تور گروهی روسیه

۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۴

شرکت ارمغان آفاق ایرانیان با افتخار تور گروهی را برای شما گردشگران عزیز تدارک دیده است که بتوانید با ثبت نام در این تور ویژه که در تابستان ۹۴ انجام خواهد شد بهترین لحظات را برای خودتان رقم بزنید. این پکیج با برنامه ریزی دقیق برای شما فرآهم شده است تا بتوانید به بهترین شکل از لحظه لحظه سفر خود نهایت استفاده را کرده باشید.

تور گروهی روسیه + دبی در مرداد ماه انجام خواهد شد ویژگی هایی بسیاری دارد که این تور را بسیار با اهمیت و خاص کرده است. ویژگی اصلی این تور بازدید از پهناورترین کشور دنیا، روسیه است. این کشور مدرن و پیشرفته با مناظری بی نظیر و آثار تاریخی بسیار قدیمی و همچنین فرهنگ غنی از کشور های مهم جهان به حساب می آید.

می دانید که در ماه هایی از سال کشور روسیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خود شب هایی سفید دارد که هر گردشگری دوست دارد در این بازه زمانی در این کشور باشد و از این پدیده ی طبیعی لذت ببرد. تور گروهی روسیه + دبی که برای شما تدارک دیده ایم این ویژگی را دارد که شما می توانید از شب های سفید روسیه دیدن فرمایید و سفر خاطره انگیزی را داشته باشید.

در این پکیج که برای شما آماده شده است پروازهای شما با Airbus-320 مدرن هواپیمایی ایرعربیا  از مقصد مشهد می باشد.

اقامت شما در مسکو ۴ شب، در شهر زیبای سنت پترزبورگ ۴ شب و پس از آن نیز ۳ شب اقامت در دبی خواهید داشت.

تور گروهی روسیه + دبی با راهنمای فارسی زبان که از مشهد با شما همراه است برگزار خواهد شد که خود نکته بسیار مهمی برای مسافران عزیز است که در طول سفر از تمامی مکان های مشخص شده به بهترین شکل استفاده خواهند کرد.

روزهایی که در دبی اقامت خواهید داشت مصادف با جشنواره تابستانی دبی است که سالانه گردشگران بسیاری در بازه زمانی مشخص شده خود را به این شهر می رسانند تا از تمام مزایای این جشنواره بهره ببرند.

photo_2015-07-12_16-15-18

ما برای شما بهترین فرصت را ایجاد کرده ایم تا بتوانیم در این تور گروهی در خدمت شما عزیزان باشیم.

 

شما می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

                                                                                           ۰۵۱-۳۷۲۳۷۸۰۰

 


logo-samandehi