مزیت های سفر به دبی

۱۹/مهر/۱۳۹۵

نمی توان از کنار اسم دبی و سفر به آن تور دبی به راحتی گذشت

شهر دبی از شهرهای مهم امارات متحده عربی به شمار می آید. این شهر در جنوب غربی ایران و در حاشیه خلیج فارس می باشد.دبی تاریخ غنی ندارد ولی در حال حاضر  محلی برای اقامت و تفریح توریست ها است. حتما توصیه می شود که به این شهر مدرن سفر کنید. در این نوشته به مواردی می پردازیم که چه چیزهایی باعث شده است که دبی تا این حد محبوب شود.
جاذبه هایی که این شهر را محبوب و جذاب کرده است فراتر از آب و هوا یا طبیعت آن است.از بهترین شهرهای خاورمیانه  می توان به دبی اشاره کرد که به برج ها،ماشین های لوکس و فروشگاه های بزرگ معروف شده است.
 مزیت های سفر به دبی
در صورتی که ماشین باز و عشق ماشین هستید هم روز می توایند بهترین ماشین های دنیا را در خیابان های شهر دبی ببینید.
 حتی کودکان هم می توانند سوار بهترین ماشین ها شوند و از رانندگی لذت ببرند.
 مزیت های سفر به دبی
آب و هوای شهر دبی همیشه آفتابی است و آسمان آبی در تمام فصول مشاهده می شود.داشتن ساحلی ماسه ای و آب های آبی،به این شهر این امکان را داده تا تفریح های آبی مختلفی مثل جت اسکی،اسکی روی آب و… را داشته باشد و افراد زیادی از این تفریح ها استقبال می کنند.
شهر دبی با دارا بودن هتل لوکس آتلانتیس پالم مکانی را برای بازدیدکنندگان فرآهم آورده است که گردشگران می توانند از بزرگ ترین آکواریوم رو باز خاورمیانه و آفریقا که دارای ۶۵۰۰۰ حیوان دریایی است بازدید کنند.
مزیت های سفر به دبی
مزیت های سفر به دبی
یکی دیگر از تجربه های بسیار عالی دبی،غواصی است.
هوای گرم دبی به این معنا نیست که زمستانی در کار نیست. شما می توانید در این شهر به اسکی بپردازید و اسنوبورد سواری کنید.
در دبی مالیات فروش دریافت نمی شود و در زمان ورود کالا به کشور امارات هزینه بسیار کمی دریافت می شود.
دبی بسیار شهر تمیزی است بطوری که می توانید هر جا که دوست داشتید بنشید.
سرویس های بهداشتی عمومی در سطح شهر دبی آن قدر تمیز است که حد ندارد. شما سرویس بهداشتی منزلتان را هفته ای یکبار تمیز می کنید در حالیکه سرویس های بهداشتی عمومی در دبی هر چند دقیقه یکبار تمیز می شوند.
این شهر بزرگترین فروشگاه ها و مرکز خرید های جهان را داراست و همگی برندها در این شهر نمایندگی دارند.هر آنچه بخواهید در دبی می توانید پیدا کنید.
در سطح شهر دستگاه هایی تعبیه شده است که می توانید از آن طلا خریداری کنید.
مزیت های سفر به دبی
اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و یا حتی کم و بیش آشنایی دارید هیچی مشکلی در دبی نخواهید داشت. مردم این شهر به این زبان مسلط می باشند.
هر زمان که هوس کردید بهترین غذاهای دنیا را تجربه کنید نگران نباشید که آیا رستوران ایتالیایی یا لبنانی وجود دارد یا نه. نزدیک به ۲۰۰ ملیت در این شهر زندگی می کنند و می توانید غذای هر کشوری که دوست داشتید را امتحان کنید.
بلندترین برج جهان و همچنین برج معروف به برج العرب در این شهر می باشد.
زیباترین منظره از غروب خورشید را می توانید در سواحل خلیج همیشه فارس مشاهده کنید که بسیار زیبا و چشم نواز است.
مزیت های سفر به دبی
فکر می کنم این دلایل برای شما کافی باشد تا برنامه خود را برای سفر به این شهر رویایی انجام دهید و هر آنچه در ذهن دارید را تجربه کنید.

بهترین پکیج های دبی را برای شما عزیزان آماده کردیه ایم تا سفری لذت بخش و پر از خاطرات خوب را برای شما رقم بزنیم.

شماره های تماس : ۳۷۲۳۷۸۰۰ – ۰۵۱     – ۷۲۳۷۸۰۰ ۰۹۱۵

logo-samandehi