تورهای مسافرتی ترکیه

تور ترکیه

کشور زیبای ترکیه که یکی جزو کشورهای همسایه ایران محسوب می شود، دارای مکان های دیدنی فراوانی برای لذت بردن است، قدم زدن در خاک ترکیه برای هر گردشگر ایرانی و یا خارجی می تواند جذابیت داشته باشد. برای این که از تورهای مسافرتی ترکیه اطلاعات بیشتری داشته باشید با ما همراه باشید تا بهترین های تور ترکیه را به شما معرفی کنیم.

تور ترکیه

تور ترکیه از مشهد با ارمغان می تواند یکی از برترین تورهای خارجی لحظه آخری از ایران و تمام شهرهای هوایی آن باشد. قدم زدن در این سرزمین، که عجایب و زیبایی های خیره کننده ای دارد و همچنین مکان های گردشگری زیاد برای بازید مانند موزه ها، زیبایی های طبیعی، کوه های مه آلود و مناظر دلپذیر که تمامی این ها سلیقه های مختلف را نیز راضی نگه می دارد تا گردشگران در انتخاب نوع تفریح خود تنوع کافی را داشته باشند.

از مناره های مساجد استانبول تا خرابه های شهر افسس ترکیه، خط ساحلی خیره کننده در ساحل غربی و جنوبی و همه چیزها در بین آنها، لیستی از مکان هایی که برای بازدید در ترکیه به شمار می روند. کشور شگفت انگیز ترکیه مکان ها و جاذبه هایی که در طی سال ها در صنعت گردشگری بدست آورده است.

بهترین و ارزان ترین زمان سفر به ترکیه

بسیاری از مردم می پرسند که بهترین زمان برای بازدید از ترکیه چه زمانی است؟ پاسخ ما بستگی به دو عامل دارد. اول، اولویت شما برای انجام چه فعالیت هایی است؟ برای مثال آیا شما یک عاشق ساحل هستید یا اینکه ترجیح می دهید از مکان های تاریخی آن دیدن کنید. عامل دوم جایی است که شما قصد بازدید دارید.

ترکیه ۳۷مین کشور جهان محسوب می شود که به دلیل بزرگی آن دارای شرایط آب و هوایی بسیار گوناگونی در سراسر آن با توجه منطقه است. من  خاطرات دوست داشتنی از سفر به منطقه شمال دریای سیاه در پایان ماه ژوئن دارم. با این حال، زمانی که شبانه در زیر پتوها بودم، می دانستم که مردم در سواحل دریای اژه و مدیترانه از آب و هوای گرم به ناهار خوری می روند.

بهترین زمان بازدید از استانبول

از لحاظ امکانات، استانبول در تمام طول سال فعالیت می کند، بنابراین اگر حداقل اولویت های هوا را داشته باشید، می توانید در تمامی ماه های سال از آن بازدید کنید. از پایان ماه نوامبر تا آغاز ماه مارس، برای دیدن بارش باران و حتی برف مناسب است. البته در سال گذشته در زمان خاص کشتی های تنگه بسفر به دلیل شرایط نامساعد هوایی و بارش باران و باد شدید بسته شده است.

بهترین زمان خرید در ترکیه

نکته قابل توجه در مورد کشور ترکیه آن است که از آنجایی که این کشور جزو مسلمانان محسوب می شود به همین دلیل تعطیلات ماه رمضان در زمان عید فطر از اهمییت ویژه ای برای آن ها برخوردار است و شما در صورتی که در ماه مبارک رمضان به این کشور سفر کنید می توانید اجناس خود را با تخفیف فراوانی خرید نمایید.

شما حتی می توانید برای رزرو بلیط خارجی و یا هتل خارجی ارزان قیمت با ارمغان همراه باشید.

همکاران ما