کیفیت پرواز هواپیمایی عمان ایر

هواپیمایی عمان ایر

شرکت هواپیمایی عمان ایر، یکی از خطوط هواپیمایی ۴ ستاره براساس اعلام نتایج سازمان Skytrax در سال ۲۰۱۱ است. زمان تاسیس آن در سال ۱۹۹۳ است، و از زمان تاسیس آن به بعد رشد بسیار چشمگیری داشته است. با ما همراه باشید تا از کیفیت پرواز هواپیمایی عمان ایر بیشتر برای شما بگوییم.

کیفیت پرواز هواپیمایی عمان ایر

ایرلاین عمان ایر، نقش مهمی در ناوگان حمل و نقل هوایی و ترافیک خاورمیانه نیز داشته است و از بخش های تجاری، صنعتی و گردشگری پشتیبانی می کند. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر پروازهای مستقیم بین المللی را از مسقط به ابوظبی، بحرین، دوحه، دبی، جده، ریاض، دمام، مدینه و کویت در منطقه خلیج، و نیز قاهره، عمان، تهران، مشهد، نجف، زنجیر و دارالسلام در منطقه خاورمیانه، آفریقا گسترده تر است.

علاوه بر این، عمان ایر به مقصد یمن در هند (گوا، مومبای، چنای، کوچی، تیمورانتاپورام، حیدرآباد، دهلی، لکنونا، بنگلور، کژیکود و جیپور) پرواز می کند. کراچی، اسلام آباد و لاهور در پاکستان؛ کاتماندو در نپال؛ و کلمبو در سریلانکا. این شرکت هواپیمایی نیز به بانکوک، کوالالامپور، مانیل، جاکارتا در شرق دور، گوانگژو در چین و نایروبی در کنیا پرواز می کند. مقصد های اروپایی آن عبارتند از لندن، منچستر، میلان، مونیخ، فرانکفورت، پاریس و زوریخ. مقصدهای داخلی عمان عبارتند از: صلاله، خساب و دوقوم.

شرکت ارمغان آفاق ایرانیان نماینده رسمی عمان ایر هستید و نیز رزرو پرواز خارجیارزان قیمت هستید می توانید رزرو خود را از طریق ارمغان  به صورت آنلاین انجام دهید و یا در صورتی که دسترسی به اینترنت ندارید می توانید با تماس تلفنی با همکاران ما رزرو خود را قطعی کنید.

رزرو رایگان پرواز خارجی

کیفیت هواپیمایی عمان ایر

در حال حاضر ناوگان هواپیمایی عمان ایر از  چهار بوئینگ ۷۸۷-۸، سه فروند ۷۸۷-۹ Dreamliners، شش ایرباس ۳۳۰-۳۰۰، چهار ایرباس ۳۳۰-۲۰۰، پنج بوئینگ ۷۳۷-۹۰۰، ۲۱ بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰، چهار مامور ۱۷۵ و دو ۷۳۷ MAX تشکیل شده است. در اواخر سال ۲۰۱۸، عمان ایر پنج فروند MAX جدید و سه فروند ۷۸۷-۹ را تحویل خواهد داد. انتظار می رود تا سال ۲۰۲۲، کل ناوگان عمان در حدود ۶۶ فروند باشد.

کیفیت ایرلاین عمان ایر مناسب برای تمامی اقشار جامعه است و شما می توانید با توجه به خدمات مورد نظر خود کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید.

این هواپیمایی یکی از ایرلاین های رویایی با بهترین تجهیزات را در جهان است.  دارای تعداد زیادی از صندلی های حریم خصوصی در کلاس کسب و کار است. مزایای آن یک صندلی فوق العاده، یک مینی کابین خالی، سرویس عالی و غذا است.

با ما همراه باشید تا برای شما تور اروپا لحظه آخری را با بهترین نرخ رزرو نماییم.

همکاران ما