جزییات تور

تور چین

کشور چین دارای مقاصد گردشگری زیادی مثل شهر های آبی، قصر های امپراطوری،میراث فرهنگی پر زرق و برق و  سنت های محلی است که مطمئنا برای توریست هایی که به این کشور سفر می کنند بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. چند سالی طول میکشد تا تمامی این جاذبه ها را مشاهده کنید ولی می توانید با استفاده از تورهای گردشگری که به همین مقصود آماده شده اند از این مناظر دیدنی و شگفت انگیز لذت ببرید. ما برای شما برنامه ریزی کرده ایم که بتوانید به این مناظر و مناطق در قالب یک تور گردشگری سفر کنید.

پکن، شانگهای و ژیان سه شهر معروف و جذاب برای گردشگران از سرتاسر دنیا هستند.

تور چین تابستان 94

دیوار معروف چین، شهر ممنوعه، قصر تابستانی و معبد آسمانی گواه قدمت و تاریخ  شهر پکن هستند.  جاذبه های گردشگری از جمله آثار باستانی و تاریخی و منظره های زیبای انسانی و طبیعی وجود دارد. اگر بخواهید با فرهنگ باستانی و شخصیت های مشهور تاریخی آشنا شوید، می توانید از اقامتگاه های قدیمی شخصیت های مشهور بازدید کرده و اپرای پکن را تماشا کنید. اگر بخواهید با اوضاع توسعه چین در زمینه های سیاسی، اقتصادی، دانش و فناوری و نظامی آشنا شوید، می توانید از بیش از ۱۰۰ موزه در شهر پکن بازدید کنید.

شهر شانگهای طی ۵۰ سال گذشته تبدیل به یک کلان شهر شده است . این شهر پذیرای گردشگران از سرتاسر دنیاست تا از حال و هوای فوق العاده آنجا لذت ببرند. این کلان شهر مدرن با بهره گیری از فرهنگ غنی چین و آثر باستانی بسیار جای دیدن دارد.

قدمت چند هزار ساله درخشان با خلق و وخوی دلربای شهر ژیان عجین شده است. تاریخ دیرینه این شهر تاثیر قابل توجهی روی فرهنگ مردم این شهر داشته است. امروزه شهر ژیان به شهری معروف برای گردشگران تبدیل شده است و گنچینه بسیار با ارزشی از آثار فرهنگی است. سران دولت های سرتاسر دنیا و مردم تمامی اقشار از تمامی دنیا به این شهر سفر می کنند تا با تمدن چین آشنا شوند.

برای دریافت اطلاعات کامل جهت دریافت ویزا چین به سایت ارمغان مراجعه کنید.

همکاران ما