جزییات تور

تور مراکش و کازابلانکا

مراکش کشوری با جاذبه های دیدنی که قبل از سفر به مراکش یا تور مراکش بهتر است اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید .

مراکش کشوری است ساحلی در شمال غربی آفریقا که با اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه احاطه شده است؛ کشوری درست روی لبه صحرای آفریقا با دره‌های وسیع و بزرگ‌ترین و داغ‌ترین بیابان‌های گرمسیری که شبیه به هیچ جای دیگری در دنیا نیست!

تور مراکش از مشهد

بدون تردید صحرا یکی از زیبایی‌های بی‌مثال مراکش است. دیدن تپه‌های شنی، چادرهای صحرانشینان و خوابیدن زیر آسمان پرستاره صحرا از فرصت‌هایی است که فقط و فقط در سفر به مراکش نصیب‌تان می‌شود؛ کلیسای نوتردام، نیومدینا، مدرسه علی بن یوسف، قصر البدیع و بالاخره گذرگاه کوهستانی تیزی نتیشکه و آبشار اوزود که آبشاری است به ارتفاع ۱۱۰ متر، همه در شمار جاذبه‌های گردشگری مراکش قرار دارند؛ جاذبه‌هایی که هنگام سفر به این کشور باید برای دیدن یک یک آنها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید!

شهر سرخ

در میان شهرهای کشور مراکش، شهر مراکش به خاطر جاذبه‌های تاریخی که دارد انتخاب اغلب گردشگران است. هنگام ورود به این شهر که خیلی‌ها آن را به نام شهر جادویی می‌شناسند باید خودتان را برای دیدن سبک متفاوتی از معماری آماده کنید.

شهر سرخ در تور مراکش

باغ ماژرول

در سفر به مراکش یکی از نقاطی که تصورش همیشه در ذهن‌تان باقی می‌ماند باغ آبی ماژرول است. این باغ به خاطر ترکیب بیش از ۳۰۰ گونه گیاهی از گوشه کنار دنیا در رنگ‌هایی کاملا هماهنگ و مهم‌تر از همه انتخاب رنگ آبی برای دیواره‌هایش تبدیل به یکی از زیباترین باغ‌های جهان شده است.

باغ ماژرول در تور مراکش

بازار جماع الفنا

اهل خرید باشید یا نباشید بازار خیابانی تنگ و باریک جماع‌الفنا یا همان میدان معرکه‌گیری با همه شلوغی و همهمه‌ ای که خاص بازارهای مراکشی است شما را به خودش جلب می‌کند! جماع‌الفنا هزارتوی بی‌پایانی است پر از پارچه‌های مراکشی و ادویه‌های محلی‌ که نه تنها عطرشان هرگز از ذهن‌ پاک نمی‌شود بلکه در کنار تصویر رقص مارها و آکروبات بازی میمون‌ها برای همیشه در ذهن‌تان ثبت می‌شود.

بازار جماع الفنا در تور مراکش

مقبره‌ سعدیان

مقبره سعدیان که قدمتش برمی‌گردد به قرن شانزدهم میلادی مجموعه ای است از قبرهایی که با چوب سرو، کاشیکاری پلی کرومیک و گچبری تزیین شده‌اند.

قصر باهیه

قصر باهیه که از قرار زمانی برای اقامت حرم احمدبن موسی ساخته شده، نمونه بی‌نظیری از معماری شرقی است. آن هم به خاطر جزییات و تزیینات بسیاری که در فضاهای داخلی این قصر به کار گرفته شده است.

قصر باهیه در تور مراکشمسجد کتیبه

یکی از مساجد مراکش که به خاطر قدمت تاریخی و زیبایی بنایش شهره است مسجد کتیبه است.

مسجد کتیبه در تور مراکشمسجدی روی آب

مسجد حسن دوم، بزرگ ترین مسجد مراکش و سومین مسجد بزرگ دنیا بعد از مسجدالحرام و مسجد النبی است. ۷۰ درصد از سازه این مسجد که در شهر کازابلانکای مراکش قرار دارد روی آب قرار گرفته است.

مسجدی روی آب در تور مراکش
باغ‌ مناره

باغ‌ مناره در تور مراکش
در قسمت غربی مراکش واقع در کوهپایه‌های اطلس درست در دل بیابان باغی مقابل چشمتان قرار می‌گیرد که مراکشی‌ها از آن به نام باغ مناره یاد می‌کنند؛ باغی که قدمش برمی‌گردد به قرن دوازدهم. این باغ‌ که در روزگاری دور برای پرورش زیتون، نخل و میوه برپا شده بود، به خاطر قدمت و زیبایی‌‌اش امروز یکی از فرصت‌های گردشگری مراکش است.

شما می توانید با تور مراکش از مشهد سفری خاطره انگیز را برای خود و خانواده رقم بزنید

 

جهت خرید تور مراکش تماس بگیرید

۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۹۱۵   — ۷۲۳۷۸۰۰ ۰۹۱۵

همکاران ما