تور خارجی دهلی هند تابستان ۹۷

شهر زیبای دهلی پایتخت هندوستان، دارای تاریخ غنی است. این شهر با داشتن مساجد زیبا، قلعه ها و بناهای تاریخی که از حاکمان مغول به جا مانده است، که زمانی این شهر را اشغال کرده بودند، است در صورتی که به دنبال تور خارجی دهلی هند تابستان ۹۷ با قیمت مناسب هستید با ما در ارتباط باشید. تور هند می تواند یکی از به یاد ماندنی ترین سفر های شما باشد.

تور خارجی دهلی

دهلی هندوستان

تفاوت و کنتراست بین دهلی و دهلی نو بسیار زیاد است و نیاز به صرف وقت برای بررسی هر دو آن ها دارید. منطقه دهلی نو، پیشرفته تر است و بیشتر برای مصارف حکومتی و دولتی نیز است ولی در قسمت دهلی شما می توانید از باغ هایی که دارای مناظر زیبا و شکوفایی است.

در این مقاله قصد داریم لیستی از جاذبه های برتر و مکان های توریستی و دیدنی آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل جهت رزرو تور هند از مشهد با ارمغان در ارتباط باشید. نکته قابل توجه آن است که اکثر جاذبه های دیدنی این شهر آزاد هستند.

قلعه سرخ در دهلی

قلعه سرخ در دهلی

معروف ترین معبد دهلی، قلعه سرخ دهلی،  نه تنها به عنوان یادآور قدرتمند دوران مقدس هند است بلکه نمادی از مبارزه برای آزادی در هند است. این معبد توسط امپراتور پنجم امپراتور شاهژان ساخته شد، در حدود ۱ ساعت هر شب نمایشی از نور و صدا در رابطه با تاریخ قلعه برگزار می شود.

مسجد جامع دهلی

مسجد جامع دهلی، یکی دیگر از گنج های شگفت انگیز شهر قدیمی است و یکی از بزرگترین مساجد در هند محسوب می شود.  حیاط آن می تواند ۲۵۰۰۰ نفر از منتقدان و گردشگران را در خود جای دهد. ساخت این مسجد به مدت شش سال به طول انجامید و در سال ۱۶۵۶ تکمیل شد. گذر از بالای برج جنوبی، شما را با منظره ی خیره کننده ای رو به رو می کند. که از بالای آن می توانید پشت بام های دهلی را مشاهده کنید.

یکی از نکاتی که رعایت کردن آن می تواند برای شما خوب باشد، آن است که لباس های منظم به تن داشته باشید. این به معنی پوشش سر و پاها و شانه ها است. در غیر اینصورت لباس هایی با پوشش مناسب در آنجا وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

در صورتی با ما همراه باشید ارمغان برای شما بهترین نرخ پرواز خارجی لحظه آخری را با قیمت مناسب برای شما رزرو نماییم.

همکاران ما