تور لحظه آخری

آفر های لحظه آخری

تور هتلمدت اقامتقیمت
کیش هوایی از مشهد۳ ستاره گلدیس ( صبحانه ، استقبال فرودگاهی ، گشت دور جزیره ) ۴ روزه ۷۹۹٫۰۰۰ تومان
کیش هوایی از مشهد ۳ ستاره تعطیلات ( صبحانه ، استقبال فرودگاهی ، گشت دور جزیره ) ۴ روزه ۸۰۰٫۰۰۰ تومان
قشم هوایی از مشهد۲ ستاره نخل زرین (صبحانه ) ۴ روزه ۸۵۵٫۰۰۰ تومان

پیامکی با این مضمون به گوشی همراه شما ارسال می شود : تور لحظه آخری ترکیه ( پرداخت ۷۰۰ هزار تومان بجای ۹۰۰ هزار تومان ) حرکت : فردا ساعت …. تماس ….. .

تعجب نکنین درست است. همیچین تور هایی با وجود بالا رفتن قیمت های بلیط ها و رزرو هتل همچنان وجود دارد. اما بسیار کمیاب هستند و تعداد آن ها خیلی محدودند. با ارمغان در این مطلب همراه باشید تا رویای سفر ارزان به یک کشور خارجی یا شهر های داخلی ایران را به واقعیت تبدیل کنیم.

تور لحظه آخری

اخیرا در کشور ما، ایران، تور های لحظه آخری از طرفداران زیادی برخوردار شده اند. همانطور که می دانیم به طور کلی به تور هایی که در یک یا دو روز مانده به زمان پرواز، بلیط هایی از آن ها به فروش می رسد و قیمت ارزان تری نسبت به قیمت واقعی تور دارند را تور لحظه آخری می نامند. این تخفیف ها از ده درصد الی پنجاه درصد متغیر هستند و این به تعداد افراد خالی در تور و عوامل دیگر بستگی دارد.

تور های لحظه آخری برای مسافران مثل یک هدیه هستند! در واقع افراد منتظر یک پیشنهاد شگفت انگیز برای تور های داخلی یا خارجی هستند تا بتوانند با قیمت مناسب و کیفیت نسبتا بالا مسافرت خوبی را تجربه کنند. البته در انتخاب تور های لحظه آخری باید دقت داشت تا در دام سودجویان نیفتاد. گاهی ممکن است این تور ها با قیمت بسیار پایین به مشتریان عرضه شوند اما کیفیت آن ها نیز مانند قیمتشان باشد. به هم دلیل باید قبل از خرید بلیط حتما اطلاعات کامل را در مورد آن مطالعه کرد.

قبل از اینکه با مفهوم تور لحظه آخر آشنا بشویم ، باید معنی و مفهوم بلیط چارتر را بدانیم . که اصلا بلیط چارتر یا بلیط چارتری چیست ؟

بلیط چارتر خارجی

چارتر (charter) به طور کلی به معنی دربست کردن است (مثل تاکسی دربست). عبارت چارتر فقط برای بلیط های هواپیما استفاده نمی شود و برای وسایل نقلیه دیگر مثل قطار، اتوبوس، کشتی و … نیز استفاده می شود.
ما با بلیط چارتر هواپیما سر و کار داریم و در مورد آن توضیحاتی می دهیم.

هر زمانی که یک شخص و یا یک شرکت، تمام و یا بخشی از صندلی های یک هواپیما به یک مقصد خاص را برای مدت معلوم اجاره کند، می گویند که آن پرواز را چارتر کرده است.
مثلا فرض کنید شما یک شرکت تبلیغاتی بزرگ هستید و ۳۰ کارمند دارید که هر دوشنبه و چهارشنبه با هواپیما از مشهد به تبریز باید پرواز داشته باشند. ( رفت : ساعت ۶ صبح ، برگشت : ۶ بعد از ظهر ) در این شرایط بهتر است شما، در این زمان های پروازی، بلیط های هواپیما را از یک شرکت هواپیمایی برای رفت و آمد کارکنانتان چارتر کنید.

بیایید به زبان ساده بگوییم. چارتر کردن به معنی عمده خرید کردن است.
در خرید عمده شما مبلغ کمتری را نسبت به خرید خرد همان محصول پرداخت می کنید و در چارتر کردن بلیط هواپیما هم به همین صورت انجام می شود.

