جاذبه های گردشگری شانگهای

شانگهای چین شهر آسمانخراش‌ها

شانگهای شهر بزرگ کشور چین، دارای فرصت های گشت و گذار هیجان انگیزی برای گردشگرانی که تحمل شلوغی شهر را دارند است. دیدن این شهر برای علاقه مندان به دیدن دنیا قطعا خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید تا بتوانید بیشتر این شهر را بشناسید و سفر بهتر و راحت تری را تجربه کنید.

جاذبه های گردشگری شانگهای

شانگهای یکی از بزرگترین و پر رفت و آمد ترین بنادر دنیا محسوب می شود که در در دهانه رودخانه یانگ تسه با فاصله کوتاهی از اقیانوس آرام قرار گرفته و رابط میان چین و دنیای خارج است.
این شهر دومین شهر بزرگ جهان نیز است که در آن آسمان‌خراش‌های بسیار دیدنی و برج های زیبایی به چشم می خورد که هر توریستی برای دیدن آن حاضر است هزینه کند و وقت بگذارد.

جاذبه های گردشگری شانگهای

این شهر بیش از ۲۴ میلیون نفر جمعیت دارد که دارای جاذبه های سرگرم کننده فراوان و نیز مناطق و مکان های تاریخی و جاذبه های توریستی فروانی است. این شهر در طی ۱۰۰ سال اخیر پیشرفت های فراوانی در زمینه های مختلف نیز داشته است.

جاذبه های گردشگری شانگهای

این شهر یکی از شلوغ ترین بنادر کانتینری جهان به دلیل موقعیت آن در دهانه رودخانه یانگ تسه محسوب می شود. این شهر همچنین فرصت هایی برای اکتشاف آب توسط سواحل چینی و آبراه های داخلی آن فراهم می کند. جاذبه های گردشگری بسیاری در این شهر به چشم می خورد ، تعدادی از موزه های جهان و گالری های هنری مانند موزه شانگهای و موزه هنر چین، باغ های زیبا و پارک ها و بسیاری از معابد زیبا و قدیمی سنتی است.

جاذبه های گردشگری شانگهای

شانگهای این شهر مشهور به عنوان محل تولد حزب کمونیست چین محسوب می شود و همچنین به عنوان یک نقطه پرش عالی است برای کشف مناطق دیگر از چین و دارای یک فرودگاه بین المللی عالی و نیز یک سیستم حمل و نقل مدرن درجه اول، اتصالات راه آهن سریع به دیگر شهرهای بزرگ مانند پایتخت کشور، پکن است.

جاذبه های گردشگری شانگهای

برای رزرو تور چین از مشهد می توانید با ارمغان در ارتباط باشید .

شما می توانید با شماره تماس های ۳۷۲۳۷۸۰۰-۰۵۱ و ۷۲۳۷۸۰۰ ۰۹۱۵ تماس حاصل فرمایید تا از آخرین تورهای هند ، اطلاع حاصل فرمایید .

همکاران ما