی) و سه کابین (کلاس اول، کلاس کسب و کار و کلاس اقتصاد) تنظیم می شود.

میزان بار مجاز هواپیمایی ماهان:

مسافرانی که قصد سفر با ماهان را دارند، می توانند حداکثر به میزان ۳۰ کیلوگرم بار به همراه خود داشته باشند و نیز و ساک دستی آن ها می تواند ۵ تا ۷ کیلو گرم باشد.

اگر به دنبال رزرو بلیط خارجی ماهان و یا رزرو بلیط داخلی ماهان با قیمت مناسب هستید، شرکت ارمغان تضمین می کند که بهترین نرخ بلیط ماهان را از ایران به تمامی نقاط مختلف دنیا رزرو می نماید تا شما بتوانید سفر خوب و باصرفه را تجربه نمایید.

پذیرایی هواپیمایی ماهان

با توجه به مسیر پروازی، مدت زمان پرواز و نیز زمان پرواز شما، پذیرایی مسافران متفاوت است و می تواند غذاهای گرم، ساندویچ های گرم وسرد یا میان وعده های سبک باشد. مسافران می توانند نوشیدنی خود را با توجه به منوی موجود انتخاب کنند که می تواند شامل نوشیدنی های گرم و سرد مانند  آبمیوه، چای، قهوه و نوشیدنی سبک در طول پرواز باشد. مهانداران هواپیمایی ماهان بسیار مهمان نواز هستند و دوره های مهانداری خود را به صورت کاملا تخصصی گذرانده اند.
 

کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

مسیر پرواز هواپیما های ماهان

پروازهای داخلی (کلاس تجاری)

کابین هواپیما: بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت، کار و یا مطالعه می باشد. فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام و راحت جهت آسایش مسافرین. احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران: مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند. کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند. لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.

پذیرایی : هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز و یکی از مجهزترین ساختمان‏های کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود داشته است، لذا برای مسافرین در کلاس تجاری، میزبانی منحصر به فردی را با ارائه سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی برای آنان ترتیب داده ‏ایم.

سرگرمی : تلویزیون های ۴۲″ نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافرین می‏دهد تا بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی نظیر وقایع ورزشی، کلیپ‏های طنز و برنامه‏ های آموزشی فراهم شده است.

پروازهای داخلی (کلاس معمولی)

 کابین هواپیما: با فضای صندلی  31″ که درمقایسه با بسیاری از شرکتهای هواپیمایی دیگر فضای بیشتری را در اختیار مسافر قرار می‏دهد تا احساس راحتی وآرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند.

مهماندار: مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی و سمبل مشتری مداری می‏باشد. کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره‏های مختلف تخصصی سرویس و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری وبین المللی آماده ارائه خدمات در محیطی دوستانه و حرفه‏ای می‏باشند.

پذیرایی: هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوزی روز و یکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی د‏ر جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است. لذا مسافرین ما ضمن داشتن قدرت انتخاب در انواع نوشیدنی سطح بالاتری از پذیرایی را تجربه خواهند کرد.

سرگرمی: تلویزیونهای ۴۲″ نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافر می دهد تا بطور زنده شاهد نشست برخاست هواپیما باشند. در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی نظیر وقایع ورزشی، کلیپهای طنز وبرنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند.

پروازهای خارجی (کلاس تجاری)

کابین هواپیما: بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای استراحت، کار و یا مطالعه می باشد. فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام و راحت جهت آسایش مسافرین احساس شادابی و طراوت را در مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسنبل مشتری مداری می باشند. کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف سرویس و ایمنی بر اساس استاندارد های کشوری و  بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی دوستانه و حرفه ای می باشند. لازم بذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده و دوره ها و آموزش های مخصوص کلاس تجاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.

پذیرایی: هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز و یکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است. لذا مسافرین ما در کلاس تجاری با قدرت انتخاب بین غذای ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی، پذیرایی اصیل ایرانی را تجربه خواهند کرد.

سرگرمی : تلویزیون های ۴۲″نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافرین می دهد تا بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند، در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی شامل وقایع ورزشی، کلیپ های طنز و برنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند. در پروازهای بالای ۳ ساعت با انتخاب از منوی فیلمهای موجود درپرواز که توسط مهماندار ارائه می شود و با استفاده از سیستم پخش DVD /MP3   شخصی خود فیلمهای مورد علاقه خود را تماشا نموده ویا از شنیدن موسیقیهای متنوع لذت ببرید.

خرید داخل پروازی: در راستای سیاست مشتری مداری هواپیمایی ماهان وهمگام با شرکتهای معتبر بین المللی مفتخریم تا محصولات متنوع از بهترین ومعتبرترین مارکهای دنیا را با نازلترین قیمت در پرواز به شما عرضه کنیم.

آرامش وآسایش:

  1. درجهت آسایش وراحتی مسافرین کلاس تجاری در پروازهای طولانی هواپیمایی ماهان کیف ملزومات بهداشتی , آرایشی وتحریری هدیه داده میشود.
  2. کودکان ۲ تا ۱۲ سال با توجه به مسیر پروازی و سن نه تنها هدیه ای جهت سرگرمی در طول پرواز دریافت می کنند بلکه میتوانند یادگاری خود را با دوستان خود در مقصد به اشتراک بگذارند.
  3. در کلیه پروازها پتو وبالش ضدعفونی وبسته بندی شده ای جهت خواب خوش مسافرین کلاس تجاری در اختیارآنها قرار می گیرد.

پروازهای خارجی (کلاس معمولی)

کابین هواپیما : با فضای صندلی ۳۱ که درمقایسه با بسیاری از شرکتهای هواپیمایی دیگر فضای بیشتری را در اختیار مسافر قرار می دهد تا احساس راحتی وآرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند.
مهماندار : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسنبل مشتری مداری می باشد. کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف سرویس وایمنی بر اساس استانداردهای کشوری وبین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی دوستانه و حرفه ای می باشند.

پذیرایی : هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوزی روز ویکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است . لذا مسافرین ما ضمن داشتن قدرت انتخاب در انواع نوشیدنی سطح بالاتری از پذیرایی را تجربه خواهند کرد.

سرگرمی : تلویزیونهای ۴۲″نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافر می دهد تا بطور زنده شاهد نشست برخاست هواپیما باشند. در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی شامل وقایع ورزشی، کلیپهای طنز وبرنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند.

مشتری مداری در هواپیمایی ماهان

مشتری مداری یکی از مهم ترین اصول این شرکت هواپیمایی است و همیشه سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مسافران خود ارائه دهد و رضایت آن ها را جلب کند. در این راستا ماهان تمام تلاش خود را طی سال های فعالیت خود کرده است و در این امر بسیار موفق تر نسبت به سایر ایرلاین ها بوده است.

از خدمات جالب و بسیار خوبی که ماهان دارد باشگاه مشتریانش است. شما می توانید با عضویت از طریق سایت در باشگاه مشتریان این ایرلاین اولین نفری باشید تا از آفر های ویژه و تخفیفاتی که ماهان برای مشریانش در نظر گرفته است اطلاع پیدا کنید و هزینه های سفر خود را به حداقل برسانید.

منبع: هواپیمایی ماهان
در صورتی که به دنبال نمایندگی هواپیمایی ماهان در مشهد هستید ما برای شما بهترین نرخ بلیط ماهان را و نیز
تور کیش از مشهد را برای شما رزرو می نماییم.

همکاران ما