خب حالا بلیط چارتر چیست ؟

بلیط چارتر توسط برخی از شرکت ها و دفاتر مسافرتی فروخته می شود . برخی از آژانس های گردشگری سالیانه برای مدتی مشخص ، تمام یا برخی از صندلی های بعضی از مسیرهای هوایی را از شرکت های هواپیمایی اجاره می کنند و بلیط این پروازها را با قیمت تعیین شده به مسافران این مسیرها می فروشند .

بدین صورت به این آژانس ها چارتر کننده می گویند و به آن شرکت هواپیمایی ( ایرلاین ) که تمامی و یا بخشی از صندلی های پروازش را اجاره می دهد ، مجری چارتر می گویند .
در این شرایط شما بلیط را مستقیما از هواپیمایی نمی خرید ، بلکه از آژانس چارترکننده می خرید .
نکته مهم : چون بلیط ها در اختیار آژانس مسافرتی است ، قیمت این بلیط ها را هم آژانس چارتر کننده تعیین می کند . به همین دلیل است که بلیط های چارتری در شرایط مختلف و زمان های متفاوت ، تغییر می کند.

بلیط هواپیما خود را تنها با یک کلیک رزرو کنید

رزرو بلیط خارجی ارزان
بلیط داخلی ارزان

نکته مهم بلیط چارتری

نکته مهمی که در مورد بلیط های چارتری باید بدانید این است که فرقی نمیکند در چه زمانی از تقویم گردشگری و در چه فصلی هستید ، تحت هر شرایطی ، اگر بلیط های چارتری، بفروش نرسد ( در اصطلاح : پرواز چارتر خالی بماند ) هزینه خالی بودن صندلی ها را ، آژانس چارتر کننده از قبل پرداخت کرده است . پس تحت هر شرایطی باید صندلی ها را پر کند . به همین دلیل هم در شرایط زمانی گوناگون ، بهای بلیط چارتر تغییر میکند . هرچه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم ، بهای بلیط چارتری پایین تر می آید .

ویژگی بلیط چارتری

بلیط چارتری هم مانند بلیط های معمولی ( استاندارد ) از مزایا و معایبی برخوردار است . بزرگترین حسن یا مزیتی که دارد ، متغیر بودن بهای آن است . ( تفاوت قیمت در اینکه ۱۰ روز مانده به پرواز و ۲ روز مانده به پرواز ) به وسیله این ویژگی می توانید بهترین گزینه از لحاظ قیمت بلیط چارتر را پیدا کنید .

بلیط چارتر ارزان

آژانس های چارتر کننده بیشتر زمان ها سعی میکنند صتدلی های خالی خود را با سود کم ( حتی بدون سود ) و با انواع روش های تبلیغاتی به فروش برسانند . در واقع برای بدست آوردن هزینه چارتر خود ، به هر قیمتی که شده بلیط هایشان را بفروشند . به همین دلیل شما می توانید در فصل های کم سفر ، بلیط هایی با قیمت بسیار مناسب برای مقصد خود تهیه کنید .
مثلا زمان بهیمن و اسفند که همه در تدارک عید هستند ، بهترین زمان برای سفر به کیش با تور کیش است البته با بلیط های چارتری .

پرامتر های یک تور لحظه آخری خوب

برای اینکه از ثبت نام خود مطمئن باشیم و بدانیم که در یک تور مناسب سلیقه مان ثبت نام کرده ایم باید به یک سری از موارد دقت خاصی بکنیم.

آژانس مسافرتی ارائه دهنده تور

مهم ترین نکته در ثبت نام تور های مختلف این است که چه شرکتی در حال ارائه پشتیبانی از این تور است. اینکه این شرکت یک آژانس جدید الورود و نوپا باشد و شما نیز یک تور خارجی را مد نظر داشته باشید ثبت نام کار مناسبی نیست که با تور لحظه آخری آن سفر خود را انجام دهید.

بهتر است برای تمامی سفر ها و مخصوصا سفر های خارجی از آژانس هایی بلیط تهیه کنیم که حتی اگر نوپا هستند سابقه خوبی در رزومه دارند. اگر خطرات احتمالی گم شدن و یا استفاده سودجویانه را کنار بگذاریم، ممکن است تور مورد نظر شما از کیفیت پایینی برخوردار باشد و از سفرتان راضی نباشید.

مکان و زمان تور

این دو مورد نسبتا پیش پا افتاده به نظر می آیند اما باید دقت داشت که علاوه بر بازه زمانی تور خود زمان مسافرت نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال در فصل های سرد سال، سفر به کشور هایی مانند روسیه در کنار زیبا بودن آن کار عاقلانه ای نیست. ممکن است شما عاشق جاذبه های گردشگری این کشور شده باشید اما بهتر است تور آن را در فصل های دیگر مثل تابستان امتحان کنید.

