افزایش نرخ تور اروپا

تور اروپا از شهرهای مختلف کشور با توجه به اینکه مشتاقان زیادی دارد، استقبال خوبی از ابتدای سال داشته است. اما با توجه به افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر و احتمال این افزایش طی هفته های آینده، پیش بینی می کنیم که نرخ تور اروپا از مشهد، تور اروپا از تهران، تور اروپا از تمامی شهرهای کشور رو به افزایش باشد.

هم اکنون شرکت ارمغان در تلاش است تا با فراهم نمودن یک تور با کیفیت اروپا سفر خاطره انگیزی را در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارد برای هموطنان عزیز مهیا کند. تور اروپا از مشهد بعنوان یکی از تورهای پر طرفدار در کشور محسوب می شود. در این تور کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، سوییس، مجارستان، جمهوری چک، اتریش، پرتغال، هلند، آلمان، یونان، تور ترکیه و سایر کشورهای اروپای غربی برنامه ریزی شده اند. پروازهای باکیفیت از جمله ایرفرانس، آلیتالیا، ترکیش ایرلاین، لوفتهانزا و … در این سفر پذیرای مسافران عزیز هستند.

تور اروپا از مشهد

هتل های تور اروپا

تور اروپا و هتل های آن همیشه زبانزد مسافران ایرانی و بخصوص مشهد بوده است. هتل های چهار و پنج ستاره بین المللی با تمامی امکانات به صورت فول برد و تضمین بهترین کیفیت قابلیت پذیرش مسافران این تور را از ایران دارد. مسافران برای این سفر نیاز به ویزای بین المللی شنگ – شینگن دارند که این کار توسط شرکت مسافرتی ارمغان انجام شده و تمامی مراحل سفر از جمله بیمه مسافرتی، گواهینامه بین المللی، تهیه ملزومات سفر توسط این شرکت فراهم می شود.

ثبت نام برای این تور از اول فروردین تا انتهای اردیبهشت انجام می پذیرد و علاقمندان می توانند برای ثبت نام تور اروپا از مشهد از طریق شماره های آژانس مسافرتی ارمغان با ما در تماس باشند : ۰۵۱۳۷۲۳۷۸۰۰

افزایش تمایل به سفر اروپا

بنا به نظر متخصصین گردشگری، تورهای اروپا که از کشور ایران انجام می شود روز بروز در حال افزایش بوده و این مسئله با توجه به پذیرش خیلی خوب مردم اروپا از ایران و مسافران و گردشگران ایرانی همچنان در حال افزایش است. کشورهای اروپایی بخصوص ایتالیا و اتریش و یونان و هلند، بعنوان مقاصد گردشگری جدید ایرانیان در سالهای پیش رو مطرح می باشند که این فرصت برای این کشورها مغتنم بوده و بهترین سرمایه گذاری ها را در صنعت گردشگری می توانند انجام دهند.

 

همکاران ما