بلیت قطارهای نوروزی ۹۵، از سه شنبه ششم بهمن ماه

۷/بهمن/۱۳۹۴

پیش فروش حضوری بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز سال ۹۵، حدفاصل ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۶ بهمن ماه ۹۴ به طور یکپارچه و یکسان در سراسر کشورآغاز می‌شود.

          روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری محورهای شمال ، شمال غرب ، آذربایجان و کمربندی های این مسیر روز سه شنبه ۶ بهمن ماه ۹۴ از طریق مراکز فروش بلیت در سراسر کشور و به صورت یکپارچه و یکسان از ساعت ۷ صبح آغاز می شود. هم چنین فروش اینترنتی این محورها از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۵ بهمن ۹۴ انجام می شود.

          براساس این گزارش پیش فروش بلیت قطارهای محورهای جنوب، جنوب شرقی و کمربندی ها روز چهار شنبه ۷ بهمن از ساعت ۷ صبح و فروش از طریق اینترنت روز سه شنبه ۶ بهمن ساعت ۱۹ خواهد بود.

بلیت های محورهای خراسان و طبس نیز روز پنج شنبه ۸ بهمن ماه ۹۴  از ساعت ۷ صبح و بلیت های  اینترنتی این محورها از ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۷ بهمن عرضه خواهد شد.

         بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، برای مسیر تهران- مشهد  روزانه ۱۷قطار و برای مسیرهای کمربندی منتهی به مشهد  روزانه  ۸  قطار اختصاص یافته است.

        کل ظرفیت ایجاد شده برای جابه جایی مسافر در نوروز ۹۵ توسط قطارهای رجا یک میلیون و ۳۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر مسافر است .

           روابط عمومی رجا از هم وطنان گرامی درخواست کرد: متقاضیان به هنگام خرید بلیت قطارهای مسافری برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیت حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

      هم چنین بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

        بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

logo-samandehi