شرکت هواپیمایی برای سفر

این عامل نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و بهتر است سعی کنید با شرکت هایی سفر خود را انجام دهید که معروف و شناخته شده باشند.

برنامه های درون تور

موردی که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت تور بگذارد برنامه های هماهنگ شده آن است. این که شما در مقصد به چه تعداد از مکان های گردشگری و بازار ها می روید بسیار مهم است. باید دقت کرد که آیا آن آژانس مسافرتی شما را به شهر های مختلف خواهد برد و اگر میبرد این سفر ها با چه وسیله نقلیه ای انجام می شوند؟ تمامی این موارد را می توانید از پشتیبانی آن آژانس بپرسید و با دقت بیشتری انتخاب خود را انجام دهید.

هتل رزرو شده

نام و امکانات هتلی که در انتظار شماست و علاوه بر این وعده های غذایی که از طرف هتل سرو می شوند در قیمت تاثیر زیادی دارند. داشتن اطلاعات در این زمینه شاید باعث شود تا شما به دنبال یک شرکت دیگر برای تور لحظه آخری خود بگردید.

قیمت و عوامل دیگر

تور لحظه آخری از مشهد

در آخر قطعا قیمت تور نیز بسیار مهم است. البته همانطور که می دانید باید این مورد را با توجه به دیگر موارد سنجید و اطلاعات را با یک دید ترکیبی مورد مقایسه قرار داد. تمامی عوامل بالا در این قیمت تاثیر دارند و بالعکس.
با تمام گفته ها باز هم پارامتر های دیگری برای انتخاب تور لحظه آخری خوب وجود دارد که باید به آن ها نیز توجه کرد.

رزرو کردن تور های لحظه آخری

برای این کار تنها لازم است به سایت آژانس های مسافرتی رفته و بعد از انتخاب تور مورد نظرتان در آن ثبت نام کنید. یا می توانید این کار را به صورت حضوری و در نمایندگی های آژانس های مختلف انجام دهید.
البته همانطور که در قسمت اول گفتیم باید به آن آژانس مسافرتی و دیگر جزئیات سفر دقت بسیار بالایی کرد. اگر در این بخش با بی دقتی در تور داخلی و مخصوصا خارجی ثبت نام کنیم دچار مشکل خواهیم شد.

مهم ترین مسیر های تور های لحظه آخری

ما در آژانس ارمغان این افتخار را داریم که برای تمامی مشتریان عزیزمان بهترین هتل ها و ایرلاین ها را در نظر بگیریم. شما می توانید با گرفتن مشاور از متخصصین مجرب ما بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید و به ما کمک کنید تا سفر خوشی را برای شما رقم بزنیم.

شما میتوانید با خیالی راحت هتل ها و پرواز های مختلف را انتخاب کنید و به هر مقصدی که می پسندید سفر کنید. انواع تور لحظه آخری با قیمت ارزان و کیفیت بالا در سایت ما موجود است که می توانید هر یک را برای تعطیلاتتان انتخاب کنید!

از مهم ترین تور های گردشگری ایرانیان تور لحظه آخری استانبول است. (در ادامه بیشتر در مورد زمان تور های مختلف صحبت خواهیم کرد) علاوه بر این تور های کوش آداسی و تور لحظه آخری آنتالیا نیز از جمله تور هایی هستند که در کشور ترکیه قرار دارند و جزو مهم ترین تور های خارجی به شمار می آیند. با این حال نمی توان گفت که تعداد مسافرین به استانبول با این دو مقصد یکسان است و قطعا پرواز هایی که به مقصد استانبول ایران را ترک می کنند بیشتر است.

از دیگر تور هایی که محبوبیت بالایی دارد تور لحظه آخری گرجستان است. در سال های اخیر تعداد درخواست ها برای سفر به این کشور بالا رفته است و همین موجب شده تا تور های گرجستان نیز به صدر جدول بیایند.
دیگر تور های پر فروش تور لحظه آخری ارمنستان، تور لحظه آخری دبی، تور لحظه آخری مالزی و تور لحظه آخری قشم هستند. 

با توجه به تور هایی که نام برده شد اگر مقصد مورد نظر شما در بین نامبردگان وجود ندارد باید همیشه در انتظار تور لحظه آخر مقصد مورد نظرتان باشید. زیرا امکان عرضه آن کم است و باید با دیدن یک نمونه سریعا آن را شکار کرده و ثبت نام کنید. به عنوان مثال تور های لحظه آخر مشهد و تور لحظه آخر کیش جزو این دسته هستند که تعداد آن ها نسبتا کم است و باید برای آن ها صبر کرد.

