✔ تور استانبول نوروز – قیمت تورهای استانبول نوروزی

✔ تور استانبول نوروز – قیمت تورهای استانبول نوروزی

کد تور: 22347
مبدا حرکت: تهران
تاریخ حرکت: 1398/12/28
تعداد شب: 5
شروع قیمت: 5,300,000ت
مقصد: استانبول
نوع پرواز: هوایی
ایرلاین: ایران ایر
نام آژانس: ارمغان آفاق ایرانیان
توضیحات: شروع پروازها از ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردین
تور استانبول نوروز 99
  • توضیحات تور
  • گالری عکسها

تنها چند ماه و چند روز به پایان سال باقی نمانده است. هم اکنون فرصت مناسبی برای رزرو تورهای نوروز می باشد. اگر تا به حال به فکر سفر و مسافرت‌های نوروزی نبوده اید، از این فرصت استفاده کنید و برای رزرو تور استانبول نوروز از اطلاعات و ساعت‌های پرواز استانبول مطلع شوید.

چرا تور استانبول نوروز را رزرو کنیم؟

سفر به استانبول در ترکیه به ایام خاصی از سال محدود نمی شود. وقتی با عنوان‌های "تور استانبول ویژه نوروز مواجه می شوید، در واقع می خواهیم بگوییم که با رزرو اینترنتی تور استانبول برای نوروزضرر نمی کنید. از طرفی امکان رزرو تور استانبول نوروز از همین الان برای شما فراهم می باشد. آژانس ارمغان برای تورهای استانبول مخصوص نوروز امسال، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

سفر به استانبول و دیدن جاذبه‌های استانبول به هیچ وجه تکرار شدنی و یا تکراری نیست. در استانبول هزاران مرکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ خرید وجود دارد که شما برای هر بار سفر به استانبول دلایل ارزشمندی نزد خود دارید. در واقع استانبول با توجه به شرایط ویژه‌ای که از نظر جغرافیایی و وجود مراکز خرید متعدد دارد، در بین گردشگران ایرانی بسیار معروف و محبوب است. گفتنی است که سواحل دلربا و شفاف این مقصد خارجی بیش از هر چیز دیگری، محرکی برای رزرو اینترنتی تورهای استانبول نوروز می باشد. با رسیدن فصل بهار، تمام زیبایی‌ها و مناظر بکر طبیعت استانبول، چشم اندازی رویایی و نفسگیری را به شما نشان می دهد. مسجد آبی استانبول، مسجد سلیمانیه استانبول، کلیسای ایاصوفیه و صدها مکان برتر گردشگری استانبول منتظر حضور شما در ترکیه هستند.

با توجه به تمام این تفاسیر متوجه می شوید که استانبول برای هر سن و سالی، دارای جاذبه‌ها و تفریحات بسیار عالی است که می تواند تمایل شما را از سفر به استانبول در نوروز بیشتر و بیشتر کند.

نکات مهم:

  • نرخ‌ها ممکن است بر اساس نرخ پرواز تغییر کنند.

خدمات تور:

  • بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • راهنمای تور فارسی زبان
  • دو گشت شهری

همکاران ما