هزینه و مدارک لازم پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا به فرایندی گفته می شود که پاسپورت به سفارت فرستاده می شود و به همراه ویزا به فرد متقاضی بازگردانده می شود. حضور فرد متقاضی برای مصاحبه و انگشت نگاری لازم است ولی الصاق آن نیازی به حضور فرد ندارد. به همین دلیل خیلی از افراد برای دریافت پیکاپ ویزا کانادا خود و یا دیگر کار های مربوط به ویزا سعی می کنند تا کار های خود را به کارگزار ها بسپارند. با ارمغان همراه باشید.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا کانادا

در اولین اقدام فرد باید به همراه پاسپورت، نامه یا ایمیل سفارت مبنی بر توافق درخواست ویزا به شرکتی که از پلیس مهاجرت ایران مجوز خدمات پیکاپ ویزا پاسپورت را داشته باشد،د مراجعه کند. در مرحله بعد کارشناسان این شرکت ها در بخش پیکاپ ویزا کانادا، مدارک را به طور دقیق بررسی خواهند کرد و فرم وکالت نامه را از فرد متقاضی دریافت خواهند کرد.

از این جا به بعد تمامی کار ها توسط شرکت یا کارگزار ویزا انجام می شود. آن ها در اولین فرصت، مدارک فرد را ارسال خواهند کرد. بعد از آن برای دریافت پاسپورت با ویزا اقدام خواهند کرد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا

تصویری از یک تابلو که فلشی به کانادا دارد در مطلب پیکاپ ویزا کانادا

مدارکی که برای پیکاپ ویزا لازم است بسته به نوع ویزا مسافر متفاوت است.

ویزا مهاجرتی کانادا:

  • پرینت ایمیل سفارت
  • پاسپورت امضاء شده
  • دو قطعه عکس ۷*۵٫ این عکس باید مهر شده باشد و آدرس و شماره عکلاسی هم لازم است.
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت که اطلاعاتی نظیر ایمیل، آدرس و شماره تلفن شخص باید وارد شود.

ویزا غیر مهاجرتی کانادا:

  • پاسپورت امضا شده
  • پرینت ایمیل سفارت
  • فرم وکالت نامه

در کنار تحویل این مدارک، هزینه دریافت پیکاپ ویزا را هم که با توجه به نوع ویزا متفاوت است هم باید پرداخت کنید. تاریخ دریافت پیکاپ ویزا کانادا چندان مشخص نیست ولی به طور معمول فرآیند برچسب ویزا کانادا در سفارتخانه و انجام دیگر امور اداری مربوز به ویزا چیزی حدود یک تا سه هفته بیشتر طول خواهد کشید.

دریافت پیکاپ ویزا کانادا از ترکیه

پاسپورت فرد متقضی به همراه مدارکش در روز های یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه ارسال می شود و پس از آن که کار های اداری اش توسط سفارت کانادا انجام شد، پاسپورت مهر شده شما باز گردانده خواهد شد. مدت زمانی که طول می کشد تا پیکاپ ویزا تحویل داده شود زیاد دقیق نیست ولی حدود یک یا دو هفته طول خواهد کشید.

برای دریافت اقامت کانادا از طریق ویزا کار به مطالب در سایت مراجعه کنید.

همکاران ما