تور جزیره مارماریس ترکیه تابستان ۹۷

جزیره مارماریس ترکیه

تور جزیره مارماریس تابستان 97

مارماریس یک شهر ساحلی، یک شهر بندری و یک مقصد توریستی در جنوب غربی ساحل دریای مدیترانه در در استان موغلا کشور ترکیه واقع شده است. شرکت ارمغان به دنبال رفع نیازهای مسافران خود است از این رو تصمیم گرفته تور جزیره مارماریس ترکیه تابستان ۹۷ را برای شما با بهترین نرخ ایجاد کرده است.

مارماریس یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه برای گذاراندن تعطیلات است و دارای بزرگترین استراحتگاه ها در سواحل اژه است. اطراف این شهر یک خط ساحلی طولانی کشیده شده است، چشم انداز برجسته تپه های کاشته شده با کاشی، حوضچه ها و ورودی های جداگانه، سواحل شگفت انگیز، شهرهای باستانی، اسکله ها و هر نوع جاذبه ای که شما مد نظرتان است در آن وجود دارد. مارماریس در طول فصل های گردشگری حدود ۴۰۰۰۰۰ نفر گردشگر را می پذیرد.

مارماریس را می توان به عنوان بهشت مدیترانه در نظر گرفت. مارماریس همچنین مرکز اصلی گردشگری قایقرانی و سفر آبی و نیز این شهر دارای اتصالات آسان و خوبی برای رسیدن به فرودگاه دالامان مارماریس با کمک حمل و نقل بسیار سازمان یافته این شهر است. همچنین شهر زیبای مارماریس دارای فرصت های عالی برای سازندگان هتل های لوکس، رستوران ها، کلاب های شبانه و مراکز خرید محسوب می شود.

رزرو هتل ترکیه مارماریس

رزرو هتل ترکیه مارماریس

از آن جایی که مارماریس یک شهر کاملا ساحلی محسوب می شود با طیف گسترده ای از هتل ها سروکار دارد، از این رو  شما می توانید با کمک سیستم رزرو آنلاین هتل خارجی ارمغان و یا از طریق همکاران ما، هتل متناسب با بودجه مورد نظر خود انتخاب و رزرو نمایید. و از رزرو خود مطمئن باشید.

مارماریس دارای سواحل شنی منحصر به فرد، شیوه زندگی شب زنده داری و امکانات عالی برای خانواده ها، زوج ها و گروه های مختلف، و محبوبیت فراوانی است. تعطیلات در این شهر زیبای ترکیه می تواند برای شما متناسب با سلیقه ی شخصی شما متفاوت باشد بدین گونه که می تواند آرام و یا فعال باشد. سواحل آن چند فعالیت ورزشی آب و همچنین نزدیک به پارک آبی را ارائه می دهد که سرگرمی های مقرون به صرفه برای همه سنین فراهم می کند.

اگر بخواهیم تعداد ۱۰ مورد از تفریحات برتر مارماریس را به شما معرفی کنیم می توان گفت مواردی که در در مارماریس انجام می شود بی پایان است. شما می توانید یک روز عالی را در سواحل مارماریس، یک روز سرگرم کننده در پارک های آبگرم مارماریس، یک شب پر جنب و جوش در کلیساهای شبانه مارماریس، سفر قایقرانی روزانه به دالیان سفر خارج از جاده، شرکت در سفرهای قایقرانی روزانه به معبد های اطراف، ورزش های آبی، دوچرخه سواری، شرکت در تور روستا های اطراف و صرف غذا در رستوران های بی نظیر آن، با ما همراه باشید تا بتوانید با تور ترکیه از مشهد سفری خوب و به صرفه را برای خود و عزیزانتان برنامه ریزی کنیم.

همکاران ما