جزییات تور

مارماریس

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شهر مارماریس از محبوب ارین استراحتگاه های کشور ترکیه می باشد و عمده گردشگران آنها از انگلستان می باشند و هر ساله به این شهر سفر می کنند.مارماریس شهری بندری و استراحتگاهی برای گردشگران در سواحل دریای مدیترانه است که در استان Mugla در جنوب غربی کشور ترکیه واقع شده است. منبع اصلی درآمد این شهر از طریق گردشگران می باشد. به گونه ای که در سال ۲۰۱۰ جمعیت این شهر ۳۰ هزار و ۹۵۷ نفر بوده  و در فصل هایی که گردشگر دارد به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر می رسد. این شهر همچنین مرکز ماهیگیری و غواصی است و دارای ۲ اسکله بزرگ و چندین اسکله کوچک تر می باشد. زمستان های این شهر بندری نزد گردشگران و صاحبان قایق های کروز بسیار محبوب است.

تور ویژه مارماریس

مارماریس شهر زیبای جنوب ترکیه

آب و هوای مارماریس در فصل تابستان گرم و شرجی است و دمای هوا در ماه جولای و آگوست با ورود موج گرما بسیار بالا می باشد. در ماه اکتبر نیز با وجود بارش باران  هوا همچنان گرم است و گردشگران ترجیح می دهند که در اوایل پاییز مخصوصا ماه سپتامبر به این شهر سفر کنند. زمستان های مارماریس ملایم و مرطوب است و در این فصل باران شروع به باریدن می کند.

تور ویژه مارماریس

نردیکترین فرودگاه به مارماریس،فرودگاه دالامان می باشد که در فاصله ۱۰۰ کیلیومتری این شهر است.

 

تفریحگاه های شهر مارماریس در کنار سواحل زیبا،بندرهای طبیعی،امکانات تور آبی، شهری بسیار دیدنی و شگفت انگیز را بوجود آورده است که هر گردشگری با هر نوع سلیقه می توانند تعطیلات دلخواه خود را در آنجا بگذرانند.همچنین این شهر یکی از مهمترین مراکز تجمع کشتی‌ها در ترکیه و همچنین مرکزی برای مسابقات اتومبیل‌رانی می باشد.

تور ویژه مارماریس یکی از بهترین جاذبه های این شهر، تور کشتی مارماریس است می توانید تمام روز خود را به استراحت ، آفتاب گرفتن بر روی عرشه ، شنا و غواصی در آب های فیروزه ای عمیق سپری کنید. در این سفر از دیدن جنگل های پوشیده از کاج و کوه های دست نخورده ای که اطراف دریای اژه را احاطه کرده اند، لذت خواهید برد.

 

همکاران ما