تور ها لحظه آخری داخلی

تور لحظه آخری داخلی

تور ها داخلی لحظه آخری داخلی نیز مانند نمونه های مشابه خارجی شان طرفداران خود را دارند. با توجه به چهار فصل بودن ایران و زیاد بودن طول جغرافیایی آن انواع بنا ها و فرهنگ ها در آن وجود دارد. این آداب و رسوم و بنا های تاریخی و جذاب بسیاری از افراد را متوجه خودشان می کنند. از طرفی با توجه به کم بودن مسافت تا مقصد، قیمت تور ها نیز نسبتا کم تر از تور های خارجی است. این نکته نیز در بیشتر شدن طرفداران تور لحظه آخر داخلی تاثیر گذار است.
جالب است بدانید که پر فروش ترین تور های داخلی تور لحظه آخری کیش و اصفهان هستند.

برای اطلاع از آخرین تور های لحظه آخر داخلی با ما تماس بگیرید.

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۰۸۸۳۲۸۷ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

زمان عرضه تور های لحظه آخری

بعضی از تور ها در زمان های مشخص بیشتر عرضه می شوند و می توانید در بعضی از زمان های مشخصی از سال آن ها را رزرو کنید. به عنوان مثال تور های لحظه آخری استانبول در نیمه دوم فروردین، مهر و آبان و گاهی نیز در اسفند ماه قابل رزرو هستند. در مورد تور های آنتالیا نیز زمان عرضه بیشتر در فصل های غیر تابستان است. به دلیل کم بودن تعداد پرواز ها قیمت های تور لحظه آخری آن با ثبت نام معمولی تفاوت قیمت فاهشی ندارند. هماهنند این دو تور، تور ها لحظه آخری ارمنستان و تور لحظه آخر گرجستان نیز در فصل های سرد و معتدل سال عرضه بیشتری دارند.

بر خلاف تور های بالا، تور هایی که به مقاصد جنوب شرقی آسیا هستند بیشتر در فصل های تابستان عرضه می شوند. البته خوب است بدانید که تور های لحظه آخری تایلند و مالزی که شامل کشور های جنوب شرقی آسیا می شوند چون سفر به آن ها در فصول سرد سال بهتر است با قیت پایین تر در تابستان به فروش می رسند.

مزایا و معایب تور های لحظه آخر

در باب مزایای تور های لحظه آخری که به ارزان بودن قیمت و تفاوت نداشتن از نظر فنی با دیگر تور ها می توان اشاره مستقیم کرد. به عنوان مثال ممکن است شما برای سفر به کیش در یک هتل خاص نسبتا گران قیمت در فصل مشابه قیمتی حدود دو میلیون تومان را پرداخت کنید ولی در این آفر ها یا همان طور لحظه آخری بتوانید در همین هتل و بازه زمانی تا نفری یک میلیون و دویست تومان نیز ثبت نام کنید.

در بین معایب برای این تور ها باید گفت شاید بدترین مشکل همیشه آماده بودن باشد. برای اینکه بتوانید از این تور ها استفاده کنید باید در لحظه آماده سفر باشید. در واقع این مشکل زمانی ممکن است در برنامه ریزی شما اخلال ایجاد کند و یا یک تعطیلات آخر هفته را از شما بگیرد. همیشه باید چمدان سفرتان آماده باشد تا شاید در یک روز آینده یا چند ساعت دیگر پرواز داشته باشید.

نکته ای که حائز اهمیت است و بهتر است حتما در آن دقت کنید عجله نکردن است. هیچ وقت برای ثبت نام عجله نکنید. به پرواز، ساعت حرکت، فرودگاه مورد نظر و همچنین شماره صندلی دقت کنید. حتما به جزئیات سفر دقت کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و نهایت رضایت را از تور خود داشته باشید.

تور لحظه آخری ارزان

نکات مهم درباره تور های لحظه آخر

همانطور که گفته شد برای خرید تور های لحظه آخر زمان تصمیم گیری زیادی وجود ندارد و باید سریع بلیط مورد نظر را خریداری کرد. بعضی از افراد تصور می کنند که همیشه این گونه تور ها وجود دارند و زمان سفر خود را به روز های آینده موکول می کنند و این موجب می شود تا در برخی موارد آن تور را از دست بدهند. گاهی نیز هنوز تعداد افراد برای آن تور تکمیل نشده است اما قیمت ها بالا تر رفته است و باز هم از نظر قیمتی ضرر خواهند کرد. لذا توصیه ما این است که اگر از توری خوشتان آمده است و از نظر زمانی با آن مشکلی ندارید هر چه زود تر بلیط خود را تهیه کنید.

