جزییات تور

فستیوال ها و جشنواره های تور دبی

فستیوال خرید دبی

در چند سال اخیر شهر دبی با زیر ساخت های بسیار خوبی که در صنعت گردشگری و ساختمان سازی به وجود آورده است تبدیل به یکی از مدرن ترین و بهترین مقاصد جهان برای سفر شده است. هر ساله گردشگران زیادی به خصوص از ایران برای گذراندن تعطیلاتو دیدن فستیوال های دبی با تور دبی به این کشور سفر می کنند.

هر ساله برای جذب توریست ها به این مکان فستیوال های بسیار زیادی در این شهر برگزار می شود که شاید از محبوب ترین و مهم ترین آن ها میتوان به فستیوال خرید تور دبی اشاره کرد. با ارمغان همراه باشید تا به معرفی جذاب ترین فستیوال ها و جشنواره های تور دبی بپردازیم.

جشنواره های و فستیوال های معروف دبی

در ادامه لیست فستیوال های پیش رو در ماه های اکتبر، دسامبر و سپتامبر را تا پایان سال مشاهده می کنید.

جشنواره خرید دبی

تصویری از فستیوال و جشنواره خرید در تور دبی

یکی از بهترین جاذبه های دبی خرید کردن و وجود مراکز خرید بسیار عالی در این شهر است. تمام طول سال خرید کردن در دبی بسیار عالی است اما ماه ژانویه ماهی متفاوت از لحاظ خرید کردن است چرا که در این ماه جشنواره خرید تور دبی برگزار می شود. در این جشنواره بهترین مراکز خریدها و معروف ترین برند های جهان که در دبی وجود دارند، تخفیف های شگفت انگیزی میزنند. این جشنواره از قدیمی ترین جشنواره های تور دبی به شمار می رود و قدمتی بیشتر از ۲۰ سال را دارد.

تور جشنواره جاز دبی

لوگو جشنواره موسیقی جاز تور دوبی

هر ساله با برگزاری این فستیوال افراد معروفی در حوزه موسیقی جاز و بلوز به این شهر می آیند. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۵ سلبریتی هایی مانند جان لجند و استینگ مهمانان ویزه این فستیوال بودند. فستیوال جاز هرساله در ماه فوریه برگزار می شود و بلیط فروشی آن هم در تمام طول سال امکان پذیر است. مسئولیت برگزاری این جشنواره هم بر عهده ایرلاین های امارات است.

فستیوال عروس دبی

کت واک فستیوال لباس عروس در تور دبی

این جشنواره یکی از بهترین مکان ها برای فعالان و علاقه مندان به حوزه های آرایشگری، طراحی لباس عروس و ازدواج به حساب می آید. این فستیوال در مرکز نمایشگاه بین المللی و در ماه آوریل هر ساله برگزار می شود و در آن جدید ترین مدل های لباس عروس، آرایش عروس، زیور آلات عروس و هر آنچه که به مراسم عروسی مربوط باشد عرضه و رونمایی می شود.

جشنواره غذا تور دبی

غذاهای نمایش گذاشته شده در فستیوال غذای تور دبی

فستیوال مزه تور دبی از جذاب ترین و بهترین فستیوال های برگزار شده در این شهر به حساب می آید و هر ساله در ماه های آوریل و می برگزار می شود. در یک هفته ای که این جشنواره در حال برگزاری است دبی میزبان معروف ترین آشپز ها و سرآشپز های جهان است.

تمامی غذاهایی که در این فستیوال طبخ می شود نمایش داده می شود و بازدید کنندگان می توانند از این غذا ها تست کنند. همچنین جدید ترین تکنولوژی ها و ابزارها در حوزه آشپزی هم رونمایی و به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه جیتکس دبی

شلوغی و ازدحام جمعیت در فستیوال جیتکس دبی

جیتکس دبی نمایشگاه در حوزه IT  و تجهیزات و لوازم الکترونیکی که هر ساله در ماه اکتبر برگزار می شود. این نمایشگاه حدود ۳۷ سال است که برگزار می شود و علاقه مندان و کسانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، حتما در این ایام به دبی سفر میکنند.

جام جهانی اسب سواری

نمایی از اسب سواران حاظر در جام جهانی اسب دوانی تور دبی

دلیل برگزاری این مسابقات را میتوان اسب های معروف عربی دانست. این مسابقات در ماه های مارچ و آوریل با شکوهی بسیار زیادی برگزار می شود و جایزه ۱۰ میلیون دلاری آن هر کسی را برای شرکت کردن در آن وسوسه می کند. در کنار برگزاری این مسابقه جدیدترین تجهیزات و ابزار های این ورزش نمایش داده می شود.

فستیوال بین المللی فیلم دبی

لوگو جشنواره بین المللی فیلم تور دبی

این فستیوال ۱۵ سال است که برگزار می شود به معرفی فیلمساز های کشور های منطقه و عربی میپردازد. هنرمندان مشهوری از تمام دنیا به خصوص هالیوود هم در ماه دسامبر به این شهر می آیند و مهمانان این فستیوال هستند. این جشنواره در کنار طیف گسترده ی فستیوال هایی که در دبی برگزار می شود، توانسته است طی چند سال اخیر شهرت و اعتبار جهانی خوبی پیدا کند.

برای رزرو سایر تور خارجی نظیر تور ترکیه لحظه آخری به سایت ما مراجعه کنید.

همکاران ما