تور باکو جمهوری آذربایجان از مشهد

باکو جمهوری آذربایجان

مرکز تاریخی باکو، دارای گذشته ای پر تلاطم است که از طریق ذخایر نفتی اش رونق یافته است. این شهر قدیمی و دارای کوچه های پیچ و خم دار، مساجد، ساختمان های تاریخی و بقایای غارنوردی، از جمله قصر شیرینشاه ها و برج خیمه ای شکل است، که اکنون در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا تور باکو جمهوری آذربایجان از مشهد را با بهترین قیمت و موقعیت برای شما رزرو نماییم.

تور باکو جمهوری آذربایجان از مشهد

تور باکو ارزان از مشهد

باکو یکی از زیباترین شهرهای بندری جهان، در کنار اروپا و آسیا قرار دارد. نام پایتخت به عنوان “ضربه باد”، “شهر بادها” یا “تپه”، “شهر بر روی تپه” تفسیر شده است. بندر شهر باکو، پایتخت فرهنگی، صنعتی و سیاسی آذربایجان در ساحل غربی خزر محسوب می شود، که ۱۱ ناحیه اداری و ۵ شهر تشکیل شده است.

این شهر بزرگترین مرکز فرهنگی آذربایجان است. باکو جایی است که نخستین تئاتر ملی در کشورهای شرق اسلامی را پرده برداشته است و اولین اپرا در آن اجرا شده است. امروزه باکو شناخته شده است که دارای ۳۰ موزه، ۷ تئاتر، ۱۱ موسسات آموزش عالی، فیلارمونیک، تئاتر اپرا، استودیوی فیلم، سینما و کتابخانه ها در زیباترین ساختمان های شهر است.

پول رایج آذربایجان، منات آذربایجان است (AZN). و همسایه های آن ترکیه، روسیه، ایران، ارمنستان، گرجستان هستند. شما می توانید رزرو پرواز خارجی مستقیم خود را به باکو از طریق وب سایت ارمغان به راحتی انجام دهید.

ساحل دریای باکو

ساحل دریای باکو

ساحل باکو یکی از بهترین سواحل برای تفریح و سرگرمی است. مسافران می توانند پیاده روی وسیعی در کنار این منحنی زیبای خلیج فارس در این فضای زیبای آفتابی طی کنند و از نسیم خنکی که می وزد لذت ببرند. این فضا برای دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی فضای بسیار زیبایی است.  در طول مسیر می توانید از میدان چشمه باکو بازدید نمایید.

خیابان نزامی یکی از خیابان های اصلی در باکو است. مردم محلی دوست دارند که در مغازه های با نام تجاری فانتزی و پر زرق و برق خرید کنند، در غذاهای فوری یا رستوران های محلی، بین المللی واقع در خیابان نزامی شام بخورند، در نهایت فقط راه بروند. و در طول این مسیر پیاده روی عکس بگیرید، چیزهای زیادی وجود دارد که همه را جذب می کند.

کاخ شیروان شاه باکو

کاخ شیروان شاه باکو

کاخ شیروانشاه یکی از قدیمی ترین نمادهای باکو است، در قرن ۱۵، درست زمانی که باکو تبدیل به پایتخت پادشاهی شروانشان شد، این یکی از چند ساختمان قدیمی باقیمانده در باکو است. در سال ۲۰۰۰ در فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو ثبت شد. از لحاظ موقعیت مکانی قصر شیروانشاه  در حدود ۵ دقیقه با ایستگاه متروی Icharishahar  فاصله دارد.  که می توانید از نقشه گوگل به راحتی مسیر آن را پیدا کنید.

در صورتی که با ارمغان در ارتباط باشید ما برای شما بهترین نرخ تور باکو از مشهد را برای با خدمات منحصر به فرد ارائه می دهیم. همچنین ارمغان آفاق ایرانیان تور هند از مشهد را برای شما با بهترین خدمات رزرو می نماید.

همکاران ما