جزییات تور

زیباترین و بکرترین مناطق گردشگری تور داخلی

تور داخلی ارمغان

کشور ما ایران با جاذبه های طبیعی و تاریخی خود در کنار آب و هوایی منحصر به فرد و فرهنگ غنی و مهمان نواز همواره یکی از مناطق مهم گردشگری به شمار می رود. انتخاب مقصد برای تور داخلی در اولویت قرار دارد و اگر در انتخاب مقصد خود دقت لازم را نکنیم قطعا سفری دلچسب را تجربه نخواهیم کرد.

مناطق بسیاری در ایران هستند که همیشه گردشگران زیادی را در تمامی تعطیلات به خود جذب می کنند. اما در کنار این مناطق، مناطق بکر و دست نخورده ای هم وجود دارد که کمتر کسی از آن مطلع است و به آن جا سفر می کند. با ارمغان همراه باشید تا بکر ترین و دیدنی ترین مناطق تور داخلی را به شما معرفی کنیم.

آبشار شوی دزفول کجاست

آبشار شوی دزفول زیبا تور داخلی ارزان

آبشار شوی یا تله زنگ یکی از بی نظیر ترین و بکر ترین مناطق در شهر دزفول استان خوزستان است. این آبشار جزو بزرگترین و زیبا ترین آبشار های ایران به حساب می آید و دارای طبیعتی بی نظیر و چشم نواز است. شوی در گویش لری بختیاری به معنی لطافت است.

برای رسیدن به این منطقه از شهر دزفول باید به سمت منطقه شیهون حرکت کنید و پس از پشت سر گذاشتن روستای بیشه بزان و پیرچل و دو ساعت کوهنوردی در مسیری بسیار زیبا به این آبشار خواهید رسید. تله زنگ یکی از زیباترین مناطق برای تور داخلی است و بهترین زمان سفر به این منطقه اوایل فصل بهار، بخصوص ماه های فروردین و اردیبهشت است.

چشمه های باداب سورت

انعکس نور غروب خورشید در آب های چشمه های باداب سورت

چشمه های آب شور باداب سورت یکی از کم نظیر ترین مناطق در ایران و جهان است که در شهر ساری قرار گرفته است و پس از قله دماوند به عنوان دومین اثر طبیعی ملی ایران ثبت شد و یکی از زیبا ترین مناطق برای تور شمال و تور داخلی به حساب می آید. زیبا ترین منظره در این منطقه زمانی است که هنگام غروب و طلوع خورشید است که از انعکاس نور در چاله های آب تصویری خیال انگیز به وجود می آید.

این چشمه در تمامی فصول سال دیدنی و زیبا است و اما در فصل بهار و تابستان حال و هوایی دیگر دارد چرا که در فصل بهار بسیار سرسبز و خرم است و در تابستان هم می توانید از آب تنی در این چشمه های معدنی لذت ببرید.

دست شقایق و گل آفتاب گردان کالپوش

دشت زیبای گل های قرمز شقایق کالپوش

دشت زیبا و منطقه کالپوش در شهر میامی نزدیک شهر شاهرود واقع در استان سمنان است. دشت شقایق های کالپوش در این منطقه که هر ساله در اردیبهشت ماه یکی از جاذبه های بی نظیر فصلی در ایران به شمار می رود و هر گردشگری را به خود محصور می کند. در ماه شهریور هم این گل های شقایق جای خود را به گل های زیبای آفتاب گردان می دهند. همچنین در فصل های پاییز و زمستان هم به دلیل نزدیکی به پارک ملی گلستان از موقعیت و جاذبه گردشگری بسیار خوبی برخوردار است.

زیارتگاه و گورستان خالد نبی

تصویر منظره کوه ها و زیارتگاه و گورستان خالد نبی

زیارتگاه خالد نبی یکی دیگر از مناطق بی نظیر برای تور داخلی به حساب می آید و در منطقه ای کوهستانی در ۹۰ کیلومتری شمال شرق گنبد کاووس و ۶ کیلومتری روستای گچی سو واقع شده است. بهترین زمان سفر به این منطقه به دلیل گرمای شدید هوا در فصل تابستان و سرمای طاقت فرسا در فصل زمستان، دو ماه اول سال یعنی فروردین و اردیبهشت است.

بهشت ناشناخته ایران طارم زنجان

دهکده واقع شده در دره ای سرسبز و پوشیده شده در مه طارم زنجان

تجربه سکوت و آرامشی بی نظیر در تور داخلی در کنار جنگل و کوه و دشت را در این منطقه بکر و زیبا تجربه کنید. طارم زنجان یکی از بی نظیر ترین مناطق برای مسافرت های کوتاه در فصل بهار است. شهرستان آب بر مرکز طارم است و برای رسیدن به این منطقه از هر سه شهرستان قزوین، منجیل و زنجان میسر است.

سفر به روستای مازیچال

دشت و دریای ابرهای دهکده مازیچال

روستای زیبا و ییلاقی مازیچال در نزدیکی شهر عباس آباد کلاردشت قرار گرفته است. به خاطر بارش باران و وجود کوه ها، چشم انداز ابرها در این روستا که اغلب وجود دارد تصویری زیبا را به وجود می آورند. برای رسیدن به این منطقه بی نظیر تور شمال باید از جاده چلوس به سمت کلاردشت حرکت کنید.

زیبایی های شیمبار خوزستان

انعکاس تصویر کوه ها در آب رودخانه شیمبار

دشت شیمبار منطقه ای بی نطیر در رشته کوه های زاگرس است و مرز بین استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان به حساب می آید و پر است از انگور های یاقوتی. این دشت در نزدیکی شهر مسجد سلیمان قرار گرفته و بهترین مسیر برای رسیدن به این منطقه مسیر مسجدسلیمان به شهرکرد است. البته راه های قدیمی به این مسیر هم هنوز وجود دارد که بخشی از آن ها آسفالت و بخشی از آن ها هم خاکی است.

علاوه بر تور داخلی ارمغان برای رزرو تور خارجی هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

همکاران ما