جزییات تور

شگفتی های چین

امروزه پروازهای زیادی به قدیمی ترین کشور جهان که چین است انجام می شود که این باعث شده است سفر به این کشور دیدنی بیش از پیش انجام گیرد. شگفتی های چین همچون شهر ممنوعه و دیوار چین از معروف ترین جاذبه های چین می باشند. ولی ما قصد داریم در این نوشته به مکان ها و جاذبه هایی که خیلی کمتر مورد بازدید قرار می گیرد بپردازیم و آنها را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

موزه یادبود قتل عام نانجینگ

امروزه گردشگری تاریک بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است و روز به روز در حال افزایش می باشد. از این دست جاذبه ها می توان به کشتار کمبوجیه و کشتار هیروشیما اشاره کرد که سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب می کنند.

شگفتی های چین

در کشور چین هم از این نوع گردشگری استقبال می شود. آثار کشتار های بی رحمانه ژاپنی ها در این کشور می باشد که گردشگران برای دیدن این آثار به چین سفر می کنند. در آن زمان ژاپنی ها به مدت ۶ هفته چین را محاصره کردند. سربازهای ژاپنی ۲۰۰۰۰۰ مرد، زن و کودک چینی را مورد تجاوز، شکنجه و قتل قرار دادند. مردم چین یاد و خاطره کشته شدگان این حادثه تلخ را گرامی می دارند. در این موزه تصاویر، مجسمه ها و شرح خاطرات بازماندگان در دسترس بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

شهر لی جیانگ

از شگفتی های چین شهر لی جیانگ می باشد که مردم آن را ونیز چین می دانند.این شهر مدرن می باشد و جمعیت بسیار زیادی دارد. بافت قدیم این شهر پر از کانال،پل های سنگی،معماری سنتی و اصیل چینی است.

شگفتی های چین

جشنواره یخ و برف هاربین

این جشنواره به مدت یک ماه می باشد که دمای هوا تا ۴۰- درجه می رسد.دمای این شهر از شهر های سر روسیه هم پایین تر است.مردم چین هر سال در این بازه ی زمانی جشنواره ای را برگزار می کنند که می توان گفت جزو ۴ جشنواره بزرگ زمستانی جهان می باشد. گروه هایی از اقصی نقاط جهان با ساختن مجسمه های یخی بزرگ و خلاقانه شبیه انسان، منظره یا اشیا در مسابقه یخ و برف شرکت می کنند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند در فعالیت های دیگری نظیر یخ نوردی شرکت کنند.

شگفتی های چین

غارهای ژیجین

غارهای بزرگی که مساحت آنها حدود ۳۰۰۰۰ متر مربع می باشد و ارتفاع سقف آن ها به ۱۸۵ متر نیز می رسد.رودخانه ای که این غارهای عظیم را بوجود آورده است در حال حاضر دیگر جریان ندارد.

شگفتی های چین

گویلین

زیباترین شهر چین،گویلین می باشد. این شهر در مجاورت روزدخانه لی در جنوب چین واقع شده است که جنگل های سر سبز این شهر را احاطه کرده است.با توجه به پیشرفت کشور چین و گرایش آن به غرب، این شهر همچنان تاریخ غنی خود را حفظ کرده است. تپه خرطوم فیل، رودخانه شکوفه های هلو، و آبشار گودنگ جزو جاذبه های این شهر محسوب می شوند.

شگفتی های چین

 

 پارک ملی Sanqingshan و پارک جنگلی Zhangjiaji

جزیره هایی که در فیلم معروف آواتار می بینید از پارک جنگلی Zhangjiaji الهام گرفته است. مجموعه شگفت انگیزی از ستون های شنی جمعیت را به سمت خود جذب می کنند و ستونی به ارتفاع ۴۰۰۰ فوت در مرکزیترین نقطه پارک قرار گرفته است. پارک ملی Sanqingshan نیز به همین اندازه جذاب است، ستون های گرانیتی، جنگل های متراکم و انواع و اقسام گیاهان و جانوران در این پارک یافت می شوند.

شگفتی های چین

 

همکاران ما