تور شمال ارزان از مشهد

با رشد روز افزون قیمت های ارزی در کشور مان و سخت تر شدن سفر به کشورهای خارجی، از این رو در صدد آن آمدیم تا با فراهم آمدن تور داخلی ارزان به خصوص تور شمال ارزان از مشهد، در جهت رفاه حال مردم و گردشگران کمک زیادی کرده باشیم. با ارمغان همراه باشید.

تور شمال ارزان از مشهد

تور شمال ارزان

مازندران استانی سرسبز در شمال ایران ودر کرانه های جنوبی دریای خزر می باشد. این استان از لحاظ جاذبه های گردشگری وجذب توریست رتبه یک را در ایران داراست وهمین امر باعث شده سالانه گردشگران زیادی با تورشمال به این استان سفر کنند.

از دیگر شهرهای زیبا ومناسب برای گردشگران تور شمال می توان به شهر های بندر انزلی . لاهیجان.  تالش.  لنگرود . رودسر.  بندرآستارا و صومعه سرا اشاره کرد.

تعدادی از استان های شمالی ایران که می توان به آن ها اشاره کرد عبارتند از: استان های گیلان .مازندران وگلستان که به دلیل  قرار گرفتن موقعیت مکانی آن ها در سواحل دریای خزر دارای آب وهوای معتدلی هستند. برای رزرو تور شمال ارزان در زمان مناسب و با کیفیت عالی می توانید با ارمغان همراه باشید.

برترین شهرهای شمال

از شهرستان های استان مازندران که گردشگر زیادی به خود جذب میکنند می توان به بابل،آمل، تنکابن، بهشهر، نور، نوشهر، چالوس، فریدون کنار و محمود آباد اشاره کرد.

روستای فیل بند که بام مازندران است ویکی از زیباترین منطقه جنوبی آمل وبابل است که در دریایی از ابر شناور است. ویکی از مرتفع ترین روستای ییلاقی استان مازندران است.

تالش منطقه ای است که از غرب به استان اردبیل. از شمال به آستارا از جنوب به رودبارواز شرق به دریای خزروانزلی محدود میشود.

یکی از مناطق شهرستان تالش پارک جنگلی گیسوم است که درختان سر به فلک کشیده آن نونلی جنگلی ایجاد کرده است.

تالش از دیگر مناطق زیبا و چشم اندازی که می توان، در این شهرستان به آن اشاره کرد منطقه ییلاقی سوباتان و آبشار ورزان است.

سواد کوه یکی از زیباترین شهر های استان مازندران است. از منطقه زیبا وتفریحی این روستا که می توان از آن نام برد دریاچه شورمست است که امکانات تفریحی قایق و اسکی روی آب را داراست.

از دیگر مناطق زیبا و دیدنی این روستا آبشار و پل ورسک است که این آبشاراز ارتفاعات قدمگاه سرچشمه میگیرد.

یکی از معروف ترین شهر های مازندران ماسوله است که در جنوب استان است ودر فاصله ۶۰کیلومتری رشت ودر ۳۶کیلومتری شهر فومن و۲۰کیلومتری ماکوان و جنگل های سردارقرار گرفته است.

مازیچال منطقه ای است ییلاقی که شامل روستا های دراسرا.سی بن کاظم کلا میشود.پیشنهاد میشود مسیرتان را از جاده ای که از کلاردشت به مازیچال میرسد انتخاب کنید و با حدود یک ساعت پیاده روی به زیباترین ارتفاعات مازندران یعنی مازیچال برسید.

بیمه مسافرتی نیز در تمامی سفرها و گشت های داخلی ما برای مسافران در نظر گرفته می شود تا از امنیت و اطمینان خاطر در سفر برخوردار باشند.

همکاران ما