پرواز لحظه آخری را چگونه رزرو کنیم؟

پرواز لحظه آخری چیست و چگونه می شود آن را تهیه کرد؟ آیا بلیط لحظه آخری گرانتر از نرخ بلیط های دیگر است؟ خدمات هوایی بلیط لحظه آخری متفاوت تر از سایر بلیط هاست؟ همه و همه ی این سوالات را به شما پاسخ خواهیم داد. پس با ارمغان همراه باشید.

جهت رزرو بلیط با شماره ۲۳۳۴ ۶۹۸ ۰۹۳۸ در ارتباط باشید.

پرواز لحظه آخری

پرواز لحظه آخری از لحاظ قیمت

حتما بعضی از شما این را در ذهن دارید که اگر زمان پرواز نزدیک باشد پس حتما بلیط های آن پرواز قیمت بالاتری دارند اما جالب است بدانید بیشتر بلیط های لحظه اخری ارزانتر از بلیط های سیستمی و رزرو شده می باشند. البته همیشه اینطور نیست و برای برخی پروازها قیمت بلیط لحظه آخری شاید گرانتر هم باشد که بستگی به مقصد سفر شما و عوامل دیگری می باشد.

خرید پرواز لحظه آخری از کجا؟ و چگونه؟

شما باید در این امر بسیار زیرکانه عمل کنید و از افرادی که تجربه ی سفر بیشتری داشته اند راهنمایی بگیرید و بخواهید که وب سایت های ارزان قیمت تر را به شما معرفی کنند. البته خودتان هم می توانید با کمی جستجو به آنچه که می خواهید برسید اما اگر زمان برایتان مهم است حتما برای سرعت کار و پیدا کردن سایت معتبر از افراد باتجربه تر کمک بگیرید.

مقصد و هدف بسیار مهم است

اگر برای سفر کاری برنامه ریزی کرده اید باید ریسک بسیار بالاتری برای خرید بلیط لحظه آخری بپذیرید، زیرا ممکن است از پرواز جا بمانید و یا شاید حتی بلیط مورد نظر خود را دریافت نکنید. این موضوع در صورتیکه شما بخواهید پرواز خارج از کشور داشته باشید می تواند حتی حاد تر هم باشد و ریسک زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

و اما سفرهای تفریحی نه تنها ریسک پایین تری برای شما دارد بلکه می توانید از آفرهای ویژه و قیمت های مناسب تر در وب سایت های مختلف بهره مند شوید.

حتما بخوانید : ۱۲ ترفند برای خرید بلیط ارزان هواپیما

آیا پروازهای لحظه آخری امکانات کمتری دارند؟

گاهی ممکن است که پروازها و بلیط لحظه آخری و آف خورده از ایرلاین هایی مانند ماهان و دیگر پروازهای معروف و درجه ی اولی نباشند اما همیشه هم این طور نیست. پس باید در اینجا بگوییم اگر پرواز ما لحظه آخری باشد ملاک بر بی کیفیت بودن پرواز و عوامل موثر آن نیست.

نکات مهم در هنگام خرید پرواز لحظه آخری

  • از سایت های معتبرتر بلیط خود را انتخاب کنید.
  • به یاد داشته باشید افراد زیادی به دنبال پیدا کردن بلیط لحظه آخری هستند پس به محض اینکه بلیط مورد نظر خود را پیدا کردید ریسک نکنید و سریعتر آن پرواز را خریداری کنید.
  • شما می توانید از سایت هایی که بلیط چارتر دارند بلیط خود را تهیه کنید، زیرا قیمت این بلیط ها همیشه ارزان تر است.
  • توجه داشته باشد ممکن است ساعت پرواز حتی از موعد شما هم نزدیک باشد پس باید آماده به سفر بلیط را انتخاب کنید.
  • اگر به دلایلی مجبور شدید سفر خود را لغو کنید بهتر است این کار را سریعتر انجام دهید زیرا ممکن است مقداری از هزینه ی سفر به شما بازگردد.

برای رزرو پرواز خارجی و پرواز داخلی کلیک کنید.

بلیط داخلی
رزرو بلیط خارجی

همکاران ما