تور سریلانکا

۱۹/آبان/۱۳۹۵

تور گروهی  سریلانکا از مشهد

جزیره سریلانکا فقط ۱۹ کیلومتر از هند فاصله دارد  و با مساحتی در حدود ۶۵ هزار و ۶۲۵ کیلومتر مربع در اقیانوس هند در منتهی الیه آسیای جنوبی قرار گرفته  است .آب و هوای آن در سواحل، گرمیسری و در قسمتهای مرتفع داخلی، معتدل است.

میانگین بارش سالانه در شمال و شرق کشور، به ۱۰۰ سانتی متر و در جنوب و غرب، به بیش از ۲۰۰ سانتی متر می رسد. این کشور ، ذخایر معدنی اندکی دارد، ولی از نظر کشاورزی بسیار فعال بوده و محصولاتی چون، نارگیل – چای و کنف درآن کشت می شود. صنایع مهم و عمده آن عبارتند از: صنایع غذایی – نساجی- شیمیایی لاستیک سازی و تولید کائوچو می باشد.

shri-lanka-3-1024x623 copy copy

کشور سریلانکا طی سالهای اخیر توانسته است نام خود را در کنار کشورهای معروف توریستی جهان به ثبت برساند.
این کشور به لحاظ برخورداری از طبیعت زیبا، پارک های طبیعی، مناظر باستانی و فرهنگی با تمدن ۳هزار ساله همواره توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است
صنعت گردشگری یکی از منابع ارزی سریلانکا محسوب می شود و پس از نیروی کار، منسوجات و چای ,مقام چهارم را داراست به عبارتی دیگر صنعت گردشگری، ۲۰ درصد تولید ناخالص ملی در سریلانکا را تشکیل می دهد.

سریلانکا جاذبه های توریستی متعددی دارد  که  گردشگران را از سراسر جهان به خود جذب می نماید :

– سواحل زیبا و طبیعت همیشه سبز آن با ورزشهای آبی متنوع

– پارکهای جنگلی و حیات وحش

– آثار باستانی و تماشای مراسم و فستیوال های خاص و ویژهسریلانکا برخلاف کشورهابی مانند مالزی و امارات محل مناسبی برای خرید کالاهای وارداتی نیست. بنا بر این در صورتیکه قصد خرید دارید تاکید بر کالاهای تولید داخل این کشور داشته باشید. البته تعدادی از تولید کنندگان مطرح پوشاک دنیا در این کشور کارخانه های تولیدی دارند و در این صورت قیمت ها مناسب است.

شرکت ارمغان آفاق ایرانیان برای آبان ماه ۹۵ تور گروهی سریلانکا را برای شما برنامه ریزی و آماده کرده ایم که امیدواریم با انتخاب این پکیج استثنایی سفری خاطره انگیز و رویایی را داشته باشید.

حهت خرید تور گروهی سریلانکا با دفتر ارمغان تماس بگیرید .

۰۵۱-۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰

%d9%82%d8%b3%d8%b7 ser2 ser3 ser4 ser6


مطالب جذاب در مورد سریلانکا

۱۰ کاری که باید در سریلانکا انجام داد .

جاذبه های دیدنی سریلانکا .

logo-samandehi