تور مالزی

۱۲/بهمن/۱۳۹۵

مالزی،نیرومندی در یکپارچگی

 

آشنایی با کشور مالزی به این معناست که شما شیفته آن خواهید شد. کشوری با فرهنگ ها و مذهب های مختلف،جایی که هندی ها،چینی ها،مالایی ها و قوم های دیگر در کنار هم با خوبی و خوشی در حال زندگی هستند. این چند قومیتی بودن باعث شده که غذاهای این کشور بی نظیر باشد.جشنواره های زیادی در این کشور برگزار می شود که همین ها باعث می شود که این کشور بسیار جذاب باشد. مردم مالزی بسیار خون گرم و صمیمی هستند.

کشور مالزی جزو کشورهای آسیای جنوب شرق می باشد و از کشور های مدرن به حساب می آید.پایتخت مالزی شهر زیبای کوالالامپور می باشد.شهر زیبای کوالالامپور در ساحل غربی شبه جزیره مالزی قرار دارد. کوالالامپور ترکیبی از فرهنگ و سنن قدیمی و بافت مدرن شهری است و بیش از ۴۰ خط هوایی دارد. این شهر، سرویس حمل و نقل داخل و بیرون شهری خوبی دارد و می توان از انواع وسایل نقلیه همچون مترو، اتوبوس، قطار یا تاکسی استفاده کرد.این جاذبه گردشگری آسیایی در فاصله ۳۵ کیلومتری از دریا قرار دارد و فرهنگ آن ترکیبی از سه فرهنگ اصلی مالایی، چینی و هندی است.

مالزی

در کوالالامپور، در کنار ساختمان هایی با قدمت صدساله می توانید آسمان خراش های مدرن را نیز ببینید. این موضوع باعث می شود که گردشگران تمایل داشته باشند تا مجدد به این کشور سفر کنند.آب و هوای کوالالامپور گرمسیری است. هوای گرم این شهر با باران های سنگین همراه است و دمای هوا گاهی به بیش از ۳۵ درجه می رسد. کوالالامپور یکی از دیدنی ترین شهرهای دنیا به شمار می رود. با مسافرت به کوالالامپور می توان از هر ساعت اقامت خود در آن شهر زیبا لذت برد. محله چینی ها، روستای فرانسوی، پارک دریاچه، موزه ملی،  برج های دوقلوی پتروناس و … همه جاذبه های بسیار زیبای این شهر هستند.

پارادوکس های جالبی در این کشور وجود دارد.خانه های چوبی در کنار آسمان خراش های سر به فلک کشیده،یا هتل های لوکس پنج ستارهدر منار صخره های قدیمی. این ها همه جذابیت هایی که هر گردشگری دوست دارد آنها را بازدید کند.برای یک تعطیلات عالی سرشار از شگفتی، فرهنگ التقاطی و جاذبه‌های طبیعی الآن وقتش است جایی که باید بروید، مالزی است. برای اینکه فرهنگ مالزی را بشناسید، باید نخست مردم آن را بشناسید.

مالزی

کشف سرزمین تنوع جذاب

مالایی‌ها، چینی‌ها، هندی‌ها و گروه‌های قومی زیاد دیگر چندین نسل در مالزی زندگی کرده‌اند. تمام این فرهنگ‌ها بر هم تأثیر گذاشته و فرهنگی واقعاً مالزیایی خلق کرده‌اند. بزرگترین گروه قومی در مالزی عبارتند از مالایی‌ها، چینی‌ها و هندی‌ها. در صباح و ساراواک، گروه‌های بومی با فرهنگ و میراث منحصر به فرد خود، به وفور پیدا می‌شود.

logo-samandehi