هتل ۵ ستاره در دوبی

۱۶/مهر/۱۳۹۶
نمای هتل Westin Mina Seyahi

نمای هتل Westin Mina Seyahi دوبی

لابی هتل Westin Mina Seyahi

لابی هتل Westin Mina Seyahi دوبی

اتاق های هتل Westin Mina Seyahi

اتاق های هتل Westin Mina Seyahi دوبی

 

Westin Mina Seyahi

هتل ۵ ستاره Westin Mina Seyahi دوبی مکانی آرام بر ساحل جمیرا | جومیرا است که در تفرجگاهی ۱۲۰۰ متری از یک خط ساحل اختصاصی به همراه آبهای شفاف و گرم خلیج فارس قرار گرفته است. این مکان ایده آل در ۲۰ دقیقه ای مرکز شهر به همراه چاشنیهای پر هیاهو و تنوعهای درجه اول دبی و جاذبه های مدرن از بازارهای سوقی طلایی شهر قرار گرفته است. در نزدیکی هتل فروشگاه امارات، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای دنیا، البته خارج از آمریکای شمالی قرار دارد، که شامل یک زمین اسکی داخلی است. سه زمین مسابقات قهرمانی گلف شامل تور PGA، باشگاه گلف امارات در فاصله ۱۰ دقیقه رانندگی از اینجا قرار دارد. این در حالیست که امکانات کاملی از ورزشهای آبی در داخل تفرجگاه موجود است.

هتل ۵ ستاره Westin Mina Seyahi مملو از الهام، زندگی و تازگی است و شامل ۲۹۴ اتاق ویژه مهمان و سوئیتهایی که استراحتی رویایی را همراه با امکانات مجلل حمام و تلویزیونهای LCD در پیش روی شما میگذارد، است. مرکز درمانی فوق العاده به همراه باشگاه ورزشی آن در مجموع آسایش و شادابی را فراهم میسازد.

همچنین اینجا بالغ بر دهها تنوع غذایی و نوشیدنی را به همراه امکانات مخصوص ضیافتها و کنفرانسهای وسیع، شامل یک آمفی تئاتر خارجی تداعی میکند. بدون شک اینجا مکانی ایده آل برای مراسمهای ازدواج، جشنهای باشکوه و کنسرتهای موسیقی میباشد.

نشانی: MARINA , DUBAI

تلفن: ۰۰۹۷۱۴۳۹۹۳۳۳۳

وب سایت: www.westinminaseyahi.com

مطالب مرتبط

logo-samandehi