در پایان نکته ای درباره تور و بلیط لحظه آخری استانبول وجود دارد که اگر شما نیز می خواهید به آنجا سفر کنید بهتر است از آن خبر داشته باشید. اگر زمان کافی تا پروازتان وجود دارد (و یا خودتان اهل شهر های اطراف هستید) می توانید برای پروازتان مبدا را از شیراز و یا تبریز انتخاب کنید. پرواز های لحظه آخری از این دو شهر به کشور ترکیه و به خصوص استانبول نسبتا ارزان تر هستند و تعداد بیشتری نیز دارند. اگر بتوانید بد نیست یک یا دو روزی را در این شهر ها به بازدید بپردازید و بعد با پروازتان ایران را به مقصد استانبول ترک کنید.

حال که به طور کامل با بلیط چارتر آشنا شده اید ، توضیح می دهیم که تور لحظه آخری داخلی و خارجی چیست. اصطلاح تور لحظه آخری هم مانند بلیط چارتر است و به همدیگر ربط دارد. دقیقا دلیل اینکه تور لحظه آخری نسبت به زمان های عادی قیمت کمتری دارند همین است : آژانسی که پرواز و هتل و تمام امکانات را چارتر کرده ، میخواهد تحت هر شرایطی صندلی های هواپیما و اتاق های هتلی که اجاره کرده به فروش برسد. ( قیمت پایین می آید تا مشتری تور را بخرد )

مثل تور لحظه آخری تایلند ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری استانبول

یک معامله کاملا برد ، برد است . هم مشتری با قیمت کمتری تور را می خرد و هم اینکه چارتر کننده ضرر نمیکند .
مزیت دیگر تورهای لحظه آخری این است که زمان و تاریخ آن مشخص است و در تاریخ مشخص شده سفر انجام میشود . و در فصل های پر مسافرت با کمبود و یا نبود بلیط و تورهای مسافرتی مواجه نمی شوید .
پس به طور خلاصه ، تورهای لحظه آخری در فصل های کم سفر یا زمان نزدیک به تاریخ پرواز مقرون به صرفه است.

ویژگی های سفر خوب

سفر ارزان

امروزه در ایران آژانس های مسافرتی زیادی مشغول به کار و خدمت رسانی به مردم و گردشگران هستند شاید در نگاه اول فکر کنید که همه ی آنها باهم یکی هستند ولی در واقع خدماتی که ارائه می دهند باهم متفاوت است و انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر کار آسانی نیست از این رو ما به شما آژانس ارمغان را پیشنهاد میکنیم که تمامی ویژگی های یک سفر خوب را از قبیل کیفیت خدمات عالی، قیمت مناسب، به روز بودن خدمات و گستردگی پیشنهادات سفر را می توان گفت. ما به شما خدمات خوبی در زمینه تور لحظه آخری برای تور های داخلی و خارجی ارائه می دهیم کافی یک بار با ما همسفر شوید.

همسفر خوب

همسفر خوب

برای رفتن به سفر علاوه بر انتخاب و رزرو هتل و دقت در انتخاب وسایل مورد نیاز باید یک همسفر خوب هم نیز برای خود داشته باشید زیرا سفر به گونه است که تاثیرات آن تا مدت ها بر روی روح انسان مشخص است و می تواند حتی باعث انگیزه برای ادامه زندگی فرد شود.

از ویژگی های همسفر خوب می توان به مواردی چون داشتن مدیریت زمان، مدیریت مالی خوب تا بتواند کل زمان سفر را در نظر بگیرد، ماجراجو باشد و برای هر اتفاقی در سفر مشتاق باشد،با اخلاق باشد و در مقابل اتفاقات غیر منتظره در طول سفر اخلاق خوش داشته باشد و تمرکز خود را از دست ندهد. برای گرفتن تور لحظه آخری ارمغان شما و همسفر تان باید هر لحظه آماده ی رفتن به سفر باشید.

برای رزرو و اطلاع از آخرین تور لحظه آخری و بلیط چارتر ارزان با همکاران ما در ارمغان تماس بگیرید.

دفتر مشهد: ۰۹۱۵۷۲۳۷۸۰۰ — ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱

دفتر تهران: ۲۸۴۲۹۱۱۹ – ۰۲۱

آخرین نوشته ها

همکاران ما