نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان در مشهد

نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان، که مستقر در در مرکز بین المللی فرودگاه امام خمینی (IKA) و فرودگاه بین المللی مهرآباد (THR) می باشد. این شرکت یکی از معتبر ترین ایرلاین های ایرانی است که مسافران اعتماد زیادی به آن دارند. شرکت ارمغان آفاق ایرانیان افتخار آن را دارد که نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان در مشهد است و بلیط ایرلاین ماهان را به تمامی نقاط ایران برای شما رزرو می نماید.

نمایندگی شرکت هواپیمایی ماهان در مشهد

این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۹۱ میلادی و در ابتدا به ۶۰ نقطه مختلف جهان سفر می کرد، در حدود ۲۵ مقصد داخلی و بقیه پرواز ها نیز خارجی است. که به کشورهایی نظیر افغانستان، ارمنستان، چین، آلمان، عراق، کویت، مالزی، روسیه و عربستان سعودی نیز پرواز داشت.

ناوگان ماهان ایر دارای ۵۷ هواپیما مختلف، شامل  ۱۴ ایرباس A300-600، ۱۱ ایرباس A310-300 و ۱۰ BAe 146 هواپیما است. این ویژگی ها شامل هر دو کابین (کلاس کسب و کار و کلاس اقتصادی) و سه کابین (کلاس اول، کلاس کسب و کار و کلاس اقتصاد) تنظیم می شود.

هواپیما های این ایرلاین متشکل از هواپیما های بوئینگ و ایرباس می باشند.

میزان بار مجاز هواپیمایی ماهان:

مسافرانی که قصد سفر با ماهان را دارند، می توانند حداکثر به میزان ۳۲ کیلوگرم بار به همراه خود داشته باشند و نیز و ساک دستی آن ها می تواند حداکثر  ۱۰ کیلو گرم باشد.

اگر به دنبال رزرو بلیط خارجی ماهان و یا رزرو بلیط داخلی ماهان با قیمت مناسب هستید، شرکت ارمغان تضمین می کند که بهترین نرخ بلیط ماهان را از ایران به تمامی نقاط مختلف دنیا رزرو می نماید تا شما بتوانید سفر خوب و باصرفه را تجربه نمایید.

پذیرایی هواپیمایی ماهان

با توجه به مسیر پروازی، مدت زمان پرواز و نیز زمان پرواز شما، پذیرایی مسافران متفاوت است. و می تواند غذاهای گرم، ساندویچ های گرم وسرد یا میان وعده های سبک باشد. مسافران می توانند نوشیدنی خود را با توجه به منوی موجود انتخاب کنند که می تواند شامل نوشیدنی های گرم و سرد مانند  آبمیوه، چای، قهوه و نوشیدنی سبک در طول پرواز باشد. مهانداران هواپیمایی ماهان بسیار مهمان نواز هستند و دوره های مهانداری خود را به صورت کاملا تخصصی گذرانده اند.
در صورتی که به دنبال نمایندگی هواپیمایی ماهان در مشهد هستید ما برای شما بهترین نرخ بلیط ماهان را  و نیز
تور کیش از مشهد را برای شما رزرو می نماییم.

همکاران ما