هواپیمایی امارات

هواپیمایی اماراتی به معنی عربی طیران الامارات در انگلیسی emirates air line یک شرکت متعلق به امارات عربی است که دفتر آن در دبی است این شرکت متعلق به گروه امارات می باشد و رئیس آن شیخ احمد بن سعید آل مکتوم می باشد.

در سال ۱۹۸۵ تاسیس و  کد یاتا  EKو کد ایکائو UAE می باشد.

شما میتوانید پرواز های ایرعربیا و بیش از ۹۰۰ ایرلاین را با کارت شتاب بصورت مستقیم رزرو کنید .

4-A

پروازهای هواپیمایی اماراتی هر روزه پروازهای منظم روزانه ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه،خاور دور،اروپا،آفریقا،شبه جزیره هند،جنوب شرق آسیا و آمریکا شمالی انجام می دهد و فرودگاه اصلی این شرکت در دبی می باشد.

امارات بزرگترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه است که هفته ای بیش از ۳۰۰۰هزار پرواز با پروازهای هواپیمایی اماراتی به شهرهای گوناگون جهان انجام می گیرد همچنین در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین شرکت هوایی جهان انتخاب گردیده است.

این شرکت ۲۰۰ هواپیمای نو و ۱۸ هزار خدمه دارد و اولین پرواز خود را در سال ۱۹۸۵ میلادی به بمبئی و دهلی آغاز کرده و در اکتبر همان سال به کراچی پرواز کرده و هواپیماهای این شرکت از یک فروند ایرباس که از پاکستان اجاره کرده بودند تشکیل شده وبعدها دو ناوگان به آن اضافه شد و همچنین اولین پرواز اروپایی این شرکت به مقصد لندن انجام شده است. با تور دوبی می توانید با پروازی مطمئن سفر خوبی را داشته باشید.

همکاران ما